من می خوام کمکم کنید(فوری)؟

DJ.PSP

کاربر سایت
Aug 24, 2006
32
نام
HAMED
من یک گیم بوی دارم نمی دونم این چراغ نداره یا همین طوری صفحش تاریکی می خواستم بدونم چراغ داره یا نداره اگه داره برم تعمیرش کنم:confused: :confused: :evil: :blushing:

DJ.PSP

کاربر سایت
Aug 24, 2006
32
نام
HAMED
gameboy-glacier.jpg

از ایناست

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
DJ.PSP عزیز ... منم از همین دارم...بچه که بودم (سال 2001) با نور لامپ کم مصرف یا مهتابی بازی میکردم که بهترین حالت دید رو داشت ... ولی بزرگتر که شدم و LED سفید اومد براش یه چراغ ساختم که به پورت بالاش وصل میشه ... دو تا از پایه های پورت بالاش Vcc و Gnd هستند که شامل 1.5 ولت میشن ... میتونی ازشون استفاده کنی ... بهترین راه حل اینه که چراغ رو با باتری جدا از خود دستگاه بسازی!!

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
DJ.PSP عزیز ... منم از همین دارم...بچه که بودم (سال 2001) با نور لامپ کم مصرف یا مهتابی بازی میکردم که بهترین حالت دید رو داشت ... ولی بزرگتر که شدم و LED سفید اومد براش یه چراغ ساختم که به پورت بالاش وصل میشه ... دو تا از پایه های پورت بالاش Vcc و Gnd هستند که شامل 1.5 ولت میشن ... میتونی ازشون استفاده کنی ... بهترین راه حل اینه که چراغ رو با باتری جدا از خود دستگاه بسازی!!

ایشون کمک فوری میخاست! حدود 7سالی دیر به کمکش اومدی!
همتی که در نبش تاپیک داشتید ستودنیست o:-)

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بازه ی جواب دادن به دوستمون رو ببینید . تازه خوبه کمک فوری هم میخواسته :))
سال 2006 تاپیک رو زده ، یکی 2007 جواب داده یکی 2009 یکی 2010 یکی 2013

amir9

کاربر سایت
May 28, 2012
1,179
نام
اميرحسين
عجب كمك فوري بوود الان خود يارز كجاست كه بياد كمك فوري اش رو بش رسونديم !!! =))

---------- نوشته در 08:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 PM ارسال شده بود ----------

یعنی هیچ راهی برای تنظیم بکلایت و کنتراستش وجود نداره؟؟؟

اين از 3 سال بيش تا الان عضو جديد هست ؟؟ عججججبببببببببب
فك كنم توو اين تابيك زمان وايساده :!!:!!:!!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
عجب كمك فوري بوود الان خود يارز كجاست كه بياد كمك فوري اش رو بش رسونديم !!! =))
--------

اخه این چه ادبیات نوشتاری ه که تو داری :|
بوود !!!
یارز !!!
بش !
تیکه اخر رو هم که بولد کردم ، اصلا ربطی به اول جمله نداره " بش رسوندیم !! " :| یه تایپیک هم تو ps4 زدی که نیاز به رمزشکن داشت :)) داداش ایرانی :d یا خارجی :d

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا سهمیه پست امسال تموم شد . بوکمارک کنید همین موقع سال 2014 و 2015 هم بیاین کمک کنید به صاحاب تاپیک :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر