Wii MotionPlus

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوستان برای مقدور نیست تا پشت شهر داری یا جا هایی اینجوری که دورن برم
میشه یه ادرس از جایی که موشن پلاس دارن رو بدین ممنون

amir31288

کاربر سایت
Dec 11, 2007
33
باید یذره صبور باشی قیمتش الان یه مقداری غیر طبیعی است.شاید بشه در اینده نزدیک یکارایی صورت بگیره که ارزونتر بدست دوستان برسه.

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
سلام به تمام دوستان ، راستش من این Motion plus رو دارم و بازی Sega slam tennis رو هم دارم اما کنترلش با موشن پلاس هیچ فرقی با بدون اون نداره ، زمانی هم که تو قسمت توضیحات موشن پلاس بازی میرم دستگاه بهم اررور 001 میده که در نتیج نمیتونم از اون قسمت چیزی سر در بیارم . اگر تنظیم خاصی برای بازی داره متشکر میشم که دوستان راهنمائی کنن . ممنونم .

oldgamer

کاربر سایت
Jul 21, 2009
75
سلام به تمام دوستان ، راستش من این Motion plus رو دارم و بازی Sega slam tennis رو هم دارم اما کنترلش با موشن پلاس هیچ فرقی با بدون اون نداره ، زمانی هم که تو قسمت توضیحات موشن پلاس بازی میرم دستگاه بهم اررور 001 میده که در نتیج نمیتونم از اون قسمت چیزی سر در بیارم . اگر تنظیم خاصی برای بازی داره متشکر میشم که دوستان راهنمائی کنن . ممنونم .

آخه برادره من يك نگاهي بنداز تو گيم اسپات ببين اين بازي كه داري موشن پلاس پشتيباني ميكنه يا نه

موشن پلاس پشتيباني ميكنه ولي به گفته گيم اسپات:

Grand Slam is one of the first games to support Wii MotionPlus and the result is disappointing

تازه اگه اين لينكو ببيني ميفهمي كه اين بازي اصلا تو كنترل و گيم پلي نمره بدي گرفته
http://www.gamespot.com/wii/sports/grandslamtennis/review.html:-"

Mb corporation

کاربر سایت
Mar 21, 2008
325
نام
Ghassem
ممم ممنونم . راستش همین تک ازی رو داشتم که موشن پلاسم رو روش چک بکنم . راستش داشتم فکر میکردم که چه اشتباهی کردم خریدمش اما حالا یکم امیدوار شدم .
یه نکته ای هم هست که داخل این بازی Sega grand slam نوشته شده که اگر موشن پلاس تون تاخیر داشت میتونید کالیبرش کنید اما Option ی برای این کار درنظر نگرفته ؟

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام دوستان
من امروز موشن پلاس و خریدم
خیلی گوگولی هست:biggrin1:
من هر 4 تا بازی که تا الان عرضه شدن و موشن پلاس رو ساپورت میکنه رو دارم و میخوام در بارشون براتون بگم

WII SPORT RESORT: خوب این بازی حتما موشن میخواد اما واقعا عالی عمل کرد. ببینید این جوری مقایسه کنم که در یه بازی تن ب تن مثل بکس تو WII SPORT و این شمشیر زنی چینی تو WSR حالااین جوری فکر کنسد تو بکس وقتی میخواید از زیر ضربه بزنید(اپرگاد اگه درست گفته باشم)خودتون را باید بکشید و انقدر دستتون رو ببرید زیر و به سمت بالا بیارید تا از 10 بار 2 بار این حرکت انجام شه. اما تو WSR و اون بازی شمشیر زنی شما هر جایی که بخواد دستتون رو میبرید و هر کاری کنید همون میشه
همه ی کار های با موشنی درسته اما باید اینو هم گفت مه تو بعضی از بازی ها که نیاز به نانچاک هست یه کم دقت پایین میاد اما از WIIMOTE بدون موشن خیلی دقتش بیشتره

GRAND SLAM TENNIS:این بازی که هر 2 حالت بی و با موشن پلاس رو ساپورت میکنه با هم مقایسه میکنم.این بازی با موشن پلاس علاوه بر اینکه دقتش بالا میره اما حرفه ای تر و سخت تر میشه چون راکت تنیس همون جایی میره که دست شما میره و میتونید به صورت بندری وسط بازی راکت رو تکون بدید
و به نظرم با حالت موشنش بهتره
نکته: یکی از دوستامون گفته بود که هیچ فرقی نداره با یا بی موشن باید بگم به ایشون و همه ی دوستان که برای بار اول باید بازی WSR رو اجرا کنید تا دسته رو کالیبره کنه چند بار و بعد اونوقت تفاوت بی یا با موشن رو میفهمید

VIRTUA TENNIS 2009:این بازی مثل GST نیست که با wIIMOTE هر ماری کنی تو بازی هم راکت تکون بخوری و اون تنها دقتش بیشتر میشه و تفاوت خوبی هم بین بی یا با موشن پلاس وجود داره اما خوب اون فیزیک و حرف ای گری مه GST داره و نداره و بیشتر به درد اونایی میخوره که اصلا دلشون نمیخواد ببازن

TIGER WOODS PGA TOUR 10 : این بازی هم مثل 2 بازی بالایی هر دوحالت بی یا با موشن پلاس رو ساپورت میکنه. در ضربه های بلند و دور زیاد فرقی بین بی یا با موشن پلاس وجود نداره اما وقتی توپ به حفره نزدیک میشه اینجاسک که اصلا دلتون نمیخواد حتی 1 دقیقه هم TWPT 10 رو بدون موشن انجام بدین چون واعا من برای انداختن توپ تو حفره از نزید در حالت بی موشن پلاس کی زور میزدم تا هم اروم بزنم و هم با دقت اما با موشن پلاس انگار دسته گلف تو دستته و همون قدر ارومی که تو حالت طبیعی میزنی تو اون هم بزنی

نتیجه کلی از لحاظ استفاده از موشن
WSR: خوب بود و دقت کمی در حالت های ترکیب با نانچاک کمتر و گیم پلی سخت تر میشد

GST: حرفه ای در لحاظ استفاده از موشن پلاس به توری که کنترل بک هندو فور هند کاملا با بازیباز هست و در صوت اشتباه گرفتن جهت بک یا فور هند از شما امتیاز کم میشه

VT2009: فقط دقت بالا میره بر خلاف GST حرکات موشن پلاس در VT بر روی فیزیک بازی تاثیر نمیزاری و رعایت بک هند و فور هند فقط باعث میشه قدرت ضربه بیشتر شه و کنترل راکت هم بر خلاف GST در VT در دست بازی باز نیست

twPGAt 10 : در حالت های دور زیاد تفاوتی با حالت بی موشن نداره اما در حالت های نزدیک به توپ که دقت بیشتری نیاز هست عالی عمل میکنه

موفق باشید

hardark

کاربر سایت
Feb 19, 2008
63
سلام دوستان
من تازه وی موشن پلاس خریدم اما کانکتورش یعنی جایی که به پشت وی ریموت وصل میشه لق میزنه. آیا این به نظرتون طبیعیه؟

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام دوستان
من تازه وی موشن پلاس خریدم اما کانکتورش یعنی جایی که به پشت وی ریموت وصل میشه لق میزنه. آیا این به نظرتون طبیعیه؟

آره . همش همین طوری هست .

من 4 تا دارم هر 4 تاش این طوریه . حتی اونی که روی خود کنسول بود هم اینطوریه .

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
مرسی سونیزاکس
از ۴ تا موشن پلاس در بازی خاصی استفاده می کنید؟

نه ! همون Wii Sport Resort .

از این سیاه ها خریدم روش یه موشن پلاس بود بعدش برای اینکه ستم خراب نشه 3 تای بعدی رو هم مشکی و با موشن پلاس خریدم .

hardark

کاربر سایت
Feb 19, 2008
63
بازی با موشن پلاس خیلی لذت داره مخصوصا هواپیمای wii sport resort
هنوز هم قابلیت های زیادی در این وسیله است که نینتدو حیفش می آد ازشون استفاده کنه.
شبیه سازی فضای ۳بعدی با استفاده از دوربین مادون قرمز وی ریموت به خوبی قابل پیاده سازی است.
head tracking با استفاده از دسته اضافه و یک جفت ال ای دی مادون قرمز انجام شده اما در هیچ بازی پیاده سازی نشده. امکان اضافه شدن میکروفن هم به دسته وی میسر است که ظاهرا نینتندو همه اینها را نگه داشته برای روز مبادا شاید هم نسل بعد تا منافع مالیش به اندازه کافی تامین بشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر