PS3 داران اهواز

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
یه سوال بی ربط اگر کسی بتونه جواب بده ممنون میشم
تو اهواز منطقه گلستان روی فیبر نوری از چه شرکتی غیر از مبین نت و اینترنت مخابرات میشه سرویس گرفت؟

شاتل هست. دفترش هم کیانپارس نبش خ 5 غربی مجتمع نوری هست.

مرسی
ولی خط نوری رو فقط مخابرات و اسیا ساپورت میکنن میخواستم بدونم جای دیگه ای هست؟
چون شاتل مرسیدم پشتیبانی نمیشه

واقعاً !؟ نمی دونستم شرمنده. حالا یکی از دوستان هست همون محدوده شماست. ازش سوال میکنم.

سلام. یک جایی در اهواز رو میخوام تمام بازی های قدیمی PS3 رو داشته باشه؟ تشکر.

دقیقاً چه رده بازیهایی می خواهید ؟ نام ببرید.

میبخشین بازی های pc چی؟ ارزون؟

یه جا هست کل بازیهای PC رو میاره با x360 .
چهار راه نادری رو که رد کنی توی همون خیابان اصلی نادری خیابان اول سمت چپ برو به طرف بازارچه میوه ... همون وسط یه پاساژ هست که داخل ش یه مغازه هست همه گیمهای جدید رو میاره.

realx

کاربر سایت
Oct 19, 2010
92
شاتل هست. دفترش هم کیانپارس نبش خ 5 غربی مجتمع نوری هست.

دقیقاً چه رده بازیهایی می خواهید ؟ نام ببرید.

یه جا هست کل بازیهای PC رو میاره با x360 .
چهار راه نادری رو که رد کنی توی همون خیابان اصلی نادری خیابان اول سمت چپ برو به طرف بازارچه میوه ... همون وسط یه پاساژ هست که داخل ش یه مغازه هست همه گیمهای جدید رو میاره.
مرسی
ولی خط نوری رو فقط مخابرات و اسیا ساپورت میکنن میخواستم بدونم جای دیگه ای هست؟
چون شاتل مرسیدم پشتیبانی نمیشه

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
هم چی شده؟ باز این جماعت امتحانیون! تز دادن؟

مگه نرفتید نخل زده هک ps4 دستگاه رو میگیره بصورت دیجیتالی یه 10 بازی میریزه رو دستگاه بچه های اهواز خبر ندارن از قضیه؟

البته شنیدم تهران هم هر بازی بخوای روی فریمور 2.51 به پایین حتی روی هارد اکسترنال هم میزنن نکنه هک برزیلی ها رو یاد گرفتن البته فکر کنم از روش کلود گیمینگ و بکاپ دارند استفاده میکنن فقط هم بصورت آفلاین جواب میده

اینم لینک آموزش این روش

Ray

کاربر سایت
Aug 3, 2010
350
نام
Maziar
منم یکی از دوستام گفت همچین چیزیو اوردن . کپی خور PS4:| آمارشو گرفته بود بش گفتن دستگاهو باز میکنن یه سری غلطا میکنن بعد میریزن تو هارد بازیو . البته من که اصلا پیشو نگرفتم چون از چرت بودنش اطمینان داشتم و دارم :d فک نمیکنم روش جالبی باشه 8-|

Atari

کاربر سایت
Jul 18, 2016
17
سلام.
از گیمرهایی که داخل اهواز هستند اگر خواستید دستگاه اورجینال خورتون رو دیتا کپی بریزید من انجام میدم.
فقط پ.خ بدید.
ممنون.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر