Play & Charge Kit و باطری های قابل شارژ

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,999
نام
آریا
تاپیک رو بکشیم بالا یه سوالی بپرسیم !
من برای بعضی از بازیهای کامپیوتر یه دسته میخوام و دسته سیمی ندارم که وصل کنم. این Play & Charge Kit رو اگه به دسته وصل کنیم , توی کامپیوتر میشه راحت باهاش کار کرد ؟! یعنی همون کار دسته سیمی رو میکنه دیگه ؟! البته قدیما یکی داشتم ولی سیمش زیر دست و پا له شد دیگه به این کارا نرسید ! :D

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
باید 2 تا 4 ساعت شارژ بشه.شما با USB میزنی به کنسول و هم شارژ میشه هم بازی می کنی.اگر می خوای بذاری شارژ بشه هم با USB وصلش می کنی و میذاری شارژ بشه.25 ساعت هم حدودا شارژ نگه میداره. ;)
مثل دسته های PS3 ?? اونا هم میشه حین بازی شارژ کرد

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
تاپیک رو بکشیم بالا یه سوالی بپرسیم !
من برای بعضی از بازیهای کامپیوتر یه دسته میخوام و دسته سیمی ندارم که وصل کنم. این Play & Charge Kit رو اگه به دسته وصل کنیم , توی کامپیوتر میشه راحت باهاش کار کرد ؟! یعنی همون کار دسته سیمی رو میکنه دیگه ؟! البته قدیما یکی داشتم ولی سیمش زیر دست و پا له شد دیگه به این کارا نرسید ! :D

منم این روش رو امتحان کردم ولی نشد. برای بازی تو کامپیوتر باید حتما دسته سیمدار داشته باشی.;)

• Like
Reactions: Dinosaur

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
این نوع باطری ها اینجوری که من میدونم و دارم حدود 2 ساعت دیگه آخرش 2.30 ساعت نگه میداره، ولی خدایی به صرفه است. من اولش باطری شارژی خریدم ولی بعد یه مدت شارژشون انگار خراب میشه و کمتر و کمتر برق رو نگه میدارن تا جایی که به کلی خراب میشه. اینا خوبن الان برای من که 6 ماه دارمش در 24 ساعت شبانه روز 5 ساعت کار میکنه تا الان خوب کار میکنه قیمتش هم مناسبه تا اونجایی که من میدونم 14 تومن هست.دم این چینی ها گرم ولی فقط تو این مورد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام.
دوستان من یه باتری شارژی خود X360 گرفتم(1600 mah)ولی بعد از 6 ماه وقتی میزدم usb رو به X360 ئ بعد هم باتری رو توش میذاشتم یا کلا باتر قرمز میموند یا کلا سبز!
نیم ساعت هم بعد از شارژ بیشتر دووم نمیاره چی کار میتونم کنم؟:(

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام.
دوستان من یه باتری شارژی خود X360 گرفتم(1600 mah)ولی بعد از 6 ماه وقتی میزدم usb رو به X360 ئ بعد هم باتری رو توش میذاشتم یا کلا باتر قرمز میموند یا کلا سبز!
نیم ساعت هم بعد از شارژ بیشتر دووم نمیاره چی کار میتونم کنم؟:(
یعنی هیچکس جواب این سوال رو نمیدونه؟؟؟؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
یعنی هیچکس جواب این سوال رو نمیدونه؟؟؟؟

تقلبی بوده دیگه منم داشتم بعد یه مدت می ترکه دیگه کار نمی کنه برو اصلشو بخر هم 24 ساعت شارژ نگه می داره هم اینکه کیفیتش اصلا قابل مقایسه نیست منم اول گفتم چه خبره گرونه بعدش فهمیدم که اینطوری سودش خیلی بیشتره

این نوع باطری ها اینجوری که من میدونم و دارم حدود 2 ساعت دیگه آخرش 2.30 ساعت نگه میداره، ولی خدایی به صرفه است. من اولش باطری شارژی خریدم ولی بعد یه مدت شارژشون انگار خراب میشه و کمتر و کمتر برق رو نگه میدارن تا جایی که به کلی خراب میشه. اینا خوبن الان برای من که 6 ماه دارمش در 24 ساعت شبانه روز 5 ساعت کار میکنه تا الان خوب کار میکنه قیمتش هم مناسبه تا اونجایی که من میدونم 14 تومن هست.دم این چینی ها گرم ولی فقط تو این مورد.

جنس اصل ماکروسافت رو نخریدی ببینی اون چه اشغالیه چینی درجه ی یکشم اشغاله چه برسه به اینا

pe_pouya

کاربر سایت
Dec 25, 2010
75
نام
pouya
منم يه پك گرفتم تقلبي بود باتريش سريع خالي ميشد 15 دقيقه كار ميداد
پك باتري رو باز كردم يه جفت باتري شارژي جاي باتريهاي خودش گذاشتم الان خوب كار ميده:d

moeino

کاربر سایت
May 6, 2011
26
نام
معین
به نظر من اين charge kit يه چيز کاملاً چرتی هست....شما 4 تا باطری قابل شارژ بگيريد که سر جمع ميشه 5 تومان...يدونم از اين دستگا های باطری شارژ کن ميگيريد که قيمتش 3 تومان هست..رو هم ميشه 8 تومان...هروقت شارژ باطری خالی شد از اون 2 تای ديگه استفاده ميکنيد و اون يکيارو ميزنيد تو شارژ....
قيمتش نصف اون charge kit هام نيست..درده سرش هم کمتره....چون همون charge kit ممکنه وسط بازی شارژش تموم شه و تو خماره بازی بزارتون
سلام دوست عزیز من موندم این شارژ کیت خود xboxo بگیرم یا نه برم 4 تا باطری بگیرم مثله شما فقط میخام بدونم مارک باتریکه خریدین چیه و از طرفی چند ساعت شارژو نگه میداره دوستان بعد قیمت این شارژ کیت اصلی xbox چنده بعد اونجرکه من دیدم اینا 1600 یا 1800 دارن چه فرقی میکنن و از طرفی این 25 ساعتیکه میگین شارژ نگه میداره اصلیا قیمتش چنده و بعد گذشت زمان کمتر نمیشه مدت نگه داشتن شارژش یا نه و حدودا چند ساعت بزاری شارژ 25 ساعت نگه میداره ممنون میشم جواب بدین دوستان .

آخرین ویرایش:

moeino

کاربر سایت
May 6, 2011
26
نام
معین
دوستان بعد قیمت این شارژ کیت اصلی xbox چنده بعد اونجرکه من دیدم اینا 1600 یا 1800 دارن چه فرقی میکنن و از طرفی این 25 ساعتیکه میگین شارژ نگه میداره اصلیا قیمتش چنده و بعد گذشت زمان کمتر نمیشه مدت نگه داشتن شارژش یا نه و حدودا چند ساعت بزاری شارژ 25 ساعت نگه میداره ممنون میشم جواب بدین دوستان .

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
سلام
دوستان از اصل بودن باطري كه خريداري ميكنيد كاملا مطمئن باشيد، وگرنه به دسته كنسولتون آسيب جدي وارد ميشه!!!

آخرین ویرایش:

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
دوستان بعد قیمت این شارژ کیت اصلی xbox چنده بعد اونجرکه من دیدم اینا 1600 یا 1800 دارن چه فرقی میکنن و از طرفی این 25 ساعتیکه میگین شارژ نگه میداره اصلیا قیمتش چنده و بعد گذشت زمان کمتر نمیشه مدت نگه داشتن شارژش یا نه و حدودا چند ساعت بزاری شارژ 25 ساعت نگه میداره ممنون میشم جواب بدین دوستان .

سلام
دوست عزيز باطري وشارژر ماكروسافت رو بيخيال شو ! برو سوني سنتر يك جفت باطري (سايكل آبي) وشارژرش روهم تهيه كن(يا ميتوني پكش روبخري كه يه شارژر و2تا باطري داره 15ت) بعد استفاده كن مثل خودم ،واقعا عاليه.

moeino

کاربر سایت
May 6, 2011
26
نام
معین
سلام
دوست عزيز باطري وشارژر ماكروسافت رو بيخيال شو ! برو سوني سنتر يك جفت باطري (سايكل آبي) وشارژرش روهم تهيه كن(يا ميتوني پكش روبخري كه يه شارژر و2تا باطري داره 15ت) بعد استفاده كن مثل خودم ،واقعا عاليه.

ممنون دوست عزیز از راهنمائیتون من نمیدونم سونی سنتر فروشگاست یا ... اگه لینک سایتشو بگی تا یه سر برم سفارش بدم ممنون میشم بعد این سایکل ابیا چند ساعت شارژ میزاری چقد شارژ نگه میداره ممنون میشم جوابمو بدین دوست عزیز .

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
در ضمن اکثر باتری های شارژی های سونی هم تقلبی شده حتی made in japan داره اما تقلبیه خوده فروشندش بهم اینو گفت و اگر نه من که عمرا تشخیص می دادم نظر خودم به عنوان کسی که خریده اصلش هست هم اینکه کمتر از 2 ساعت سریع شارژ می شه هم اینکه در حین بازی راحت می شه استفاده کرد سیمش 2.7 متر هست تازه شارژشم می کنه به نظرم از همه ی این باتری تقلبی ها هم بیشتر شارژ نگه می داره و کمی هم سبک تره توی نشون دادن میزان باتری هم چت نمی زنه

Petite

کاربر سایت
Jan 11, 2010
62
ممنون دوست عزیز از راهنمائیتون من نمیدونم سونی سنتر فروشگاست یا ... اگه لینک سایتشو بگی تا یه سر برم سفارش بدم ممنون میشم بعد این سایکل ابیا چند ساعت شارژ میزاری چقد شارژ نگه میداره ممنون میشم جوابمو بدین دوست عزیز .

خواهش ميكنم ، عزيز جان سوني سنتر همون فروشگاه سوني هست كه تمام محصولات سوني روداره،از باطري شارژر تا پي اس پي ،ظبط و....... . شما سعي كن حتما اين جور چيزا رو حضورا خريد كنيد ، خريد آنلاين اصلا پيشنهاد نميشه (نظر شخصي من) .ضمنا سوني سنتر هرگز جنس تقلبي نميفروشه!
راستي من تاكيد ميكنم كه سايكل آبي رو بگيرين آخه معمولي هم هست ، فرق بين معمولي وسايكل آبي: اين معمولي ها وقتي ازشون استفاده هم نشه خالي ميكنه ولي سايكل آبي نه، خيلي به ندرت،10 الي15%خالي ميشه! من خودم هم معمولي دارم هم سايكل آبي ،اينا رو تست زدم كه ميگم عالي هستش وگرنه اصلا پيشنهاد نميكنم.
بستگي به mah داره براي نيم قلمAAA 800mah حدود 2ساعت شارژ ميشه وبراي قلميAA 2000mah حدود 3.5 الي 4 ساعته شارژ ميشه. كار هم بسيار خوب ميده والا تايم نگرفتم چند ساعت عمر شارژ ميده ولي من الان 9 ماهي دارم هنوز خالي نشده:-o.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر