نحوه ی اجرای بازی های ps1 بر روی ps2

djmlmjan

کاربر سایت
Aug 26, 2006
13
اگر کسی توانایی انجام این کار را دارد ، نحوه ی اینکار را در این قسمت توضیح دهد.
(لازم به ذکر است: من هیچگونه بحثی در این مورد پیدا نکردم!):confused:
مرسی

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام خیلی سادست سی دی پی اس 1 رو داخل پی اس 2 بزار بعد پی اس 2 رو خاموش کن بعد که روشن می کنی دستت رویه کلید پاور یا همون کلید خاموش روشن نگه دار بزار چراغ زیریش یعنی ابی(چراغ دی وی دی رام که در رو دی وی دی رو بازو بسته می کنه) روشن شه بعد که روشن شد بعد از 1 ثانیه دستت رو بردار و مشکلت رفع می شه و سی دی پی اس 1 رو به راحتی می خونه یا اینکه دوبار پشت سر هم ریست کن و براحتی سی دی پی اس 1 رو می خونه البته بستگی به دستگات داره که هر نوعی باشه با این دو راه سی دی های پی اس 1 رو می خونه مدل های قدیم راه اول مدل های جدید راه دوم!;)

god of game

کاربر سایت
Mar 13, 2006
304
سلام خیلی سادست سی دی پی اس 1 رو داخل پی اس 2 بزار بعد پی اس 2 رو خاموش کن بعد که روشن می کنی دستت رویه کلید پاور یا همون کلید خاموش روشن نگه دار بزار چراغ زیریش یعنی ابی(چراغ دی وی دی رام که در رو دی وی دی رو بازو بسته می کنه) روشن شه بعد که روشن شد بعد از 1 ثانیه دستت رو بردار و مشکلت رفع می شه و سی دی پی اس 1 رو به راحتی می خونه یا اینکه دوبار پشت سر هم ریست کن و براحتی سی دی پی اس 1 رو می خونه البته بستگی به دستگات داره که هر نوعی باشه با این دو راه سی دی های پی اس 1 رو می خونه مدل های قدیم راه اول مدل های جدید راه دوم!;)

daset dard nakone mgs3 ta alan man balad naboodamesh:blushing: :blushing: :blushing: :blushing: :-"

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
اینو من خودم امتحان نکردم ولی دوستم میگفت بازی باید بذاری تو کنسول و دوبار زود دکمه پاور رو فشار بده انشا ا... مشکلت حل میشه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر