PS3 تون رو چطور خریدید ؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
متا مام روایتی بود ها
با پول نقد رفتین مغازه طرف گفت میارم
تمروز فردا پس فردا
اما خبری نشد
بالاخره دست به کار شدیم و رفتیم با کلی گشت و گذار با هزار مصیبت یکی گیر آوردیم
:)

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
منم رفتم بگیرم یارو گفت 360 بگیر ...آقا گیری داده بود به 360...!منم میگفتم بابا نمی خوااااممم!!!!:ranting:مرگ من بیخیال شوو!!!!:wallbash:یدونه بده بریم دیگه..!بعد میگفت ضرر میکنی ps3 بگیری...360 خودشو روشن کرد گفت ببین اینم عین اونه بازیاشم ارزونتره..خلاصه اصراری میکرداا منم زیر بار نمیرفتم تا یدونه ps3 اورد پایین و روشن کرد و منم کلی خوشحال:excited: ...اما بازی بهم نداد هرچی اسرار کردم نداد تا بالاخره موتور استورمو 50 تومن ازش گرفتمو اومدم خونه...کلی کیف کردم خلاصه...!:cheesygri

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
منم داستان خيلي جلبي دارم.....خودمم هيچ وقت فكر نميكردم ps3يكروز بگيرم
:pاوايل بهمن 86 بود كه به قصد و نيت خريد xbox360با رفيقم رفتيم بازار...خوب نسبتا خوشحال بودم دارمx360ميگيرم فقط يك مقدار اضطراب و نگراني در مورد شانسم...در مورد مشكل حرارتي كنسول...كه يك وقت سرم نياد داشتم....;)تا يك ماه قبلش قيمت 360 به 370 تومن رسيده بود.....من 440 تومن همراهم بود...اين جوري حساب كرده بودم كه حدود 420 هزينه كنسول و دسته و مموري كارت بشه،بقيشم بازي ميخرم......از اولين مغازه قيمت كردم گفت 440 تومن.....گفتم چرا گفت كم شده.!!!!:mad::(منم كلي ناراحت كه چيكار كنم ،الكي كلي گرون شده!!!!!
رفتم تو يكي از مغازه ها كه طرف اشنا بود....ازش 360 خواستم ...گفت ندارم ...ديگم نميارم!!!:confused:برام سوال شد گفتم چرا؟؟؟گفت خيلي اذيتم كرده تا حالا(در مورد 3چراغه شدن 360 ودردسرهايي كه تا حالا براش از طرف مشتري ها پيش اومده حرف زد وگفت 360 نخر برو ps3 بخر...!!!!جالب بو خودشم ps3نداشت!!!!!
ادرس يك مغازه اشنا براي ps3داد...رفتم اونجا...خيلي نا اميدانه رفتم مغازه اون يكي.....شروع كرديم به صحبت در مورد 360وps3.......من مشكل اصليم قيمت بازي ها بود ...كه گفت بازي ها رو با توجه به قيمتاشون ميشه تويض كرد...گفتم من بقيشو الان از كجا بيارم!!!!رفيقم عابر بانكش و در اورد گفت من حساب ميكنم بدن بهم بده!!!!!!!!
جالب اينجا بود من اصلا ازps3سر در نمي اوردم....اصلا با مدل هاش اشنا نبودم......به جعبه ها نگاه كردم يكي كه جعبش سالم بودو انتخاب كردم...بدون اينكه بدونم مدلش چيه.....برام امتحانش كردو ...550 تومن همراه يك بازي (resistanc) گرفتم و با كلي ذوق و خوشحالي رفتم خونه!!!!!
بعد از اينكه اومدم خونه يكم به جعبه و دفترچش نگاه كردم تا زه فهميدم مدلش 80gb ،ntsc/j asia هستش...هنوز هم بعد 4 ماه 100٪ از خريدم راضيم
واصلا پشيمون نيستم و هر روز بهش بيشر علاقه مند ميشم..چون بيشتر باامكاناتش اشنا ميشم:love:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
من یه ماه نیست کنسولو خریدم . اومدم تهران رفتم توپخونه و بعد از چند جا قیمت گرفتن از کیان خریدمش . از اول با خریدش مخالف بودم چون بازیهاش گرونه ولی بهر حال خریدمش به دو دلیل 1- قیافه 2- امید به کپی خور شدن .
در کل یه بازی باهاش تموم کردم (انچارتد) که اصلا بهم حال نداد چون یه بازی کوتاه ، کسل کننده و تکراری بود. وقتی دیر لود شدن ابجکتها و یه بار فریز شدن کنسول رو توی این بازی تجربه کردم کمی توی ذوقم خورد :(

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
12 فروردین 86 با کلی افه رفتم PS3 بگیرم ولی X360 گرفتم ( نمیدونم چرا ? :-" ) بعد از اندی تصمیم به خرید PS3 گرفتم و با کلی بدبختی تونستم طلسمو بشکونم :p

sony_playstation

کاربر سایت
May 27, 2008
66
اینم داستان ما:
به بابای گفتیم PS3 می خوایم گفت تحقیق بکن ببین چه مدلی خوبه ما هم کلی اینجا و اونجا گشتیم آخر سایت بازی سنتر ÷یدا کردیم بعد تا می تونستیم متن ها رو خوندیم مدل انتخاب کردیم به بابای گفتیم
باباهم زنگید تهران چندتا PS3 & game & contoroller سفارش داد بعد از یک روز برامون اومد ما هم الان حدود 6 ماه داریم با دستگامون حال می کنیم

Nod

کاربر سایت
Sep 2, 2007
385
نام
امیر محسن
من به آقا پیام گفتم بعد پولو ریختم حسابش بعد از حدود 1 ماه برام فرستاد 3 ماهه دارمش!:cheesygri:cheesygri

gamernaster

کاربر سایت
Jun 12, 2008
36
نام
علي
منم قبل همين عيد رفتم دبي براي تحويل خانه ها كه از همونجا گرفتم درومد 600ت 80g
اين اولين جنسي بود كه براي خونه نو خريدم. فكر كن:p

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر