کابل HDMI

mike_linkinparker

کاربر سایت
Apr 30, 2007
207
نام
محمد رضا
سلام یه سوال داشتم آیا این کابل های کامپوننت فقط تا 720p را ساپورت میکنند ؟
اگه 1080p رو هم ساپورت میکنند پس چه فرقی با کابل های HDMI دارند؟

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام یه سوال داشتم آیا این کابل های کامپوننت فقط تا 720p را ساپورت میکنند ؟
اگه 1080p رو هم ساپورت میکنند پس چه فرقی با کابل های HDMI دارند؟
کابل کامپوننت تا 1080iساپورت می کنه.
و همچنین تصاویر کامپوننت آنالوگ هست ولی HDMI دیجیتال .

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
يه كابلhdmiبراي x360گرفتم ولي نمي تونم راش بندازم
چون وقتيكه به تلويزيون وصل مي كنم رو lcdارورمي يادومي گه قابل پشتيباني نمي باشد
بايدچي كاركنم
لطفاكمكم كنيد

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
تلوزيون ما از اين سوني قديمياست جاي اون همه كابل av رو نداره جاي hdmi رو هم نداره بايد چيكار كنم؟:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اگه تلوزیونت از اونایی هست که جای کابل هارو نداره بدون اون کیفیت رو هم نمیتونه بده به شما
ارزش نداره که بخوای دنبال کابل یا تبدیل بگردی

hrf_dude

کاربر سایت
Aug 25, 2009
252
نام
حميد رضا فرّخي
تلوزيون ما sony trinitron هست حدود دوازده سال پيش خريديم . آيا كامپوننت بهش مي خوره ؟ اگه نه تبديلشو بايد از كجا خريد ؟ طرفاي جمهوري دارن؟

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
با سلام...
من يه مونيتور w2261v دارم كه ميخوام وصلش كنم به xbox360 ...البته با كابل hdmi ...حالا اينكه اولا صدا رو چه جوري بايد بگيرم ؟ البته من صداي دالبي نميخوام....معموليم باشه خوبه...بعدشم اينكه من اون پكي كه تو پست اول گذاشتن رو نتونستم پيدا كنم ...حالا اگه مثلا ماركهاي ديگه باشه تو كيفيت تصوير فرقي ميكنه يا نه؟ يا اگه نويز ميده يا خرابي ديگه اي هم داره اگه ميشه بگين كه برم دنبال يه خوبش يا صرف نظر كنم....ممنون

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
منم همین سوالو دارم.من کابل با قیمت 10ت و 15تا18ت و قیمت 30ت به بالا قیمت دارم.تو کیفیت تصویر یا صدا با هم فرق میکنن یا نه؟مشکل همخوانی نداشتن صدا و تصویر که یه جایی خوندم رو دارند یا نه؟
با تشکر

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
با سلام...
من يه مونيتور w2261v دارم كه ميخوام وصلش كنم به xbox360 ...البته با كابل hdmi ...حالا اينكه اولا صدا رو چه جوري بايد بگيرم ؟ البته من صداي دالبي نميخوام....معموليم باشه خوبه...بعدشم اينكه من اون پكي كه تو پست اول گذاشتن رو نتونستم پيدا كنم ...حالا اگه مثلا ماركهاي ديگه باشه تو كيفيت تصوير فرقي ميكنه يا نه؟ يا اگه نويز ميده يا خرابي ديگه اي هم داره اگه ميشه بگين كه برم دنبال يه خوبش يا صرف نظر كنم....ممنون

شما نیار به یک spealer داره که ورودی sterio (همون فیشهای سفید و قرمز) دارید یا اینکه یه spealere معمولی بخری و یک تبدیل AUX ==> sterio بگیری و فیشارو به اون بزنی

منم همین سوالو دارم.من کابل با قیمت 10ت و 15تا18ت و قیمت 30ت به بالا قیمت دارم.تو کیفیت تصویر یا صدا با هم فرق میکنن یا نه؟مشکل همخوانی نداشتن صدا و تصویر که یه جایی خوندم رو دارند یا نه؟
با تشکر

نه هیچ فرقی ندارن . من با 20 تومنیش کار مردم با اصل خود sony که 40 تومن گرفتمم کار کردم.فرقی ندارن.از نظر صدام مشکلی نیست.

قانون شماره 5) لطفا در هنگام ارسال پست٬ در صورت مطرح کردن و یا پاسخ دادن به چند مطلب آنها را در یک پست ارسال نمایید و از زدن چند پست خودداری فرمایید. اگر مطلبی را ارسال کرده اید و بعد از ارسال پست با مطلب جدیدی رو به رو شدید پست قبلی را ویرایش و مطلب جدید را به آن اضافه کنید

Last edited by a moderator:

Profession@l

کاربر سایت
Mar 5, 2009
98
من یک کابل 10 تومنی از جمهوری گرفتم، تو بالاترین کیفیت که 1080p هست فکر کنمصدا 5 ثانیه یکبار قطع میشه، lcd samsung full hd 46 inch هست و مجبور شدم رو 1080i بزارم( شاید جای p & i رو اشتباه گفتم ) ، به نظر من حداقل تو جمهوری 20 تومن خرج کنین اینجوری نمیشه، بیشترم که بهتر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر