درباره گیم کوب بیشتر بدانیم

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
من برم لباف برات ته و توش رو در میارم, فقط قول نمیدم که زود برم, اگه کسی زودتر برات پرسید که هیچ, وگرنه من تا یکی 2هفته دیگه یه سر میرم.
گرفتی بگو با بکس nintendo باز بیایم Mario Party بزنیم!

ویرایش:
تلفن Maxgame اینه 88943676 یه زنگ بزن ببین بازی GC داره یا نه. راستی رشتت چیه؟ پایه نمایشگاه کتاب هستم, بد ! پایه داشتم, همشون فرار کردن!
رشته من نرم افزاره.

تلفن داتکام رو هم میزارم برات 22709831, به اونم زنگ بزن, از هرکدوم بخوای من میخرم میفرستم برات (طرفدار Nintendo هوای طرفدار Nintendo رو نداشته باشه که ...)

آخرین ویرایش:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
دوستان سلام
سئوال که دارم اینه که ایا هنوزم این کنتسول طرفدار داره ؟
من 3000 تا از اینا تو سنگاپور پیدا کردم !
به نظرتون ارزش داره وارد کنم ؟

والا منم مثل test84 دلم میخواد اما وقتی wii هست دلم رضا نمیده اونو بگیرم . wii نمیتونی گیر بیاری :)
هیچ کنسولی قدیمی نمیشه .اما...................................:(
موفق باشی

YOSHIMITSU

کاربر سایت
Nov 4, 2006
51
نام
مرتضی
من برم لباف برات ته و توش رو در میارم, فقط قول نمیدم که زود برم, اگه کسی زودتر برات پرسید که هیچ, وگرنه من تا یکی 2هفته دیگه یه سر میرم.
گرفتی بگو با بکس nintendo باز بیایم Mario Party بزنیم!

ویرایش:
تلفن Maxgame اینه 88943676 یه زنگ بزن ببین بازی GC داره یا نه. راستی رشتت چیه؟ پایه نمایشگاه کتاب هستم, بد ! پایه داشتم, همشون فرار کردن!
رشته من نرم افزاره.

تلفن داتکام رو هم میزارم برات 22709831, به اونم زنگ بزن, از هرکدوم بخوای من میخرم میفرستم برات (طرفدار Nintendo هوای طرفدار Nintendo رو نداشته باشه که ...)

خیلی ممنون عزیزم فقط خدا کنه zelda ها رو بشه گیر اوورد چون بخاطر اونا می خوام GC بگیرم.

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
بچها من از پاساز لباف هر مغازی که بگی سوال کردم ولی کسی این زلدا جدیدو نداشت.
من بازی زلدا رو دانلود کردم ولی نمیدنم با چه برنامهای رایت کنم که جواب بده .من با برنامهای الکل 120% و نرو رایت کردم جواب نمیده اگه کسی میدونه یه راهنمای بکنه چطوری رایت کنم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
با این سرعتی که من دارم دانلود که نمی تونم بکنم.
تهرانم نیستم که بگردم گفتم اگه کسی میدونه هست یا نه یه ندا بده چون واسه نمایشگاه کتاب میام گفتم کلک اینم بکنم ممنون میشم اگه کسی میدونه منم با خبر کنه.
فروشگاه MAX GAME كه از رفيقهاي من هستن كلي بازي GC دارن ولي اورجينال هست و ميدونم به كسي نميدن. شما بايد بري فروشگاه فتحي. انجا تا دلت بخواد بازي داره. راستي از فكر دانلود هم بيا بيرون كه عمرا نميشه بازي رو رايت كرد. ( حيف فرست ندارم توضيح بدم :( :mad: )

بچها من از پاساز لباف هر مغازی که بگی سوال کردم ولی کسی این زلدا جدیدو نداشت.
من بازی زلدا رو دانلود کردم ولی نمیدنم با چه برنامهای رایت کنم که جواب بده .من با برنامهای الکل 120% و نرو رایت کردم جواب نمیده اگه کسی میدونه یه راهنمای بکنه چطوری رایت کنم.
داداش NGN بابا GC ايم:biggrin1: فكر نكم بشه رايتش كرد چون.............
تا اون جائي كه ميدونم حجم بازي هاي GC حدود 1500 مگ هست و Mini DVD هاي حجمشون 1400 مگ هستن.:mad:
اين Nintendo خيلي مارمولك بازي در اورده :mad: ;)

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
ososبازیهش هجمش حدود 1370مگ هستش روی مینی دیویدم هم رایت مشه جا هم کم نمیاره فقط اجرا نمیشه مشکل از رایت نمیدونم با چی رایت کنم که بشه.

Silenthill_ir

کاربر سایت
Aug 11, 2006
1,613
نام
محمد
سلام
چقدر این تاپیک غریب هست :(
کدوماتون Resident Evil 0 یا resident evil Re-Birth رو روی Game Cube بازی کردین ؟
اونهایی که بازی نکردن و عشق اویل هستن این 2 بازی براشون واجب هست
درسته از زمان خودش گذشته
اما باور کنید اگه این 2 بازی همین الان عرضه می شدن می تونست با بازی های الان رقابت کنه
خوب شما می تونید برای بازی کردن این 2 عنوان یک Game Cube بخرید یا این که wii بخرید ;)
فکر کنم wii بهترین انتخاب باشه
به هر حال باز هم این 2 عنوان رو برای دوست داران اویل توصیه می کنم
ضمن این که RE4 هم بهشون اضافه کنید
گرچه روی PS2 یا PC بازی کردین اما نسخه Game Cube گرافیک بهتری داره
GOOD LUCK

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
آقا یه سوال.گیم کیوب اون ور آب چنده؟؟؟ من شنیدم یکی میگفت 80 تومن تو خارج میفروشن.درسته؟؟؟
نه بابا 80 تومن چیه
221.gif
221.gif

خیلی گرون تره....

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
پارسال قیمتش بایه سوپر ماریو برادرز اسمش 99 دلار بود که میشه 90 تومن،شاید بدون اون بازی و باتوجه به اینکه این آمار مال بیشتر از یه سال پیشه الان اون 80 تومن چندان بیربط نباشه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
پارسال قیمتش بایه سوپر ماریو برادرز اسمش 99 دلار بود که میشه 90 تومن،شاید بدون اون بازی و باتوجه به اینکه این آمار مال بیشتر از یه سال پیشه الان اون 80 تومن چندان بیربط نباشه.
واقعا این قدر ارزون شده؟:eek:
عماد قیمت لانچش چند بود؟!
تو ایرن قیمتش چنده؟

پ.ن:عمرا همون 80 هزار رو بدن!

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
250 دلار بود لانچش فکر کنم.کلا کنسول های نینتندو همیشه ارزون بودن،چه این نسل که وی از همه ضعیفتره،چه کیوب که یکم از ایکس باکس ضعیف تر بود!

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
بچها من این بازیهارو دارم میخوام بفروشم اگه کسی خواست pmبده
1- the legend of zelda :Twilight princess
2-resident evil 0
3-rezident evil 4
4-viewtieul joe 2
5-metal gear solid the twin snakes
6-the legend of zelda :the wind waker

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند