نصب 3.9 iR Shell بروی فیرمویر v4.01 M33-2

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
برای نصب ابتدا 2 فایل زیر رو دانلود کنید:

ابتدا فایل pspirshell39public.zip رو از حالت فشرده خارج کنید.

الآن شما باید iR Shell رو Patch کنید. برای اینکار فایل irs39_no_firmware_check.zip رو از حالت فشرده خارج کنید. سپس به آدرس irshell --> bin رفته و دو فایل irshell38x.prx و irshell38xs.prx رو در پوشه bin برنامه اصلی یعنی IRSHELL-->BIN کپی/جایگزین کنید.

مرحله نهایی هم کپی کردن فایل ها به MS است ( که بیشتر بچه ها بلدن ) :

پوشه IRSHELL رو در مسیر اصلی ( root ) کارت حافظه کپی کنید.
در جایی که فایل ها رو از حالت فشرده خارج کردین ، به مسیر PSP --> Game رفته و پوشه irshell2x3x در کارت حافظه به مسیر PSP --> Game کپی کنید.

نیازی به کپی کردن پوشه GAME150 نیست...

البته مشکلاتی در اجرای mp3 و UMD وجود داره ولی در بقیه موارد مشکلی ندیدم...

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
برای راحت شدن کار دوستان خودم یک نسخه Patch شده همراه با Theme بسیار زیبای Vista Clarity رو آماده کردم.
روش نصب هم که نیازی به توضیح نداره. همون مراحل بالا فقط قسمت مربوط به Patch کردن رو بی خیال بشین.
Theme هم رو هم فقط می خواد از تو خود iRShell لود کنید.

لینک دانلود : iRShell 3.9 - Patched

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من از روش اولی رفتم وقتی اجراش میکنم صفحه سیاه میشه. :confused:

یک نکته رو که یادم رفت بگم این بود که این روش برروی 4.01 M33 جواب نمیده! حتما باید 4.01 M33-2 رو داشته باشین! اگر مطمئنین که از لحاظ ورژن FW مشکلی وجود نداره ، iRShell رو پاک کنید و دوباره نصب کنید! برای اطمینان بیشتر از اونی که خودم Patch کردم استفاده کنید!

ویرایش: یک نکته دیگه هم هست که فراموش کردم بگم و واقعا بابتش معذرت می خوام : اگر PSPـتون Fat هست ، پوشه GAME150 رو هم کپی کنید. اینو گفتم کپی نکنید ، چون وقتی کپی بشه ، یه فایل معیوب برای PSPـهای Slim به حساب میاد و زیاد جالب نیست و در نهایت مجبور میشدید پاکش کنید! توی اون نسخه ای هم که خودم پچ کردم فایل های پوشه GAME150 وجود نداره و بدرد PSPـهای FAT نمی خوره.

آخرین ویرایش:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
یک نکته رو که یادم رفت بگم این بود که این روش برروی 4.01 M33 جواب نمیده! حتما باید 4.01 M33-2 رو داشته باشین! اگر مطمئنین که از لحاظ ورژن FW مشکلی وجود نداره ، iRShell رو پاک کنید و دوباره نصب کنید! برای اطمینان بیشتر از اونی که خودم Patch کردم استفاده کنید!

ویرایش: یک نکته دیگه هم هست که فراموش کردم بگم و واقعا بابتش معذرت می خوام : اگر PSPـتون Fat هست ، پوشه GAME150 رو هم کپی کنید. اینو گفتم کپی نکنید ، چون وقتی کپی بشه ، یه فایل معیوب برای PSPـهای Slim به حساب میاد و زیاد جالب نیست و در نهایت مجبور میشدید پاکش کنید! توی اون نسخه ای هم که خودم پچ کردم فایل های پوشه GAME150 وجود نداره و بدرد PSPـهای FAT نمی خوره.
سلام دوست عزيز پي اس پيت مبارك باشه ميتوني راهنماييم كني چجوري 4.1 m33
را به m33-2 تبديل كنم من شديد به اين نرم افزار احتياج دارم

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan

سلام دوست عزيز پي اس پيت مبارك باشه ميتوني راهنماييم كني چجوري 4.1 m33
را به m33-2 تبديل كنم من شديد به اين نرم افزار احتياج دارم
با اجازه ی فرزاد عزیز
این فایل رو دانلود میکنی,بعد از دانلود پوشه ی UPDATE رو در مسیر PSP/GAME کپی میکنی
بعد از XMB و از قیمت Game روی آپیدت کلیک میکنی و ...

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66

ورژنم 4.01m33-2 هست دستگاهمم slim اون اولی راه نیافتاد ولی دومی کارمو راه انداخت ممنون:love:

pooyi_khafan

کاربر سایت
May 21, 2008
321
نام
پویان نیری
با اجازه ی فرزاد عزیز
این فایل رو دانلود میکنی,بعد از دانلود پوشه ی UPDATE رو در مسیر PSP/GAME کپی میکنی
منظورتون از XMB کجا هست؟(زیاد وارد نیستم:-")
یه سوال دیگه هم داشتم:
اگه از m33 به m33-2 آپدیت کنیم یک سری مشکلات هم برطرف میشه؟

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
منظورتون از XMB کجا هست؟(زیاد وارد نیستم:-")
یه سوال دیگه هم داشتم:
اگه از m33 به m33-2 آپدیت کنیم یک سری مشکلات هم برطرف میشه؟

دوست من بذار ساده بگم xmb همون جايي است كه وارد منو ها ميشوي مثلا گيمو انتخاب مي كني بعد ميري بازي به اونجا ميگن xmb مخفف xross media bar
در مورد سوال دوم اينكه به جز ir shell مگه چه مشكلاتي تو اين فريموير ديدي كه ميگي يه
سري مشكلاتم حل بشه من كه مشكلي نديدم:biggrin1::laughing:

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
با اجازه ی فرزاد عزیز

اقا احسان لينكش خرابه من با هر چي به ذهنم رسيد امتحان كردم:(
dap/idm/ie/mf همه چي

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
من نمی تونم بازی ها رو اجرا کنم psp خاموش می شه !!
من هم نمی تونم اجرا کنم!
بهتره که از iR Shell بیشتر برای Manage و ارسال فایل ها و خواندن PDF و ... استفاده کنید! پخش موسیقی ، ویدیو و اجرای بازی ها در خود XMB راحتتر و تمیزتره...

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
چي شد پس كسي لينك سالم نداشت
اشكالي نداره خودم پيدا كردم:laughing:
http://exophase.com/files/psp/401M33-2.rar
صد در صد سالمه تا الان كه اينجوريه:cheesygri:)
براي منم اولي كارمو راه ننداخت حالا مي خوام پچ شدشو دانلود كنم ببينم كارم راه ميفته
يا نه
راستي اموزش نصب فريم وير البته ميدونم اكثرتون بلديد
فايلو extract كنيد و پوشه ي update را تو game بريزيد و حالشو ببريد:cool:

saeidsalmanzadeh

کاربر سایت
Apr 27, 2008
98
چي شد پس كسي لينك سالم نداشت
اشكالي نداره خودم پيدا كردم:laughing:
http://exophase.com/files/psp/401M33-2.rar
صد در صد سالمه تا الان كه اينجوريه:cheesygri:)
براي منم اولي كارمو راه ننداخت حالا مي خوام پچ شدشو دانلود كنم ببينم كارم راه ميفته
يا نه
راستي اموزش نصب فريم وير البته ميدونم اكثرتون بلديد
فايلو extract كنيد و پوشه ي update را تو game بريزيد و حالشو ببريد:cool:
این لینک شما با اون دومی چه فرقی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر