PS3 داران اهواز

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
سلام خدمت همشهری های عزیز خودم:d دوستان تو پاساژ نخل تون انتها گوشه ی سمت چپ یه مغازه هست که اسم صاحی مغازش آقا کامبیزه:D کسی شماره ی مغازرو داره؟؟
آدرس دقیق: راروی نخل رو رد می کنی میرسی به یه حالت مربع مانند:d بعد تو کنج سمت چپه:d ممنون میشم اگه شماره ای دازین بم بدین

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
سلام رفیق اون مغازه خیلی گرونتر از بقیه میده من قبلا خواستم دانگل ازش بخرم گفت 180 تومن واز مغازه ی بغلیش خریدم 160 اگه خواستی از جفتیش که بین نخلک و اون هست بخر منظورم همون پسره که صورتش انگار سوخته.

PHOENIX47

کاربر سایت
Jan 3, 2010
376
نام
سیامک
سلام رفیق اون مغازه خیلی گرونتر از بقیه میده من قبلا خواستم دانگل ازش بخرم گفت 180 تومن واز مغازه ی بغلیش خریدم 160 اگه خواستی از جفتیش که بین نخلک و اون هست بخر منظورم همون پسره که صورتش انگار سوخته.
راستش من بیشتر می هواستم باش سر قیمت ps4 حرف بزنم که اینو گفتین نظرم عوض شد:) اگه شماره ی مغازه ی خوب و قابل اعتمادی رو سراغ دارید تو پ.خ بهم بدین چون خودم ساکن تهرانم ولی ps4 رو می خوام مثل ps3 ایم از اهواز بگیرم...:)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
راستش من بیشتر می هواستم باش سر قیمت ps4 حرف بزنم که اینو گفتین نظرم عوض شد:) اگه شماره ی مغازه ی خوب و قابل اعتمادی رو سراغ دارید تو پ.خ بهم بدین چون خودم ساکن تهرانم ولی ps4 رو می خوام مثل ps3 ایم از اهواز بگیرم...:)

خوب چرا از تهران نمیگیری تهران قیمتش مناسب تر هست و با صرفه تر هست تا اهواز

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
یه سوال مناسب ترین مغازه تو نخل کدومه :) راستش میگن پلی دو میدیم بنظرت ممکنه ارزون تر بدن یا مثلا کدومشون ارزون تر میدن اگه بیاد من دارم از پاساژ روبه رویی نخل می خرم طبقه دو اسمش اقای مفاخر هست بنظرت کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟b-)

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان

بهت پیشنهاد میدم اصلا سراغ اون مغازه که داری میگی نری! شدیدا هم بهت پیشنهاد میدم که نری!!!

- - -ویرایش - - -

همشهریان عزیز اگه GTA V رو جایی سراغ دارید بهم خبر بدید
ممنونم

همشهری یا از تهران سفارش بده یا بصورت دیجیتالی با یکی از بچه ها شریکی بخر
خیلی به صرفه تر هست

Samo

کاربر سایت
Oct 14, 2008
15
سلام به همگی..
دوستای اهوازی کسی میدونه ps3 250 gb دسته دوم با دوتا دسته قیمتش چنده...؟
از یه بنده خدایی میخوام بخرم میخوام ببینم گرون نده بهم...

ممنون میشم اگه کمک کنید..

pouryax

کاربر سایت
Jul 5, 2013
65
دوستان الا شنیدم که پاساژ نخل اهواز چندتا از مغازه ها دارن ps4 رو پیش فروش میکنن اونم با قیمت 1700000
نظرتون درباره قیمت چیه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر