آموزش کامل باز کردن کنسول Xbox 360

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
آموزش ساخت دستی XCM X360 Case Unlock Kit
Homemade XCM X360 Case Unlock Kit

XCM.jpg

یکی از مشکلات و دغدغه های اصلی دارندگان کنسول Xbox 360 باز کردن قاب پلاستیکی است، که هیچ صدمه ای به بنده ی قاب وارد نشود ولی معمولاً ابزار مناسبی برای باز کردن هفت گیره پشت کنسول در دسترس ندارند و همیشه این قسمت از قاب دچار آسیب می شود و در بعضی از موارد به شکسته شدن یک یا چند گیره نیز ختم می شود.

همیشه این سوال در ذهن است که چگونه بدون آسیب رساندن به قاب کنسول آن را در کمترین زمان باز کنیم؟ پاسخ در استفاده از قطعه ای به نام XCM X360 Case Unlock Kit است.

این Kit چهارده سانتی یکی از بهترین ابزارهایی است که می توان با آن قاب پلاستیکی کنسول را بدون وارد شدن کوچکترین صدمه ای باز کرد و از لحاظ هماهنگ بودن با قاب کنسول و نحوه ی استفاده در ساده ترین حالت ممکن این قطعه ساخته شده است و از پیچیدگی زیادی برخوردار نیست و با کمک این قطعه می توانید 7 گیره قسمت پشت کنسول در عرض 6 ثانیه باهم باز کنید.
ولی این قطعه در کشور ایران به سختی یافت می شود و قیمت اصلی آن چیزی بین 10 تا 15 دلار است که فقط به صورت سفارشی ممکن است چنین قطعه ای را خریداری کنید.

در این آموزش سعی شده است Kit فلزی را با ظاهری جدید ولی بسیار ساده که با کمترین امکانات موجود، بتوان آن را ساخت آموزش دهیم
حاصل کار قطعه ای است نه در حد نسخه اصلی XCM X360 Case Unlock Kit ولی با همان کارایی با کمترین هزینه ساخته می شود.

ادامه

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
سلام
من فایلو دانلود کردم اما موقعExtract ارور میده فکر میکنم لینک خراب شده

دوست عزیز، تمامی فایل های ضمیمه، بعد از ارسال توسط چند نفر برای تست در همان دقیقه های اول دانلود و بررسی میشه....
بعد از اون هم توسط اعضای پریمیوم آموزش ها دانلود میشه، شما یک بار دیگه با کمک IE فایل رو دانلود کنید.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
دوست عزیز، تمامی فایل های ضمیمه، بعد از ارسال توسط چند نفر برای تست در همان دقیقه های اول دانلود و بررسی میشه....
بعد از اون هم توسط اعضای پریمیوم آموزش ها دانلود میشه، شما یک بار دیگه با کمک IE فایل رو دانلود کنید.

درسته الان با IE امتحان کردم با اود دیگه ارور نداد
دستتون درد نکنه;)

niki69

کاربر سایت
Nov 3, 2008
18
نام
YAS
دوستان مگه این پیچ گوشتی 6 پر یا ستاره ای نباید یه سوراخ وسطش داشته باشه که بشه پیچها رو باز کرد؟
من نمی تونم با اینا باز کنم :(( یه عکس یکی بزاره ببینیم همینه که من دارم :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
دوستان مگه این پیچ گوشتی 6 پر یا ستاره ای نباید یه سوراخ وسطش داشته باشه که بشه پیچها رو باز کرد؟
من نمی تونم با اینا باز کنم :(( یه عکس یکی بزاره ببینیم همینه که من دارم :D

Trox.jpg

از این پیچ گوشتی ها بخری بهتره

niki69

کاربر سایت
Nov 3, 2008
18
نام
YAS
آخ آخ آره خودشه برا منم درست همینجوریه ولی اون فرورفتگی رو نداره.:-"
میشه بگید از کجا میشه خرید؟ (تهران) کسی فروشنده باشه من خریدارم :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,007
نام
خلیل
آقا خلیل با این پیچ گوشتی میشه قاب کنسول به راحتی باز کرد دیگه احتیاجی به

XCM X360 Case Unlock Kit نیست ؟؟؟؟

با پیچ گوشتی فقط میشه پیچ های قاب رو باز کرد...نه کار دیگه ای.

شما برای باز کردن گیره های قاب پشت کنسول نیاز به XCM و یا یک وسیله ی مناسب دارید که اون گیره ها رو باز کنید.

تو آموزش دقیقاً یاد دادم که چطور میشه با یک جسم ساده، گیره های قاب رو باز کرد...تو این آموزش هم شیوه ی ساخت دستی XCM رو یاد دادم
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=24755

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر