راهنمایی در پیدا کردن اسم یک بازی قدیمی

علی س

کاربر سایت
Jul 3, 2012
1
با عرض سلام و خسته نباشید
من حدود 4 سال پیش یه بازی استراتژیک داشتم که در اول بازی سه قوم وجود داشتند ( وایکینگها و سرخ پوست ها و رومی ها ) که به انتخاب خودمون یکی از این قوم ها را انتخاب می کردیم و هر قومی ویژگی خاص خود را داشت ممنون می شم اگه اسم این بازی رو به من بگید.

• Like
Reactions: che-jaleb

Amiiiiiiir

کاربر سایت
Oct 2, 2017
2
نام
Amir
سلام دوستان
من دنبال یه بازی قدیمیم پلتفرم PC که حدود ۵ ۶ سال پیش بازی میکردم و الان اسشمو فراموش کردم
لطفا اگه کسی این بازیو انجام داده و اسمشو میدونه پاسخ بده ممنون!
اون چیزایی که یادمه : اول از سی دی بازی بگم که یه کاور داشت که تو دست یه شخص (فک کنم دختر بود) یه عروسک بود
و بازی تو سبک فکری بود و سوم شخص (زاویه ی دوربین یادم نیست)
و کاراکتر بازی ی دختر بود که اولای بازی یا یه نفر داخل یه جنگل حرف میزد بعد به سمت یه ستون میرفتیم که با اصطلاحا کاوش کردن با یه ترتیب خاص ی اتفاقی می افتاد و من دقیق یادم نیس! بعدش ماهم باید اون ترتیب خاصو انجام میدادیم بعد از اون در ی خونه (که خیلی هم بزرگ بود و ی جورایی قصر بود انگار، دقیق یادم نیس!) باز میشد که وقتی داخلش میشدیم از روی چن تا صندلی توی همون سالن روح هایی پرواز میکرون بعد از اون ک ادامه میدیم بازیو تو یکی از اتاقا داخل همان خانه یه سَگ رو از ی کشو پیدا میکنیم و از اونجا با کاراکتر بازی همراه میشه و ادامه ی بازی... که من بقیشو یادم نمیاد
اگه کسی این بازیو تجربه کرده و یا حدس میزنه خیلی ممنون میشم در جریان بزاره

• Like

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام دوستان
من دنبال یه بازی قدیمیم پلتفرم PC که حدود ۵ ۶ سال پیش بازی میکردم و الان اسشمو فراموش کردم
لطفا اگه کسی این بازیو انجام داده و اسمشو میدونه پاسخ بده ممنون!
اون چیزایی که یادمه : اول از سی دی بازی بگم که یه کاور داشت که تو دست یه شخص (فک کنم دختر بود) یه عروسک بود
و بازی تو سبک فکری بود و سوم شخص (زاویه ی دوربین یادم نیست)
و کاراکتر بازی ی دختر بود که اولای بازی یا یه نفر داخل یه جنگل حرف میزد بعد به سمت یه ستون میرفتیم که با اصطلاحا کاوش کردن با یه ترتیب خاص ی اتفاقی می افتاد و من دقیق یادم نیس! بعدش ماهم باید اون ترتیب خاصو انجام میدادیم بعد از اون در ی خونه (که خیلی هم بزرگ بود و ی جورایی قصر بود انگار، دقیق یادم نیس!) باز میشد که وقتی داخلش میشدیم از روی چن تا صندلی توی همون سالن روح هایی پرواز میکرون بعد از اون ک ادامه میدیم بازیو تو یکی از اتاقا داخل همان خانه یه سَگ رو از ی کشو پیدا میکنیم و از اونجا با کاراکتر بازی همراه میشه و ادامه ی بازی... که من بقیشو یادم نمیاد
اگه کسی این بازیو تجربه کرده و یا حدس میزنه خیلی ممنون میشم در جریان بزاره
اسمش فکر کنم اینه ... دقیق یادم نیست

شاید role of rose یا hunting ground باشه.مطمئن نیستم

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

• Like

Amiiiiiiir

کاربر سایت
Oct 2, 2017
2
نام
Amir
اسمش فکر کنم اینه ... دقیق یادم نیست

شاید role of rose یا hunting ground باشه.مطمئن نیستم

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

خیلی ممنون از پاسخ گوییت ولی چک کردم اینا نیست اگه حدس دیگه ای میزنی بگی ممنون میشم:(

• Like

ehsan_jan3

کاربر سایت
Dec 31, 2006
266
دوستان یک بازی قدیمی کامپیوتری بود که کاراکترهاش سه تا جادوگر کوچک رنگی بودن و وردهاشون ماها با فشار دادن ترکیبی کلیدهای کیبرد ۱۲۳ و qwe انجام میدادیم و در محیطی که بودن گرگ و موجودات دیگر بهشون حمله میکردن . سبک بازی هم ایزومتریک و دوربین از بالا بود . مثلا اگر سه بار کلید ۳ و یکبار کلید w را فشار میدادیم دورتادورش مین گذاشته میشد و یا حلقه آتش ایجاد میشد . اسمش یادم نیست ولی خیلی جالب بود

• Like

Sinasamipour

کاربر سایت
Jun 6, 2018
2
سلام.
حدود 8 . 9 سال پیش من یه بازی برایPC داشتم اسمش رو نمیدونم!!!
فقط یادمه یه بازی ماشینی بود که یه قسمت موتور هم داشت.
میتونستی تو شهر بچرخی و سر هر چهارراه یه مسابقه خاصی بود که از روی رنگ روی نقشه مشخص می شد.
برای آزاد کردن ماشین جدید هم وسط بازی یک دفعه عکس یک ماشین رو نشون می داد که با نابود کردن آن ماشین برای ما می شد.
راستی اول بازی هم ماشینمون از بالا می افتاد زمین.

کسی اسم این بازی رو می دونه؟؟؟

• Like

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,075
سلام.
حدود 8 . 9 سال پیش من یه بازی برایPC داشتم اسمش رو نمیدونم!!!
فقط یادمه یه بازی ماشینی بود که یه قسمت موتور هم داشت.
میتونستی تو شهر بچرخی و سر هر چهارراه یه مسابقه خاصی بود که از روی رنگ روی نقشه مشخص می شد.
برای آزاد کردن ماشین جدید هم وسط بازی یک دفعه عکس یک ماشین رو نشون می داد که با نابود کردن آن ماشین برای ما می شد.
راستی اول بازی هم ماشینمون از بالا می افتاد زمین.

کسی اسم این بازی رو می دونه؟؟؟
burnout paradise
اگه اشتباه نکنم

آخرین ویرایش:

agafary1351

کاربر سایت
Jul 3, 2018
2
سلام خوبید؟ آقا من دنبال یه بازی نسبتا قدیمی فکر کنم بین سال های 2007 تا 2010 میگردم...یه بازی اکشن جنگی که یه سری از موجودات عجیب غریب یه شهر رو تصرف کرده بودن بعد ارتش اون شهر بسیج میشن که اون موجودات رو نابود کنن. شخصیت اصلی بازی یه فرمانده عالی رتبه ارتش (یعنی خود شما ) بود که شما باید میرفتی شهر رو پاک سازی میکردی در حین پاک سازی شهر یه سری از نیرو های ارتشی هم باهات همراه میشدن که روی هم میشدن 10-12 نفر. من تا وسطای بازی رفتم ولی ویندوزم یه مشکلی پیدا کرد مجبور شدم ویندوزم رو عوض کنم...بعد از این که ویندوزم رو عوض کردم بازیه پرید...حالا هم هر چی تو اینترنت سرچ کردم بازی پیدا نشد...اسم دقیق اش هم یادم نیست ولی تو مایه های dir wizard یا dire wizard بود...خواستم ببینم شما می تونید این بازی رو پیدا کنید؟؟؟!!! راستی اون موجودات روی دوپا وایمیستادن بعد بدنشونم مثل ماهی فلس داشت...دم هم داشتن و شبیه بزمجه هم بودن و یه پوزه کشیده هم داشتن و دو نوع هم بودن...اونایی که رنگ آبی داشتن زودتر میمردن ولی اونایی که رنگ طلایی داشتن دیرتر میمردن...راستی بازی هم اولش این جوری شروع میشد که اون فرمانده عالی رتبه ارتشی(خود شما) سوار هلیکوپتر پشت تیربار وایساده بودین و باید اون موجودات رو توی یه ساختمان میکشتین...

آخرین ویرایش:
  • Like

kohsti

کاربر سایت
Jul 4, 2018
2
باسلام من در سن 7 یا 8 سالگی کا الان 18 سال دارم بازی در سیستم کامپیوتر خود داشتم بازی از این قرار بود که یک میله که در هر سر ان یک حلقه داشت و در ان زمینه نقطه هایی وجود داشتند که وقتی کلید اینتر را میزدی میله این فظا که جاذبه وجود نداشت انگار که در فظا باشه به سمت بالا حرکت میکرد و من باید با جهات ی که روی صفحه کلید وجود داش انرا هننگامی که هنوز از روی نقط کنده نشده بود جهت سر انرا تغیر میدادم تا وقتی که اینتر را میزدم و یک سر ان ازاد میشد سر دیگر بی روی نقطه دیگر مینشست که این بازباززی همراه با موسیقی ارامش بخش پخش میشد ولی متسفانه اسمشو یادم نمیاد و دنبالش میگردم ممنون از سایت خوبتون

• Like

Mahdi017

کاربر سایت
Nov 10, 2018
1
سلام من هفت سال پیش وقتی ده سالم بود ی بازی کردم تو pc ک ی پسری بود تو سطح شهر هرجو مرج درست کرده بود و ارتش اون کشور با تانک و سرباز بهش حمله کرده بودن..پسره هم قدرتاش این بود که مشتش بزرگ میشد و از کمرش ی چیزایی شبیه پای عنکبوت درمیومدو دراز میشد و خودشم میتونس رو بلندترین ساختمونای شهر بپره و بدون مشکل از همون بالا بپره رو زمین و هیچیش نشه..کسی میدونه اسم بازی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like

TeraFloppy64

کاربر سایت
Jan 6, 2018
54
سلام من هفت سال پیش وقتی ده سالم بود ی بازی کردم تو pc ک ی پسری بود تو سطح شهر هرجو مرج درست کرده بود و ارتش اون کشور با تانک و سرباز بهش حمله کرده بودن..پسره هم قدرتاش این بود که مشتش بزرگ میشد و از کمرش ی چیزایی شبیه پای عنکبوت درمیومدو دراز میشد و خودشم میتونس رو بلندترین ساختمونای شهر بپره و بدون مشکل از همون بالا بپره رو زمین و هیچیش نشه..کسی میدونه اسم بازی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر کنم Prototype رو میگی,مطمعن نیستم.

• Like

aaboly

کاربر سایت
Nov 15, 2018
1
سلام
یک بازی قدیمی بود که یک موجودی می رفت کمک دوستانش که توسط یک سری موجودات به زور به کار توی کارخونه و ... مشغول بودم و البته نابینا شده بودند و باید اونها رو هدایت می کرد تا آزاد بشن.
دوربین مثل بازی های سگا از روبرو ثابت بود و با کاراکتر حرکت می کرد البته گرافیک نسبتا خوبی داشت و مال pc بود.
مراحل مختلف کارخونه ، جنگل، ... داشت.
با هر شماره یک چیز می گفت مثلاً یک رو می‌زدی می‌گفت hello و غیره .
اگر کسی می دونه اسمش چی بود کمک کنه.
فکر کنم مال ۱۰ الی ۱۵ سال پیش بود

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر