راهنمایی در مورد اجرای بازی ها

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
من تازه GOW CoO رو دانلود کردم ولی افت فریم شدیدش خیلی تو ذوقم زد:(
از cso تبدیلش کردم به iso که مثلا بهتر شه ولی 10برابر بدتر شد
:((please help

مرسی

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
میگم فرض این ISO با CSO چیه؟ شنیدم CSO فشرده تره و دیرتر اجرا میشه درسته؟
Cso به صورت فشرده هست که باعث میشه حجم کم بشه برای کسایی که مموریشون حجمش کم هست بدرد میخوره. سرعت CPU رو در این حالت روی 333 بذارید تا سرعت بازی بیشتر بشه.
من تازه GOW CoO رو دانلود کردم ولی افت فریم شدیدش خیلی تو ذوقم زد:(
از cso تبدیلش کردم به iso که مثلا بهتر شه ولی 10برابر بدتر شد
:((please help
مرسی
اگه به iso تبدیل کردی و سرعت CPU رو هم روی 333 گذاشتی و بازم افت فریم داره احتمال خیلی زیاد مشکل مموری دیسک هست.

kavan100

کاربر سایت
Jul 15, 2008
1
سلام به تمامی بچه های باحال بازی فوروم :
من یک سوال کلی دارم. اگر ممکن بهشه به صورت تشرحی و کامل به من جواب بدین ممنون میشم:blushing:

من مخام بدونم چه جوری فایل های ISO/ CSO را که از اینترنت گرفتم اجرا بکنم روی PSP SLIM ?????

ممنون یشم اگه برام شرح بدین چون من از PSP خیلیسر درنمیارم.

amin-na

کاربر سایت
Jun 30, 2008
66
سلام دوستان ورژن psp من 3.90 بود بردمش به 4.01 اولش خوب بود ولی یه چند روزی که گذشت موقع آوردن بازیها هنگ میکرد و صفحه سیاه می شد و خاموش میکرد هنوزم همینجوریه هر کاری میکنم درست نمیشه ولی بعضی بازیهایه قدیمی رو مثل تنیس اجرا میکنه کسی نمیتونه کمکم کنه؟

pro_mamad

کاربر سایت
Apr 27, 2008
137
بازی های psp معمولا یا iso هستن یا cso ولی من یه بازی دارم که پسوندش PBP هستش اینو باید چی جوری اجرا کنم؟تو پوشه iso ریختم اجرا نشد توی روت مموری و پوشه game هم ریختم اجرا نشد یعنی اصلا توی بازی ها نمیومد

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
بازی های psp معمولا یا iso هستن یا cso ولی من یه بازی دارم که پسوندش PBP هستش اینو باید چی جوری اجرا کنم؟تو پوشه iso ریختم اجرا نشد توی روت مموری و پوشه game هم ریختم اجرا نشد یعنی اصلا توی بازی ها نمیومد
PBP ها بازی های Homebrew هستن که باید تو پوشه ی Game بریزی تا اجرا بشه,اگه نیومد پس بازی مشکل داره.;)

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
PBP ها بازی های Homebrew هستن که باید تو پوشه ی Game بریزی تا اجرا بشه,اگه نیومد پس بازی مشکل داره.;)

امکان داره بشه به ISO تبدیلش کرد؟ اگر میشه چطوری؟
الان چند درصد بازیها به این صورت عرضه میشوند؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
امکان داره بشه به ISO تبدیلش کرد؟ اگر میشه چطوری؟
الان چند درصد بازیها به این صورت عرضه میشوند؟
من تا حالا نرم افزاری ندیدم PBP رو به ISO تبدیل کنه
اصلا هیچ بازی ای به این فرمت عرضه نمیشه
اینایی هم که شما میبینید کار دستِ چند تا جَووون هست که خودشون ساختن

MnO2

کاربر سایت
Jul 20, 2008
32
من توی اجرای بازی Flatout : Headon مشکل دارم .اینو چند وقت پیش دانلود کردم ولی توی لودینگ های بازی

که عکس راننده ها رو نشون میده بعضی اوقات گیر میکنه بعضی اوقات هم گیر نمیکنه!اینم باید اضافه کنم که

چند وقت پیش دستگاهم خراب شد و وقتی تحویل گرفتمش خیلی از تنطیماتش بهم ریخته بود. راستی

بعضی از بازی ها اصلا نمایش داده نمیشن.منظورم بازی های معمولیه نه اون Homebrewـها میگید چکار کنم؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من توی اجرای بازی Flatout : Headon مشکل دارم .اینو چند وقت پیش دانلود کردم ولی توی لودینگ های بازی

که عکس راننده ها رو نشون میده بعضی اوقات گیر میکنه بعضی اوقات هم گیر نمیکنه!اینم باید اضافه کنم که

چند وقت پیش دستگاهم خراب شد و وقتی تحویل گرفتمش خیلی از تنطیماتش بهم ریخته بود. راستی

بعضی از بازی ها اصلا نمایش داده نمیشن.منظورم بازی های معمولیه نه اون Homebrewـها میگید چکار کنم؟
شما به تاپیک زیر برو و تنظیمات گفته شده رو انجام بده ببین مشکل حل نمیشه؟
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=6669

سلام دوستان
یه برنامه بود به اسم yas یا yac یکی از این دوتا بود
میشه لینکش رو بزارید
خیلی ممنون
http://www.psp-hacks.com/file/1029

newmusic

کاربر سایت
Sep 15, 2007
84
need for speed undercover
موقع اجرای بازی بعد از نتخاب زبان و یک گزینه این پیغام میاد و هر چقدر صبر می کنم اتفاقی نمی افته

this game savedata automatically at certain point . do not remove the memory stick or switch off the system when the memory stick access indicatorisflashing.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر