کدهای خطا در XBox 360 و دلایل بروز آن ها

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
من هم اروره 0203 رو میده ای خدا چیکار کنم دوستان

دستگاه شما دچار مشکلی مداری شده که قطعا توسط تعمیر نا درست ایجاد شده. مشکل شما قابل حل است ابتدا باید مدار به صورت کلی بررسی بشه و دنبال یک مقاومت یا خازن سوخته کنار gpu بگردید.

- - -ویرایش - - -

سلام

کنسول من فالکونه و ایراد E73 رو میده... باید چیکار کنیم ؟

کنسول شما نیاز به یک تعمیر ظریف داره و قابل تعمیر است میر های کابلهای usb و هارد و شبکه باید کاملا بررسی بشند و قطعه خراب تعویض شود

- - -ویرایش - - -

داشتم بازی میکردم یک دفعه کنسول خاموش شد بعد دوباره که روشن شد چراغ پاور(اون وسطی نه چراغ اطراف) شروع به چشمک زدن کرد . تمام چراغ ها هم سبز هستن. و بعد از حدود یک دقیقه که بوت میشه دوباره ریستارت میشه و در درایو هم اجکت نمیشه. مشکل از کجا میتونه باشه؟

مشکلات زیادی میتونه باشه بهترین راه که الان به ذهنم میخوره اینکه که ابتدا داریو را دربیارید و بدون درایو دستگاه را روشن کنید و نتیجه را اعلام کنید

- - -ویرایش - - -

دوستان من کنسولم فالکون هست که تابستان 87 خریدم
تا اسفند 90 بدون مشکل کار میکرد تا برای اولین بار E74 داد با ارور 1022
اینجا تعمیرکار نداره فرستادم تهران پیش یکی از خبره ترین تعمیر کار ها ( مطمنا همه میشناسن ایشون رو ) درستش کرد و فرستاد
مهر 91 دوباره این مشکل پیش اومد دوباره فرستادم درستش کرد
اسفند 91 دوباره اینطوری شد دوباره فرستادم درست شد تا هفته قبل که شنبه کنسول رسید دستم
این بار تو این هفته مجموعا شاید 4 ساعت روشن بود با وجود این که 12 ولت هم شده
اما امروز دوباره این مشکل پیش اومد

خستم کرده این مشکل چون بد بختیش اینه من هر سری 8500 این سمت و 8500 اون سمت نزدیک 17 تومان کرایه تیپاکس میدم برای رفت و برگشتش

میخواستم بدونم راهی وجود نداره این دایم درست بشه این مشکلش ؟

اولین کاری که باید کرد برد شما خم شده و باید در دستگاه رفلو ایر قرار بگیره مثل ماکروفر آشپزخانه هست. تا برد صاف بشه.
یعد از اون یک ریبالینگ برای gpu و کار تمام هست.

اگر برد را صاف نکنید طرف خدای تعمیرات هم که باشه حتی اگر ریبال هم انجام بده بیشتر از 2 هفته کار نمیکنه

- - -ویرایش - - -

سلام کنسولم سه چراغ قرمز داد کد خطا را چک کردم (0110 خطای RAM, علت این مشکل اتصال لحیم پل شده روی تراشه RAM است)حالا چیکار باید بکنم با تشکر

این کد خطا به راحتی قابل تعمیر است میتونید اگر به سشوار صنعتی درسترسی دارید به مدت 2 دقیقه از بالا روی رم ها رژه برید

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
سلام خدمت دوستان عزیز

قبلا سربازی دستگاه من SLIM فریز میداد با اپ جدید بهتر شد(که قبلش یکی گفت از GPU یکی گفت ..........)

امروز داشتم بازی میکردم 5MIN نشده بود دیدم وسط ارم قرمز شده سریع ترسیدم خاموش کردم

مشکلش چی دوستان میدونن؟؟؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام خدمت دوستان عزیز

قبلا سربازی دستگاه من SLIM فریز میداد با اپ جدید بهتر شد(که قبلش یکی گفت از GPU یکی گفت ..........)

امروز داشتم بازی میکردم 5MIN نشده بود دیدم وسط ارم قرمز شده سریع ترسیدم خاموش کردم

مشکلش چی دوستان میدونن؟؟؟

اگر دستگاه شما در منو هنگ میکند و دسته اصلا کار نمی کند و یا اینکه در لوگوی اصلی قفل میکند دستگاه شما نیاز به یک تعمیر مناسب داره
مشکل از چیپ جنوبی و همچنین ممکن است از gpu باشد.

hosein009

کاربر سایت
May 30, 2012
68
اگر دستگاه شما در منو هنگ میکند و دسته اصلا کار نمی کند و یا اینکه در لوگوی اصلی قفل میکند دستگاه شما نیاز به یک تعمیر مناسب داره
مشکل از چیپ جنوبی و همچنین ممکن است از gpu باشد.

نه اونجوری هنگ نمیکنه
یه چند ثانیه لگ میده یعنی تیکه تیکه میشه انگار تو pc قدرتش رو نداشته باشه بازی بیاره

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
ببخشید اقای زیا من xbox رو دادم یه نفر فقط gpu رو ریبال کرد ولی فکر کنم خرابش کرد بدتر
حالا این سری خودم میام ریبالش میکنم ببینم چی میشه

Last edited by a moderator:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
ببخشید اقای زیا من xbox رو دادم یه نفر فقط gpu رو ریبال کرد ولی فکر کنم خرابش کرد بدتر
حالا این سری خودم میام ریبالش میکنم ببینم چی میشه
گفته بودم در بالا که حتما کسی روی دستگاه کار کرده اما فکر نمی کنم ریبال کرده باشه. ریبال تجهیزات لازم خودش رو میخواد
اگر تجربه این کار رو ندارید اصلا این کار رو نکنید

Last edited by a moderator:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام بعضی وقت ها ارور e66 میده چیکار کنم؟:d

این مشکل زمانی بوجود می آید که فایموار درست را بر روی داریو خود فلش نکرده اید به یا spoof نشده

همچنین اگر درایو شما مربوط به دستگاه اسلیم باشه درست آنلاک نشده

sinasinahm

کاربر سایت
Jun 28, 2013
6
سلام ببخشید فکر کنم سوال من نامربوط و .... میخواستم بدونم اگه مایکروسافت یه کنسولی رو بن کنه چی میشه؟موقع روشن کردن چه اتفاقی میفته و چجوری درست میشه؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سلام ببخشید فکر کنم سوال من نامربوط و .... میخواستم بدونم اگه مایکروسافت یه کنسولی رو بن کنه چی میشه؟موقع روشن کردن چه اتفاقی میفته و چجوری درست میشه؟

دوست من لطفا دقت کنید امروز چندین خطا پست سر هم انجام داده اید.

کنسول که من بشه هیچی نمیشه فقط دیگر نمی توانید به شبکه لایو وصل بشوید. درست هم نمیشه.

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
دوست من لطفا دقت کنید امروز چندین خطا پست سر هم انجام داده اید.

کنسول که من بشه هیچی نمیشه فقط دیگر نمی توانید به شبکه لایو وصل بشوید. درست هم نمیشه.
داداش شما به عنوان متخصص بعیده بگید درست نمیشه
اتفاقا درست میشه اونم به یه روشی که یادم نیست دوستم گفته بود میگفت یه کنسولی که بن نشده رو نمیدونم چیشو درمیارن بعد جایگزین کنسول بن شده میکنن درست میشه به همین سادگی

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
961
نام
pedram
دوستان من کنسولم فالکون هست که تابستان 87 خریدم
تا اسفند 90 بدون مشکل کار میکرد تا برای اولین بار E74 داد با ارور 1022
اینجا تعمیرکار نداره فرستادم تهران پیش یکی از خبره ترین تعمیر کار ها ( مطمنا همه میشناسن ایشون رو ) درستش کرد و فرستاد
مهر 91 دوباره این مشکل پیش اومد دوباره فرستادم درستش کرد
اسفند 91 دوباره اینطوری شد دوباره فرستادم درست شد تا هفته قبل که شنبه کنسول رسید دستم
این بار تو این هفته مجموعا شاید 4 ساعت روشن بود با وجود این که 12 ولت هم شده
اما امروز دوباره این مشکل پیش اومد

خستم کرده این مشکل چون بد بختیش اینه من هر سری 8500 این سمت و 8500 اون سمت نزدیک 17 تومان کرایه تیپاکس میدم برای رفت و برگشتش

میخواستم بدونم راهی وجود نداره این دایم درست بشه این مشکلش ؟
اولین کاری که باید کرد برد شما خم شده و باید در دستگاه رفلو ایر قرار بگیره مثل ماکروفر آشپزخانه هست. تا برد صاف بشه.
یعد از اون یک ریبالینگ برای gpu و کار تمام هست.

اگر برد را صاف نکنید طرف خدای تعمیرات هم که باشه حتی اگر ریبال هم انجام بده بیشتر از 2 هفته کار نمیکنه
د
با سلام
این سری کنسول من حدودا 70 روز خاموش بود بعد از این که از تعمیر اومد و 80 برای دستمزد و 10 برای کرایه پیاده شدم
امروز اومدم بازی کنم بعد ایت مدت تا روشن کردم بعد از 10 دقیقه صفحه شطرنجی سفید شد و این بار برای اولین بار ارور 0110 میده و تصویر هم اصلا نمیده

میخواستم بدونم اگه میشه هزینه تعمیر و شرایطش رو برام PM کنید

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
با سلام
این سری کنسول من حدودا 70 روز خاموش بود بعد از این که از تعمیر اومد و 80 برای دستمزد و 10 برای کرایه پیاده شدم
امروز اومدم بازی کنم بعد ایت مدت تا روشن کردم بعد از 10 دقیقه صفحه شطرنجی سفید شد و این بار برای اولین بار ارور 0110 میده و تصویر هم اصلا نمیده

میخواستم بدونم اگه میشه هزینه تعمیر و شرایطش رو برام PM کنید

دوست من این تایپک جهت رفع مشکل و آشنایی کاربران با کدهای خطای xbox می باشد.
کد خطای شما 0110 نشان از این میدهد که پل ارتباطی بین gpu و ram ها آسیب دبده است.
درصورتی که برد شما توسط تعمیر کار آسیب فیزیکی ندیده باشد این خطا بعد از رفلو و یا ریبال gpu رفع میشود.
در صورتی که رفع نشد باید رم ها رفلو شوند در صورتی که رفع نشد.
باید دونه دونه ram ها عوض بشن.!
اگر رفع نشد باید gpu عوض بشه!

در مواردی هم 2 تا خازن کنار رم هست اونا خراب میشوند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر