Infamous

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام.. این بهت کمک میکنه نزدیکترین منبع انرژی و برق رو پیدا کنی تا با اون بتونی خودت رو شارژ کنی.. :d
:| کاربرد L3 رو که میدونم اون Blast shard رو نمیدونم چجوری بگیرم آخه هردفعه که میزنم میبینم جابه جا شدن !

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
:| کاربرد L3 رو که میدونم اون Blast shard رو نمیدونم چجوری بگیرم آخه هردفعه که میزنم میبینم جابه جا شدن !
این عکسی که زیر میزارم جای Blast Shardها رو همراه با اون Dead Dropها نشون میده.. جاشون عوض نمیشه.. هر بار که L3 رو میزنی اون چندتایی که دور و ورت هستند رو نشون میده..
اگه می خوای بازی رو پلات کنی این عکس رو ذخیره کن بعد توی Paint یا هر برنامه ی ویرایش عکسی بازش کن اونایی که میگیری خط بزن..
بیچاره میشی همه این ها رو بگیری یعنی.. ~x(>:)
infamous_map-gif018727.png
توی این نقشه قرمزها اون مکان هایی هستش که یه بهیار احتیاج به کمک داشته و وقتی کمکش کردی یه تخت بهت داده که اگه بمیری از نزدیکترین تخت Respawn بشی.. پس قرمزها توی نقشه Respawn Points هستند.. ولی وقتی L3 میزنی و یه نقطه ی قرمز بهت نشون میده اون دشمنت هستش که داری توی رادارت تشخیصش میدی..
زردهای توی عکس بالا هم همون ماهواره ها یا Dead Drops هستند.. وقتی L3 میزنی یه هاله ی سفید میبینی که هر چی به Dead Dropه نزدیکتر شی این هاله ی سفید کوچکتر میشه تا نهایت انقده کوچیک میشه که جای ماهواره رو پیدا میکنی..

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
من تازه این بازی رو خریدم ! نخندین بهم !!! :D
اون دایره قرمز یا صورتی ها ، کلینیک دکتر است ، اگر در مقابله با سربازهای دشمن بمیرید توی نزدیکترین دایره صورتی دوباره به هوش میایید روی تخت بیمارستان ! :D

آقا من توی یکی از مراحل پایانی بازی گیر کردم. اونجا که یه بالن هست که یه هواپیمای بی سرنشین دورش می تابه ! هواپیما رو راحت میشه زد ،
ولی نمیدونم با اون محافظ آبی رنگ یا Shield اطراف بالن چکار کنم !؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
یک مدل حرکت هست که کل صفحه سیاه میشه و از آسمون رعد و برق زده میشه !
باید بری نزدیک اون بالن و صفحه رو به سمت بالون نگه داری و اونه حرکت رو بزنی ( یادم نمیاد با چی میشد زد :D )
همون حرکتی هم هست که میشه با Sixaxis کنترلش کرد !

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
ایول گرفتم ! Thunder Storm رو میگی ! :D به جان خودم همه جور حرکتی رویش زدم ولی افاقه نکرد نگو این حرکته رو باید میزدم ! :D
با Down میشه زدش.

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
بالام جان ماموریتای اصلیش چند تاست نمود مارو چرا تموم نمیشه این اون عددی که توی سیو مینویسه مال من سی و پنجه فک کنم

چقد این اپن وردا خسته کنندن توی این عمر بیش از ده ساله گیمری اولین اپن وردیه که دارم تموم میکنم البته به استثنای اساسین

کلا ایتجور بازیا برا خارجیایی که شصت دلار پول بالا بازی میدن خوبه که زود تموم نشه وگرنه تا بازیای خطی سینمایی هست چه اصراریه بری رو اپن ورد
Sent from my Schubert using Board Express

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
دقیقا همین الان تموم شد چهل ماموریت داره آخریش هم اسمش افتر مثه اون لحظه هم پی اس خاموش بود اشتباها نوشتم 35 وقتی روشن کردم دیدم 38 ام
به عنوان یک تمام کرده باید بگم خوب بود لحظه آخر غافلگیر شدم سر اون قضیه آخرش جالب بود ولی میتونست حماسی تر باشه

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
نفرمایید برادر 2 یعنی یعنی ده و اندی ساعت بازی کردیم و نفهمیدیم نسخه یکه یا دو...بد توهین میفرماییدا

ONLY_PS3

کاربر سایت
Feb 12, 2007
77
نام
امیر حسن
سلام دوستان عزیزم*
من این بازی رو تازه شروع کردم به بازی کردن
ولی متاسفانه با یه چیزش خیلی خیلی مشکل دارم
اونم اینه که موقعی که دکمه L1 رو میگیریم که باهاش نشونه گیری و سژس اشغه برق رو شلیک کنم
متاسفانه جهت رانبا برعکسه
یعنی رامبل رو به سمت راست میبرم نشونه میره سمت چپ
و رامبل رو به سمت چپ میبرم نشونه به سمت راست میره
و همینطور بالا میبرم رامبل رو نشونه میره پایین
و پایین میارم رامبل رو نشونه میره بالا
خداییش من فکر نمیکردم یه همچین چیز مسخره ای وجود داشته باشه
ولی در قیاس با انچارتد انچارتد خیلی عالی و استاندارده نشونه گیریش
ممنون میشم راهنماییم کنید
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر