Infamous

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,823
نام
نـــــــویـــــــــد
نوید یه چی رو دقت کردی؟!این انتخاب بین تریش و 6 دکتر معنا گراست..چون در هر صورت تریش میمیره..ولی انتخاب به موقعیت سنجی خودت برمیگرده!که آدم باشی(:biggrin1:) و به مردم فکر کنی یا فقط خودت!

آره كلا يكي از قشنگترين انتخاب هاش همين بود . جالب اين بود كه اون يارو هم هركاري خودش ميخواست ميكرد و اصلا به نظر تو كاري نداشت :biggrin1: فقط تو با انتخابت يا به سمت Hero ميرفتي يا Infamous . كلا فقط يه بازي نبود ميشد از توش يه سري نكات جالب دراورد .
در كل واقعا بازي جذابي بود .

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
من الآن بازی رو تموم کردم !!!
بازی به تدریج هیجانی می شد ، اوایل بازی ، بازی خیلی گنگ بود ولی آخراش بسیار لذت بخش .
اگر ممکنه یک نفر اون Cut-Scene آخر رو توضیح بده چون چیز زیادی نفهمیدم ، فقط فهمیدم که :
( اگر بازی رو تموم نکردین اسپویلر رو نخونین )
Kessler همون Cole هستش و از آینده اومده تا به Cole بگه که کارهاش عواقب بدی داره .
ولی جزئیات رو نفهمیدم .
-----------------------------------------------
دوستان فهمیدم که SixAxis در بازی چه نقشی داره :D
وقتی که حرکت رعد و برق رو انجام می دید ، اگر دسته رو به سمت چپ مایل کنید ( زاویه 90 درجه ) رعد برق به سمت چپ میره و اگر به سمت راست مایل کنید هم که به سمت راست میره .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,657
نام
امین
منم امروز رو حالت هیرو و هارد تمومش کردم.واقعا دهنم سرویس شد.مخصوصا کسلر که تا قبل اینکه بفهمم کی باید بزنمش اشکمو در آورده بود.
کلا داستانش خیلی گنگ بود.نمیدونم شایدم خیلی زود رفت سر اصل مطلب.کلا یجوری بود:D
بی ایرادم نبود بازیش.مثلا از استیل حرکتش و پریدنش اصلا خوشم نیومد.چندتا باگم دیدم توش.
امتیازاش به حق بودن واقعا!
البته یک قسمتایی از داستان تو dead drop هاست که منم همرو گوش ندادم.
بازی به تدریج هیجانی می شد ، اوایل بازی ، بازی خیلی گنگ بود ولی آخراش بسیار لذت بخش .
هیجانش واقعا کم بود.همه اش باید منتظر میبودی تا بهت بگن چیکار کنی چون اصلا هدفی نداشتی.معامله اش با مویا هم کلا عجیب بود.
ولی گیم پلیش هیجانی بود.حرکات کول جالب بود.مخصوصا پرواز و سر خوردنش.

=========
بریم که تروفیاشو درو کنیم!به غیر از اون blast shard ها بقیشون راحتن نسبتا.فقط یکدور باید رو حالت infamous تمومش کنم.

soroosh_zakery

کاربر سایت
Jun 4, 2010
22
ترخدا کمکم کن خیلی مهمه!!!اول های بازی که میرم روی یکی از ماموریت ها (روی ساختمان)بعد یه دایره ی ابی تو نقشه میاد که نشان دهنده ی یه ساختمان دیگس.بعد می رسم به دونه دیش ماهواره بعد هی چیزی شبیه تلفن از توش در می اورم.بعد یه صداهایی شبیه پارازیت میاد.بازی بهت میگه دکمه ی L3 رو بفشار.منم فشار میدم ولی فقط تو نقشه منابع برق رو میبنم!!!یه چیزهای هم درباره ی DEAD DROP میگه!!!!!:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
ترخدا کمکم کن خیلی مهمه!!!اول های بازی که میرم روی یکی از ماموریت ها (روی ساختمان)بعد یه دایره ی ابی تو نقشه میاد که نشان دهنده ی یه ساختمان دیگس.بعد می رسم به دونه دیش ماهواره بعد هی چیزی شبیه تلفن از توش در می اورم.بعد یه صداهایی شبیه پارازیت میاد.بازی بهت میگه دکمه ی L3 رو بفشار.منم فشار میدم ولی فقط تو نقشه منابع برق رو میبنم!!!یه چیزهای هم درباره ی DEAD DROP میگه!!!!!:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((
شما همون دکمه ی L3 رو که فشار بدی روی mini map پایین صفحه بلافاصله یک جهت به شما نشون داده میشه( این جهت به صورت یک نوار سفید به دور نقشه هست) که با دنبال کردن اون به محل DEAD DROP بعدی میرسی .در طول مسیر هر بار دکمه یL3 رو فشار بده تا از مسیر منحرف نشی.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,939
نام
حسین
می خواستم بدونم این بازی ارزش داره بگیرم یکم توضیح دربارش می دید
در ضمن قیمت دست 2 بازی را هم اگه کسی می دونه بگه ممنون می شم

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
هم محلی:d
نه ارزش نداره من وقتی خریدم بعد از 3.4 روز فروختم این همه بازی بهتر از این
چرا Infamous

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
100 درصد
توی عمرم 2 تا بازی Sand box تموم کردم.یدون Red Dead بود یدونه همین

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
خب تاپیک رو از زیر خاک در اوردم!!
بالاخره بازی رو در هر دو حالت خوب وبد تموم کردم . واقعا به من حال داد اگرچه میتونست یه بازی خیلی عالی باشه ولی یه مقدار مشکلات داشت . در کل بازی خوبی بود. بی صبرانه منتظر نسخه دوم هستم ببینم داستان رو چیکار می کنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر