آموزش باز کردن دسته کنسول Xbox 360

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
آموزش باز کردن دسته کنسول Xbox 360

ContollerPIC1.jpg

دسته کنسول Xbox 360 طوری طراحی و ساخته شده است که می توان به سادگی تمام قطعات آن را باز و از هم جدا نمود.
در مورادی از قبیل: خراب شدن دسته، بروز مشکل در کلید ها، رنگ کردن دسته و یا سایر موارد ممکن است نیاز به باز کردن کامل دسته داشته باشید،
که اگر قبل از باز کردن دسته با مراحل آن آشنایی نداشته باشید ممکن است کمی دچار مشکل شوید.

در این آموزش سعی شده است که تمامی مراحل باز کردن توضیح داده شود.

دانلود آموزش از بخش Premium

تمامی حقوق این اثر متعلق به سایت بازی سنتر می باشد
اشتراک گذاری و یا هر نوع کپی برداری از این مطلب حتی با ذکر نام منبع به هر نحوی غیر مجاز است

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
سلام به همه دوستان

موضوعی بود که در آموزش بهش اشاره نکردم، به دلیل اینکه روی این موضوع کمی شک داشتم
ولی الان بعد از مشاهده دقیق این موضوع برام روشن شد.

در بعضی از دسته های کنسول از پیچ های ستاره ای استفاده کردند که باید با پیچ گوشتی Trox 8 - T8 باز شوند.
و در بعضی از دسته های دیگر همانطور که در آموزش نشان دادم از پیچ های چهار سو استفاده کردند که باید
با پیچ گوشتی متوسط و یا کوچک باز شوند.

پس فقط ممکن است دسته شما یکی از این دو حالت باشند.

تا بعد حق نگهدار

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دستت درد نکنه اقا خلیل مشکل مارو حل کردی البته جواب مارو توی پیام خصوصی دادی تشکر دومم باسه اینکه این روش بصورت اموزش دراوردی برای همگان تا دوستانی که مثل من مشکل باسشون پیش امد بتونن استفاده کنند;)

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
اقا خلیل دسته رو چه طور میشه رنگ کرد اسپری مخصوص یا رنگ مخصوص داره؟
برای نقاشی رو دسته باید با چه وسیله ای این کار رو انجام بدیم؟؟
:thanks:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
آقا اگه ممكن هست تو مديافاير هم آپلود كنيد چون اجازه ئانلود به من نميده

دانلود فایل های پیوست و آموزش هایی که بنده برای سایت می نوسیم فقط برای اعضای پریمیوم سایت هستش

هیچ کدوم از کاربران اجازه ی اشتراک گذاری آموزش را ندارند، شما برای استفاده از آموزش ها چاره ای به جزء عضو شدن در این گروه را ندارید.

می توانید عنوان open controller xbox رو توی گوگل جستجو کنید تا کلیپ های تصویری و آموزش هایی از باز کردن دسته رو پیدا کنید.

voov

کاربر سایت
Nov 12, 2010
24
میشه در مورد رنگ کردن دسته و رنگ مناسب هم توضیح بدید که نکنه -لیز نشه-کلا جنس مناسب رنگ و اینکه طرحهایی که اخر اموزش هست رو چجوری در اوردن

amin 262

کاربر سایت
Apr 6, 2007
28
نام
امین پاشاپور
اقایون ببخشین یه میله خیلی خیلی کوچیک وسط پیچها هستش که اجازه نمیده پیچگوشتی داخل پیچ بشه. چیکار باید بکنیم؟

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اقایون ببخشین یه میله خیلی خیلی کوچیک وسط پیچها هستش که اجازه نمیده پیچگوشتی داخل پیچ بشه. چیکار باید بکنیم؟

تو پست دوم توضیح دادم:

سلام به همه دوستان

موضوعی بود که در آموزش بهش اشاره نکردم، به دلیل اینکه روی این موضوع کمی شک داشتم
ولی الان بعد از مشاهده دقیق این موضوع برام روشن شد.

در بعضی از دسته های کنسول از پیچ های ستاره ای استفاده کردند که باید با پیچ گوشتی Trox 8 - T8 باز شوند.
و در بعضی از دسته های دیگر همانطور که در آموزش نشان دادم از پیچ های چهار سو استفاده کردند که باید
با پیچ گوشتی متوسط و یا کوچک باز شوند.

پس فقط ممکن است دسته شما یکی از این دو حالت باشند.

تا بعد حق نگهدار

پیچگوشتی Trox رو میتونید از ابزار فروشی ها به راحتی تهیه کنید.

P.S
البته تا الان دسته ای رو ندیدم که پیچ چهارسو داشته باشه و همگی پیچ های ستاره ای بودند.

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278

مثل هر دسته دیگه ای به پیچ گوشتی Torx 8 احتیاج دارید ولی به این مدل Security Torx میگن که وسط پیچ گوشتی یک سوراخ هستش.
من خودم با اینکه انواع و اقسام Torx رو داشتم، هیچکدوم سوراخ نداشتند و مجبور شدم یکی از آمریکا سفارش بدم.

اینم لینک فروشنده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر