Wiibrew custom firmware

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
اگه به ازای هرباری که من این جمله رو این چند وقت می خوندم هزار تومن می گرفتم تا حالا میلیونر شده بودم، الان هیچ ارزشی نداره، ولی نصب custom firmware روی Wii یه شروعه، گفتن تا دو ماه آینده نسخه کامل این CFW رو کامل می کنن. شما که PSP داری می دونی CFW چه امکاناتی داره دیگه.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
مثل همون IRshel پی اس پی . یعنی کنسول مثل موم تو دستته. می تونی هر کاری دلت خواست بکنی. مثلا آهنگ بازی رو قطع کنی آهنگی که خودت دوست داری رو از رو اس دی کارت پخش کنی.

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
سکته نکنید، خبر دوپس دارم، یکی ار هکرهای معروف Wii به نام busher تونسته یه باگ روی Wii پیدا کنه که به وسیله اون می تونه بازی های کپی رو روی Wiiهای بدون چیپ اجرا کنه، اینم به درد نمی خوره؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خب دیگه Wii هم رسما رفت قاتی باقالی ها! ;) تبریک به همه...

خوب یکی دیگه از مزیت custom frimware این هست که میشه کنسول زبان ژاپنی رو به انگلیسی تبدیل کنیم !!
گل گفتی gpod جون!

-----------------------
حیف که Wii یه مدت ـه اصلا بازی درست حسابی واسش نیومده (بعد از ماریو کارت) تو E3 هم که جز Wii Music و Animal Crossing چیز جالب دیگه ای نداشت. حداقل یه سال دیگه طول میکشه یه ماریو و زلدای توپ واسش بیاد. حالا خود نینتندو که کاری نمیکنه؛ این هکرا باید به دادمون برسن... ;)

با تشکر از اشکان.

Black Hand

کاربر سایت
Aug 19, 2007
420
نام
Kian
Sim Animal و Harvest moon (:love:) رو جا انداختی :biggrin1:
تو بخش اخبار نوشته بودن Myamoto میخاد LOZ های بعدی رو طوری بسازه که گیمرای تازه کار هم ازش لذت ببرن فقط خدا کنه خرابش نکنه :(
ببخشید Off Topic بود

آخرین ویرایش:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
Mad World رو هم جا انداختی... درسته تو کنفرانس نبود ولی تو نمایشگاه بود...
-------------------------------------------------------------------------------------------
خداوندا یعنی میشه ما یه نفس راحت با این وی بکشیم؟؟ یعنی میشه هر بازی جدیدی که نینتندو داد همون لحظه بازی ش کنیم و یک سال دنبال هک و کرک کردنش نگردیم؟؟
اگه میشه. پس کی میشه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر