فرمان بی سیم XBox 360

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
تو ایران هستش؟؟؟

چنده؟؟

omid_1985

کاربر سایت
Feb 4, 2007
110
نام
امید
از فروشگاه یگانه بپرس"02166703648 البته خارج خیلی ارزون تره.
اگه میخوای با forza2 حال کنی Logitech Axial forcefeedback و بخر واقعا با این بازی مچ هست ولی بجاش اصلا Grid رو نمیتونی باهاشس یه ماشین رو هم خوب کنترل کنی!!! اصلا هیچ فرمون کاملی نیست که با همه بازی های racing مچ باشه...

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
تو جعبه خود wheel بازی pgr3 هست اون وقت چطوره که با 4ش کار نمیکنه ؟
این racing wheel با midnight club los angeles چطوره ؟

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
سلام دوستان.
من یک فرمان PS2دارم.خواستم بدونم ایا میشه به 360 وصل کرد یا نه؟
یه کابل USBداره فقط میزنم به 360 روشن میشه ولی داخل بازی هیچ کاری نمی کنه

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
سلام دوستان.
دوست من فکر می کنم باید در قسمت controller setting بازی گزینه ی racing wheel ( automatic ) رو انتخاب کنید .
در ضمن سوال من رو هم جواب بدید ممنون میشم .

آخرین ویرایش:

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
دوست من فکر می کنم باید در قسمت controller setting بازی گزینه ی racing wheel ( automatic ) رو انتخاب کنید .

دوست عزیز اصلا چنین چیزی وجود نداره.
فکر کنم باید برم برای360 یکی دیگه بگیرم:(

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
از فروشگاه یگانه بپرس"02166703648 البته خارج خیلی ارزون تره.
اگه میخوای با forza2 حال کنی Logitech Axial forcefeedback و بخر واقعا با این بازی مچ هست ولی بجاش اصلا Grid رو نمیتونی باهاشس یه ماشین رو هم خوب کنترل کنی!!! اصلا هیچ فرمون کاملی نیست که با همه بازی های racing مچ باشه...
احتمال می دم شما اصلا به تنظیمات مربوط به دسته و فرمان درون منوی خود بازی در قسمت Game seting مراجعه نکردید چون تا اونجا که من یادمه همدر GT4 و GT5P و Grid تنظیمات دقیقی در مورد فرمان ماشین مثل حساسیت و حتی میزان چرخش هست که می شه تنظیم کرد من تجربه جالبی از این مورد در Grid دارم این نوع تنظیمات برای راحتی کار برای کاربر وجود دارن ولی گاهی اوقات با بعشی از دسته ها توی Pc سازگار نیست یا درست عمل نمی کنه که باید تمام موارد مربوط رو کامل تنظیم کنی تا بتونی استفاده کنی مثل توی Gridن فرمون رو طوری تنظیم کرده بودم که بیشتر از 80% سر پیچ نچرخه تا کنترل راحت تر باشه

omid_1985

کاربر سایت
Feb 4, 2007
110
نام
امید
احتمال می دم شما اصلا به تنظیمات مربوط به دسته و فرمان درون منوی خود بازی در قسمت Game seting مراجعه نکردید چون تا اونجا که من یادمه همدر GT4 و GT5P و Grid تنظیمات دقیقی در مورد فرمان ماشین مثل حساسیت و حتی میزان چرخش هست که می شه تنظیم کرد من تجربه جالبی از این مورد در Grid دارم این نوع تنظیمات برای راحتی کار برای کاربر وجود دارن ولی گاهی اوقات با بعشی از دسته ها توی Pc سازگار نیست یا درست عمل نمی کنه که باید تمام موارد مربوط رو کامل تنظیم کنی تا بتونی استفاده کنی مثل توی Gridن فرمون رو طوری تنظیم کرده بودم که بیشتر از 80% سر پیچ نچرخه تا کنترل راحت تر باشه

واقعا فکر میکنی بعد از 3 تا فرمون عوض کردن تو تنظیمات بازی Set شون نمیکنم؟
امکان نداره با تنظیمات موجود در Grid بتونید Logitech مخصوص Xbox 360 به درستی Set کنید چون به هیچ وجه سازگاری ندارند

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
سلام اقا من فرمون میخوام ولی هرجا زنگ میزنم نداره کسی میدونه از کجا میتونم تهیه کنم وحدود قیمتش چنده؟؟؟

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
این فرمون مایکروسافت با چه بازیهایی به طور کامل همخوانی داره ؟

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
الان قیمت این فرمون چند شده؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
کسی با این فرمون فورزا 3 رو بازی کرده؟ راحت کار میده؟
در ضمن فرمون دیگه ای نیست که دنده داشته باشه؟ این بدون سیمه که دنده نداره

MILAD 360

کاربر سایت
Dec 11, 2007
286
نام
Milad
سلام دوستان.
دوست عزيز منم يه فرمون ps2 دارم و تا جايي كه يادمه واسه ي نصبش رو كامپيوتر يه سي دي داخلش داشت يعني اينكه بايد درايوش نصب بشه.و چون رو ايكس باكس نميشه اون درايو نصب كرد پس نميشه استفاده كرد ازش!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر