چرا wii از بقیه کنسول ها پر فروش تر است؟؟؟

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد
سوال:چرا فروش wii نسبت به دیگر کنسول ها بیشتر است؟
زیرا قیمتش نسبت به کارایی که دارد مناسب است.نظر اکسریت مردم هم همینه.بحث دیگر بحثدسته های کنسول ها است.دسته ی wii دارای خاصیت motion-sensing است که دسته ی ps3 هم این خاصیت رو داره البته در بازی های ps3 خیلی کم از اون استفاده میشه یا اصلا نمی شه.البته طرفداران xbox360 هم ناراحت نباشن چون دسته ی motion-sensing این کنسول هم در اواخر تابستان امسال می آید.
کنسول wii بیشتر از نظر من به درد کسانی میخوره که بازی های ورزشی دوست دارن یا بچه های زیر 10 سال چون به دلیل اینکه گرافیک این کنسول نسبتا کمه بیشتر بازی های اون بچگانه است.برای همین فروش دیگر کنسول ها در ایران البته به جز چند تا از wii بیشتر است ولی wii در جهان بیشترین فروش را دارد.
سوال۲:چرا بازی مثل super mario galaxy که مال کنسول wii هست بهترین بازی سال ۲۰۰۷ شد؟
بازی زیبای super mario galaxy که فقط مخصوص wii هست (که همه از این که برای دیگر کنسول ها نیست ناراحتیم) بهترین بازی سال ۲۰۰۷ شناخته شد.همه تعجب کردیم که چرا بازی های باحالی مثل gears of war بهترین بازی نشد؟اما دلیل این بود که بازی super mario galaxy از تمام قدرت و امکانات wii استفاده کرده بود ولی مثلا gears of war از تمام قدرت xbox360 یا uncharted از تمام قدرت ps3 نکرده بود.پس در آینده باید انتظار بازی های بسیار قوی و پر گرافیک را داشته باشیم.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
به نظر من فروش بالای wii بخاطر motion sensing دسته ها هست.
در ضمن بازی Gears of War بهترین بازی سال 2006 شد چه ربطی به 2007 داره؟؟

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
در ضمن بازی Gears of War بهترین بازی سال 2006 شد چه ربطی به 2007 داره؟؟

این حق نینتندو هست تو گیم کیوب که حقش رو خوردن واسش بازی کم درست کردند اما با وی می تونه پر همه رو بکنه

fgs

کاربر سایت
Jun 14, 2008
177
نام
بهزاد

بله اینم درسته
icon14.gif

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
خوب دلیل فروش زیاد این کنسول تقریبا دیگه همه میدونن.
علاوه بر قیمت مناسب و داشتن خلاقیت, مهمترین دلیل فروش بالاش اینه که اصولا بازی هاش فقط و فقط برای سلیقه عام ساخته میشن. مهم نیست که بازی از نظر فنی, گرافیکی و خیلی چیزای دیگه هیچ ارزشی نداره , مهم اینه که اکثر مردم چی دوست دارن و حاضرن براش پول بدن. مسئله اصلی همون پوله !;)
البته منکر بعضی بازیهاش نمیشم که بدلیل خلاقیت سازنده ها و همینطور سخت افزارهای خاص این کنسول چیزای جالبی از آب درمیان اما بدلیل ضعف در ساختار و هدف کلی بازی سازی برای Wii بهترین بازی هاشم خیلی زود دیگه اون جذابیتهای اوایل رو ندارن و اون قیافه های شاد و بامزه و گرافیک کارتونی رده سنی الف خیلی زود تکراری میشه. البته بازم میگم بازیهای جدی هم تک و توک پیدا میشه اما ما دارین کلی بحث میکنیم.
بدلیل همون مواردی که گفتم مخاطبین مونث هم معمولا زیاد جذب این کنسول میشن که خوب مسلما روی فروش بالاترش تأثیر داره.
و در آخر اینکه پر فروش بودن یه محصول حالا در هر زمینه ای دلیل بر با کیفیت بودن اون محصول نیست.

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209
سلام خدمت همه دوستان! من فکر میکنم بهتر و علمی تر اینه که دوستانی که صاحب این کنسول هستند و سرد و گرمش رو چشیدند در موردش نظر بدن ، ضمن این که فکر میکنم دوستان انجمن wii نسبت به این تاپیک کم لطفی فرمودن-البته موضوع جدید و مهمی رو هم مطرح نکرده.در هر صورت فکر میکنم میشه در مورد این موضوع عمیق تر صحبت کرد البتّه حوصله و علاقهُ دوستان انجمن wii رو هم میطلبه..

sega genesis

کاربر سایت
Aug 20, 2015
136
خودم wii ندارم اما به زودی میخرم
با شناختی که از wii تو این سایت و جستجو در گوگل پیدا کردم علت موفقیت طراحی خاص این کنسول بوده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر