Trophies Guide Center

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
سلام من متوجه نشدم این تروفیها فعال هستن؟ اگه بازی کنیم میگیریم ؟چرا تو trophy collection من متال نیست؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(:((2ماه پیش بازیرو آنلاین کردم
این ها تروفی(غنیمت:d) هایی هست که روی سیستم بازی ضبت میشه،نه روی تروفی کالکشن.

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
سلام
یه مشکل فنی :
من با PS3 قبلی که داشتم مثلا GoW3 رو پلات کردم منتهی اون PS3 از بین رفت وقتی این جدید رو تروفی هام رو سینک کردم تمام اطلاعات تروفی هام درست منتقل شد اما نکته اینجاست که من وقتی GoW3 رو بازی کردم تروفی هاش ریست شد! و این قضیه برای Heavy Rain هم اتفاق افتاد البته Killzone,Uncharted2 این طوری نشدن.
سوال اینحاست که اگه من دوبازه سینک کنم چه اتفاقی می افته؟
ممنون.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
فکر کنم برای منم چنین اتفاقی افتاد!(البته نه سر حراب شدن PS3 ) هرچی هست یک یوزر دیگه رو وارد کردم و براش تروفی گرفتم دیدم تروفی هایی که قبلا گرفته شده رو داره ثبت میکنه ولی دوباره که SYNC کردم تروفی های قبلی برگشتن! :d پس سروش هیچ مشکلی نداره خیالت راحت :d

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من یه اشتباهی کردم موقع ساختن پروفایل کشورمو ریجن 3 انتخاب کردم بعد باهاش یه پچ دانلود کردم و ترویفهامو دادم به سرور بعد خواستم که با همون پروفایل با یه اکانته دیگه وارد بشم نشد بناچار مجبور شدم یه پروفایله دیگه بسازم الان نمیشه اون تروفیهای قبلی(روی یه پروفایله دیگه) رو به این اکانت اضافه کنم؟

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
دوستان میخواستم نظرتون رو راجع به این عکس بدونم#:-s
این عکسو از روی مانیتور PS3 خودم گرفتم
نه فوتوشاپه نه چیزه دیگه فقط ببینید نظر بدید
یه نکته توی این عکس هست ببینم میفهمید چیه

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB

چجوری 100% کردی بعد پلات نگرفتی؟
به اون دی ال سی ربط داره شاید :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین

این دقیقا برای dlc هات یک تروفی دیگه گذاشتند
خیلی جالبه و از هم جداشون کردنه باحال شده
فقط میتوانم بگم اگر پول داری برو اون dlc ها را بگیر و بازیشون کن و حالی ببر

Trico

کاربر سایت
Jul 6, 2010
369
نام
ایمان
نه نه اشتباه نکنید من فقط تروفی های اصلی بازی رو از dlc جدا کردم
من تمام تروفی های اصلی رو که واسه پلات بازی لازمه رو گرفتم ولی پلات نداد
بعداز 4ماه از آخرین تروفی یه هو دیدم آرم پلاتینیوم کناره تروفیها افتاده
از اتفاقاته نادر بود
اصلا ربطی هم به dlc نداشت چون اکانتمو دادم به یکی از دوستام که dlc داشت .باهاش بازی کرد ولی بهم گفت اصلا تروفی بهت نمیده=((
یه بازی تمام تروفی هاشو میگیری بعد از 4ماه پلاتینیومشو بهت میده واقعا مسخره است:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
نه نه اشتباه نکنید من فقط تروفی های اصلی بازی رو از dlc جدا کردم
من تمام تروفی های اصلی رو که واسه پلات بازی لازمه رو گرفتم ولی پلات نداد
بعداز 4ماه از آخرین تروفی یه هو دیدم آرم پلاتینیوم کناره تروفیها افتاده
از اتفاقاته نادر بود
اصلا ربطی هم به dlc نداشت چون اکانتمو دادم به یکی از دوستام که dlc داشت .باهاش بازی کرد ولی بهم گفت اصلا تروفی بهت نمیده=((
یه بازی تمام تروفی هاشو میگیری بعد از 4ماه پلاتینیومشو بهت میده واقعا مسخره است:d

عجب چه چیزه نادریه بابا وقتی اون کار را انجام بدید همون لحظه بهت تروفی میده من تا حالا نشنیده بودم که بعداز 3 ماه بعد بهت میده
البته شاید این کیل زون3 این طوری شده و بازی دیگری تا بحال این طوری نبوده خیلی عجیبه

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
عجب چه چیزه نادریه بابا وقتی اون کار را انجام بدید همون لحظه بهت تروفی میده من تا حالا نشنیده بودم که بعداز 3 ماه بعد بهت میده
البته شاید این کیل زون3 این طوری شده و بازی دیگری تا بحال این طوری نبوده خیلی عجیبه
من این قضیه رو با چشمای خودم دیدم.حتی واسه این دوستم نشستم DLCها رو بازی کردم ولی اصلا واسه DLC هم تروفی نمیداد تا اینکه بالاخره چند روز پیش این دوستم به علت لگ زیاد توی تروفی گرفتم تونست kz3 رو پلات کنه:d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
من این قضیه رو با چشمای خودم دیدم.حتی واسه این دوستم نشستم DLCها رو بازی کردم ولی اصلا واسه DLC هم تروفی نمیداد تا اینکه بالاخره چند روز پیش این دوستم به علت لگ زیاد توی تروفی گرفتم تونست kz3 رو پلات کنه:d

خوب شد گفتید منم میخواستم بازیش کنم حالا که داره این طوری اذیت میکنه پس فعلا دست نگه میدارم ببینم روبه راه نمیشه
ولی خودمونیم ها خیلی عجیبه هیچ بازی قبلا این طوری نبود این کیل زون 3 چرا این طوریش کردند همه چیز را خراب کرد با این کارش ای بابا

Arash-

کاربر سایت
Aug 4, 2011
35
نام
arash
age masalan 99% trophy begiri ye trophy bemune natuni begiri yeki dg ba ye ps3 dg bedun inke synch kone akharin trophyio begire bad synch kone ye hamchin etefaghi miofte,vase yeki bfbc2 gereftam injuri shod...2 ,3 bar ru 2 ta ps3 synch kardim ta umad!

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
age masalan 99% trophy begiri ye trophy bemune natuni begiri yeki dg ba ye ps3 dg bedun inke synch kone akharin trophyio begire bad synch kone ye hamchin etefaghi miofte,vase yeki bfbc2 gereftam injuri shod...2 ,3 bar ru 2 ta ps3 synch kardim ta umad!

​دوسته من اگر امکان داره فارسی تایب کن تا جوابتون را بدم ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر