Final Fantasy XIII | PS3

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
نه ببین توی FFXIII شما دستور میدی و مثلا توی یه بار 5 تا دستور مختلف میدی و بعد شاهد اجراش هستی. این سیستم برای JRPG های کلاسیک هست اما اینی که توی Versus دیدی همش Real Time هست، یعنی مثلا مثل DMC که گفتی. به این سیستم میگن Action/RPG که کامبت سیستم مثل بازی های Action هست اما المان های بازی های نقش آفرینی رو هم با درجه بالا داره!

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
نه ببین توی FFXIII شما دستور میدی و مثلا توی یه بار 5 تا دستور مختلف میدی و بعد شاهد اجراش هستی. این سیستم برای JRPG های کلاسیک هست اما اینی که توی Versus دیدی همش Real Time هست، یعنی مثلا مثل DMC که گفتی. به این سیستم میگن Action/RPG که کامبت سیستم مثل بازی های Action هست اما المان های بازی های نقش آفرینی رو هم با درجه بالا داره!

اها ممنون

پس منتظر versus میمونیم
اونم شدید:d

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
سلام
دوستان من تو آخر چپتر 11 و سر باس آخرش (Barthandelus)گیر کردم ! .... حدود 20 دقیقه که از مبارزه میگذره بالای سر شخصیت اول تایمر مرگ رو میندازه .... یکی کمک کنه!

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
کسی میتونه لینک دانلود CG آخر در چپتر 1 که تو این CG شاهد
l'cie شدن شخصیت های بازی هستیم
رو با رزولوشن HD بزاره ؟ ممنون .

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
کسی میتونه لینک دانلود CG آخر در چپتر 1 که تو این CG شاهد
l'cie شدن شخصیت های بازی هستیم
رو با رزولوشن HD بزاره ؟ ممنون .
من تمام CG ـهای بازی رو دانلود کردم :D از یوتیوب ... یه سرچ یزنی براحتی گیرت میاد .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من تمام CG ـهای بازی رو دانلود کردم :D از یوتیوب ... یه سرچ یزنی براحتی گیرت میاد .

من هم از یوتیوب دارم به ترتیب دان می کنم ، ولی این یکی رو پیدا نکردم و اینجا درخواست دادم :)

ویرایش : به صورت اتفاقی پیداش کردم .

بین اون CG که
Vestige رو وارد Hanging Edge میکنند و این CG که بروبچ تبدیل به l'cie میشن

CG ِ دیگه ای هم هست ؟

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
منم بهتون پیوستم اما دیر =))

اوایل فکر میکردم ماکان سلیقش کجه :D( انقدر خوشم میاد ماکان و اذیت کنم =)) ) اما وقتی این بازی و کردم دیدم خیلی ازش خوشم میاد :D
من همون اوایلش موندم اومدم به کمکم بشتابید :D
اون نره غول که اول بازی هست لیزر میزنه سه سوت میترکونتت چطور باید هلاکش کنی مبارزه اتومات میزنم خودم میزنم اصلا جونش کم نمیشه ( پس این آذرخش میشه خواهر زن این پسره که اسمش و یادم رفت :D )
اگه نگرفتین کجا رو میگم همون جایی که کریستال شده serah را پیدا میکنیم یکمی جلوتر یچیزی میاد ( اسمش و نخوندم واقعا خسته نباشم :D ) سه بار جونم و پر کردم اونم با یک ضرب همرو خالی کرد =))

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
منم بهتون پیوستم اما دیر =))

اوایل فکر میکردم ماکان سلیقش کجه :D( انقدر خوشم میاد ماکان و اذیت کنم =)) ) اما وقتی این بازی و کردم دیدم خیلی ازش خوشم میاد :D
من همون اوایلش موندم اومدم به کمکم بشتابید :D
اون نره غول که اول بازی هست لیزر میزنه سه سوت میترکونتت چطور باید هلاکش کنی مبارزه اتومات میزنم خودم میزنم اصلا جونش کم نمیشه ( پس این آذرخش میشه خواهر زن این پسره که اسمش و یادم رفت :D )
اگه نگرفتین کجا رو میگم همون جایی که کریستال شده serah را پیدا میکنیم یکمی جلوتر یچیزی میاد ( اسمش و نخوندم واقعا خسته نباشم :D ) سه بار جونم و پر کردم اونم با یک ضرب همرو خالی کرد =))

تنها چیزی که میتونه کمکت کنه فقط اینه :

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=28996

خوب بخونی و عمل کنی فوق العاده هستش

gamer ps3

کاربر سایت
Apr 1, 2011
93
نام
محمد
من در چپتر 4 در قسمت اپگریدهستم وبا استفده از کامپنت ها یکی از سلاح لایتینگ رو تا لول 6 بردم یعنی چی شما می گین باید یه ایتم به سلاح بزنین تا به لول بالا تر برسه؟ ایا مراحل جانبی این بازی تا نرسیده به gran pulse داره؟

gamer ps3

کاربر سایت
Apr 1, 2011
93
نام
محمد
سلام دوستان من 3روزه تو باس چپتر11 در میشن 22 گیر کردم لامسب نمی زاره نفس بکشم)x هر کاری کردم نشد بزنمش هرتیمی گذاشتم جواب نداد یعنی چه ترکیبی باید بکار ببرم:((

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
دوستان چند تا آرت از خونهه لایتنینگ منتششر شده که هرچند از بازی حذف شدن اما خیلی جالبن و دیدنشون خالی از لطف نیست!

01.jpg

02.jpg

Snake-soldier

کاربر سایت
Jun 23, 2011
28
نام
Armin
بعد از اینکه رسیدم به مسابقات Raines چپتر 11 به بعد میشه که تصویر نداره فقط صدا پخش میشه میخواستم بدونم مشکل از کجاس؟
(وقتی که لایت با Eidolon به یه Warmmashin حمله میکنه و میکشش):(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر