Alone in the Dark

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
دوستان بیایید قبول کنید که حتی ترجمه آچیومنتها هم خیلی در گرفتنشون کمک میکنه.
فردین جان راهنمایی شما به من خیلی کمک کرد . بعد از اتمام بازی 5 تا از آچیومنتها رو نگرفته بودم که به لطف شما آزادشون کردم.:love:
(در ضمن برای آزاد کردن آچیومنت GOAL باید 10 تا از اون موجودات کوچولو رو با لگد شوتشون کرد یعنی با دست خالی RT رو بزنید)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان بیایید قبول کنید که حتی ترجمه آچیومنتها هم خیلی در گرفتنشون کمک میکنه.
فردین جان راهنمایی شما به من خیلی کمک کرد . بعد از اتمام بازی 5 تا از آچیومنتها رو نگرفته بودم که به لطف شما آزادشون کردم.:love:
(در ضمن برای آزاد کردن آچیومنت GOAL باید 10 تا از اون موجودات کوچولو رو با لگد شوتشون کرد یعنی با دست خالی RT رو بزنید)

شما لطف دارین عزیز.از راهنمایی شمام ممنون. :love:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلام دوستان عزیز این اولین پست من در اینجا هست. آقا من 870 تا امتیاز از این بازی گرفتم. من یک سوال داشتم آقا اون Roots Of Evils ها رو آتیش زدم به جز دو تا رو یکی که در غرب نقشه هست و اون پرنده ها ازش محافظت می کنند. و اونه کی در شمال نقشه هست که دو تا از اون ها نزدیک هم هست البته نه خیلی.
همون که از یکیش از اون سوسکا دارن میرن بالا این رو اتیش زدم. تو اونی که تقریبا 1 کیلومتری اونکی هست و در سمت راست اون هست گیر کردم. می شه بگید باید برای این دو چه کار کنم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام دوستان عزیز این اولین پست من در اینجا هست. آقا من 870 تا امتیاز از این بازی گرفتم. من یک سوال داشتم آقا اون Roots Of Evils ها رو آتیش زدم به جز دو تا رو یکی که در غرب نقشه هست و اون پرنده ها ازش محافظت می کنند. و اونه کی در شمال نقشه هست که دو تا از اون ها نزدیک هم هست البته نه خیلی.
همون که از یکیش از اون سوسکا دارن میرن بالا این رو اتیش زدم. تو اونی که تقریبا 1 کیلومتری اونکی هست و در سمت راست اون هست گیر کردم. می شه بگید باید برای این دو چه کار کنم.

با سلام.

1-برای آتیش زدن اونی که تو غرب نقشست و دوروبرش پرنده هست باید یه چیزی که قابل انفجار هست(اسپری یا شیشه بنزین) رو چسب بزنی و به بدن یکی از اون پرنده ها بچسبونی(پرتاب کن تا بچسبه).بعد از دور با اسلحه منتظر شو که اون پرندهه بره به سمت ریشه و با یک شلیک بووووم.

2- برای اون یکی هم اگه منظورت اونیه که یه جاده شکسته هست و روی جاده هم یه ماشین داره می سوزه این کارو کن.
اول یه ماشین از همون نزدیک بردار.بعد اگه به سمت چپ اون جاده شکسته نگاه کنی(از نظر نقشه چپ)یه سراشیبی هست.با سرعت با ماشین از روی اون بپر روی اون جاده شکسته.بعد مثل الاکنگ اون یکی ناشین که داره می سوزه پرت میشه به طرف ریشه و تمام.

اقا خواهشن یکی در مورد این اچیومنت Useless یه توضیح بده هر کاری میکنم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والا دروغ چرا بگم.من خودمم توی این یه مورد موندم و به ترجمه بسنده کردم.اما دارم روش کار میکنم.همین که تونستم درست کنم بهت میگم.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اقا خواهشن یکی در مورد این اچیومنت Useless یه توضیح بده هر کاری میکنم نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
والا دروغ چرا بگم.من خودمم توی این یه مورد موندم و به ترجمه بسنده کردم.اما دارم روش کار میکنم.همین که تونستم درست کنم بهت میگم.
هرچند من Alone In The Dark رو بازی نکردم اما رفتم و Achievement Guide بازی رو خوندم. شما برای گرفتن این اچیومنت نیاز به یک بطری خالی دارید(شما میتوانید محتویات داخل بطری را با فشار دادن دکمه ی A خارج کنید). پس از این شما باید یک دستمال یا نوار را به بطری بسته و آن را آتش بزنید و سپس هر آیتمی را با فشار دادن دکمه ی X با آن ترکیب کنید. به این ترتیب شما موفق به دریافت اچیومنت خواهید شد.
البته من در مورد روش گفته شده مطمئن نیستم چون خودم بازی رو انجام ندادم و نمیدونم این حرکت به طور عملی چگونه خواهد بود.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آقا فردین دست شما در نکنه. من تونستم اون امتیاز رو بگیرم. راستی اون ماهی که گفتین تو کدوم دریاچه هست. فکر کنم 5 یا 6 تا دریاچه داریم. من اون بزرگ تر رو رفتم ولی ندیدم. میشه بگید کجاست.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
هرچند من Alone In The Dark رو بازی نکردم اما رفتم و Achievement Guide بازی رو خوندم. شما برای گرفتن این اچیومنت نیاز به یک بطری خالی دارید(شما میتوانید محتویات داخل بطری را با فشار دادن دکمه ی A خارج کنید). پس از این شما باید یک دستمال یا نوار را به بطری بسته و آن را آتش بزنید و سپس هر آیتمی را با فشار دادن دکمه ی X با آن ترکیب کنید. به این ترتیب شما موفق به دریافت اچیومنت خواهید شد.
البته من در مورد روش گفته شده مطمئن نیستم چون خودم بازی رو انجام ندادم و نمیدونم این حرکت به طور عملی چگونه خواهد بود.

اقا نشد که بشه نمیدونم منظور چیه:confused:

Extreme

کاربر سایت
Mar 12, 2007
381
نام
AlirezA
نحوه آزاد کردن آچیومنت Useless :
روی یک بطری خالی چسب زده و یک منور با رنگ نور قرمز را با آن ترکیب کنید (در 3 Chapter پایانی بازی پیداش میکنید .از منورهای آبی درشت تر و پر نورتره;))
روم به دیوار آچیومنتهای : Handyman Carnby و Fisherman's Foe رو میشه راهنمایی کنید.هرکاری کردم نشد که نشد:blushing::(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام

برای گرفتن اچیومنت Fisherman's Foe یه راه ساده تر پیدا کردم.تو اپیزود سه از بازی بعد از اینکه از درو دیوار رفتین بالا و برای اولین بار از اون لوله گنده خواستین برین توی زمین(بعد از اینکه از داخل اون ماشین آویزون شده رفتین اونور)تو همون ابتدای ورود یه چیزه پیله مانند از سقف آویزونه که زیرش آب جمع شده.توی اون آب یه ماهی هست.;)

برای اچیومنت Handyman Carnby هم یه متنی پیدا کردم که تمام حالات رو توش نوشته به زودی براتون می زارم.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
نحوه آزاد کردن آچیومنت Useless :
روی یک بطری خالی چسب زده و یک منور با رنگ نور قرمز را با آن ترکیب کنید (در 3 Chapter پایانی بازی پیداش میکنید .از منورهای آبی درشت تر و پر نورتره;))
روم به دیوار آچیومنتهای : Handyman Carnby و Fisherman's Foe رو میشه راهنمایی کنید.هرکاری کردم نشد که نشد:blushing::(

این قرمزها رو هر چی میگردم نیست:((:((:(( وقتی نمیخواستمشون همش تو دست و بالم ولو بود ولی الان:confused::((:(

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
وای من این اچیومنت Usless رو با Demolition Expert اشتباه گرفته بودم.الان متوجه شدم.

به راهنمایی این دوستمون که گفت :
روی یک بطری خالی چسب زده و یک منور با رنگ نور قرمز را با آن ترکیب کنید
یه پارچه یا دستمال هم اضافه کنید تا اچیومنت براتون باز بشه.;)
(میتونید از دستمال یا بانداژ برای این کار استفاده کنید.)
پس شد بطری خالی >> بانداژ یا دستمال >> منور های قرمز رنگ

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این قرمزها رو هر چی میگردم نیست:((:((:(( وقتی نمیخواستمشون همش تو دست و بالم ولو بود ولی الان:confused::((:(
Play3 عزیز شما باید به قسمت غربی نقشه همون جا که یکی از Roots Evilها هست بری که اون پرنده ها ازش مواظبت می کنن. اون جا دو تا کلبه هست برو تو سمت راستی اونجا هم باند هم بطری و هم از اون قرمزها هست. راستی اگه این امتیاز رو باز کنید امتیاز دیگه ای هم که باید همه حالات ترکیب رو انجام بدین هم ازاد میشه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من اچیومنتHandyman Carnbyباز کردم برای این کار علاوه بر ترکیباتی که در طول بازی انجام دادید باید این ترکیبات رو که احتمالا انجام ندادید رو انجام بدید.
1-روی کیسه خون چسب بزنید. 2-روی یکی از اون منورهای آبی چسب بزنید. 3-همین کار رو برای یک منور قرمز هم انجام بدید. 4- روی بیشتر از یکی از منورها یعنی دو یا بیشتر از هر دو رنگ چسب بزنید. 5-قوطی گاز رو بردارید و چسب بزنید و روی اون یکبار منور و یک بار تیر قرار دهید. 6- باک یک ماشین رو با چاقو سوراخ کنید و کیسه خون رو زیر اون بگیرید.
برای انجام دادن این کارها به Episode اخر و قسمت اول برید. بعد برید به همون جایی که در پست قبلی گفتم و برای منورهای ابی رنگ هم به قسمت جنوب غربی نقشه که یک خونه هست برید و این کارها رو بکنید. امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم. راستی اقا فردین من اون ماهی رو پیدا نکردم. اونجایی که گفته بودی رفتم ولی ندیدم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر