راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
need for speed undercover
موقع اجرای بازی بعد از نتخاب زبان و یک گزینه این پیغام میاد و هر چقدر صبر می کنم اتفاقی نمی افته

this game savedata automatically at certain point . do not remove the memory stick or switch off the system when the memory stick access indicatorisflashing.
مموری رو یه کم به داخل فشار بدید .
رو یک مموری دیگه هم امتحان کنید .

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
سلام
داداشم تازه يه psp گرفته .
وقتي ميخوام واسش بازي بريزم فولدري به نام Iso نيست اصلا.وقتي هم كه ميخام بسازم ميگه كه همچين نامي وجود داره !!!!
قبلا توش بازي بوده.
فكر ميكنم طرف اين فلدر رو hide كرده.
اگه ميشه كمك كنيد .
بلد نيستم از هيدني درش بيارم.

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام
داداشم تازه يه psp گرفته .
وقتي ميخوام واسش بازي بريزم فولدري به نام Iso نيست اصلا.وقتي هم كه ميخام بسازم ميگه كه همچين نامي وجود داره !!!!
قبلا توش بازي بوده.
فكر ميكنم طرف اين فلدر رو hide كرده.
اگه ميشه كمك كنيد .
بلد نيستم از هيدني درش بيارم.
مموری رو فرمت کن خسرو

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
ورژن psp من 5.05 هستش و با Gen کپی خور شده اما بازی LocoRoco Midnight Carnival رو وقتی رو رم کپی میکنم اصلا تو psp نمیاد
کمک کنید

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
سلام دوستان ورژن psp من 3.90 بود بردمش به 4.01 اولش خوب بود ولی یه چند روزی که گذشت موقع آوردن بازیها هنگ میکرد و صفحه سیاه می شد و خاموش میکرد هنوزم همینجوریه هر کاری میکنم درست نمیشه ولی بعضی بازیهایه قدیمی رو مثل تنیس اجرا میکنه کسی نمیتونه کمکم کنه؟

سلام
کسی جواب سوال این دوستمون رو نمی دونه ؟؟؟
منم همین مشکل رو دارم ، البته فقط با بعضی از بازی ها ...(از جمله tekken6)
بازی رو میریزم ، وقتی اجراش می کنم ، صفحه سیاه میشه و هنگ می کنه و باید خاموش کنم ... همه UMD iso mode ها رو هم امتحان کردم ، با همش هنگ میکرد ولی با normal ارور 80020321 داد ... اشکال از کجاست ؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
سلام
کسی جواب سوال این دوستمون رو نمی دونه ؟؟؟
منم همین مشکل رو دارم ، البته فقط با بعضی از بازی ها ...(از جمله tekken6)
بازی رو میریزم ، وقتی اجراش می کنم ، صفحه سیاه میشه و هنگ می کنه و باید خاموش کنم ... همه UMD iso mode ها رو هم امتحان کردم ، با همش هنگ میکرد ولی با normal ارور 80020321 داد ... اشکال از کجاست ؟

Cpu speed رو بزار رو 333..........;)

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
من فک کردم فرم ویر شما 5.50GEn d3 ، با 5.00 m33 بازی باید فیکس شده باشه............
خودتم میتونی فیکس کنی.........
ولی بهترین کار اینه که خودت 5.50 GEN d3 بریزی ، ریختنش آسونه........;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر