آموزش باز کردن دسته کنسول Xbox 360

spr_secret

کاربر سایت
Apr 12, 2011
44
نام
مهدی
سلام
دو تا سوال در مورد دسته داشتم
1) من یه باتری شارژی اصلی خریدم پشت باتری 6 تا پایه داره در حالی که پشت دسته 4 تا پایه برای اتصال به باتری وجود داره آیا این درسته و مشکلی بوجود نمی یاد؟
2) بعضی وقتی ها چراغ روی دسته شروع مب=یکنه به چرخیدن آیا این علامت کاهش شارژ باتریه ؟ آخه وقتی شارژ رو بررسی می کنم هنوز نصفه هست ولی چراغ روی دسته مرتب دور میزنه....!
متشکرم از راهنمایی شما

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
سلام
دو تا سوال در مورد دسته داشتم
1) من یه باتری شارژی اصلی خریدم پشت باتری 6 تا پایه داره در حالی که پشت دسته 4 تا پایه برای اتصال به باتری وجود داره آیا این درسته و مشکلی بوجود نمی یاد؟
2) بعضی وقتی ها چراغ روی دسته شروع مب=یکنه به چرخیدن آیا این علامت کاهش شارژ باتریه ؟ آخه وقتی شارژ رو بررسی می کنم هنوز نصفه هست ولی چراغ روی دسته مرتب دور میزنه....!
متشکرم از راهنمایی شما
دوست عزیز شما این سوال رو در بخش http://forum.bazicenter.com/thread2533/ مطرح کنید تا بشما پاسخ داده شود.

ramtel

کاربر سایت
Sep 21, 2012
1
پیچ دسته xbox

درود اقا خلیل داداش این پیچ دسته ایکس باکس ستاره ای t8 بهش نمی خوره شبیه t8 ولی توی پیچ یه برامدگی داره پیچ گوشتی نمی شینه توش اسم دیگه نداره پیچ گوشتیش ؟؟؟ ممنون می شم رسیدگی کنید

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

spr_secret

کاربر سایت
Apr 12, 2011
44
نام
مهدی
سلام
دوستان فروشگاه یا تعمیرگاه برای دسته Xbox در
تهران
کجاست لطفا محل و آدرس رو بدین (یا آدرس کلی تعمیرکارها )
کلید 4جهته مربوط به دسته شکسته دنباله یدکیش می گردم می خوام برم تهران گفتم برم دنبالش شاید گیرم بیاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر