دسته های XBox 360 و تجهیزات اضافی آن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
حالا این xfps 360 تو ایران گیر میاد؟
اگه میاد کجا؟
(اگه هم نمیاد تورو خدا یکی گیر بیاره :()

احتمالا گیر نیاد.
البته شاید زیاد بگردی ازش پیدا کنی.
اما توی اینترنت سرچ کن و ببین چه سایتی برای فروش داره.اون وقت باید یکی رو پیدا کنی که اجناس فیزیکی رو برات از خارج بخره و بیاره.

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
احتمالا گیر نیاد.
البته شاید زیاد بگردی ازش پیدا کنی.
اما توی اینترنت سرچ کن و ببین چه سایتی برای فروش داره.اون وقت باید یکی رو پیدا کنی که اجناس فیزیکی رو برات از خارج بخره و بیاره.

اخ اخ......آقا اين که من سرچ کردم ديدم قيمتش بالايه 70$ هست.......
اگه اين قيمتا که ديدم واقعی باشه ، به نظره من اين دستگاه نميارزه.......

pouyan33

کاربر سایت
Oct 24, 2010
24
وقتی هدست به دسته میزنم تو بازی Call of Duty- Black Ops هدست صدا نداره تو تنظیمات بازی چک کردم و رو هدست تنظیم کردم اما فایده نداشت

saeed8990

کاربر سایت
Nov 20, 2010
13
سلام به همه اساتيد من دسته xbox 360 رو گرفتم ولي هر بار كه به كامپيوتر وصلش ميكنم انگار نه انگار هيچي رو نميشناسه از فروشگاه next gen هم خريد كردم 37000 تومن هم بالاش دادم اگه بتونم عكساشم ميذارم ببينيد
و اينم از پشتش
اينم فكر كنم كابلش باشه

ببخشيد طولاني شد و سرتون رو هم درد اوردم اين جايي كه مشخص كردم تو عكس رو نميدونم واسه چيه اگه ميشه راهنماييم كنيد

در اخر هر برنامه اي كه بگيد نصب كردم ولي بازم خبري نشد از جمله
Xbox360_win 7 32 Eng
XBCDv107
روي ويندوز 7 و xp هم سوارش كردم هيچ خبري نشد توي ويندوز 7 يه اخطاري شبيه اين ميده

تو رو خدا كمكم كنيد واقعا احتياج دارم ميخام بدونم ممكنه اصلا نخوره به كامپيوتر يا اينكه اين مدل مخصوص كنسوله و اصلا واسه كامپيوتر نيستش
يا علي منتظرما

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
کسی از این دسته ها دیده جایی داشته باشن ؟ :

New_controller_610x537.jpg

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام به همه دوستان

من الان در منزل یک تلویزیون 50 اینچی پلاسما فول HD دارم و ازش برای بازی استفاده میکنم .
ولی خوب یه چیز جمع و جور هم میخوام که همون تصویر رو بهم بده ، برای همین رفتم توی اینترنت گشتم و یک سری از این عینک ها پیدا کردم که تصویرشون از 48 اینچ تا 80 اینچ و بیشتر بود و همشون سه بعدی هم بودند ، ولی یک مشکل عمده داشتند همشون از دم ، ورودی تصویریشون AV بود :(

حالا از دوستان کسی مدل خاصی رو میتونه پیشنهاد کنه که ورودیش HDMI باشه ؟

مثلا این یک نمونش هست :

http://technikdirekt.de/main/en/aud...rticle-zeiss-cinemizer-plus-schwarz.html?#njb

اگر با آلمانی مشکل دارید ، اون بالا میتونید زبانش رو انگلیسی کنید .

یه چیزی تو این مایه ها و با این مشخصات ولی با ورودی HDMI ، این الان میتونه یک تلویزیون 45 اینچی رو شبیه سازی کنه ، البته رزولوشن اش یک کمی بیشتر باشه بهتره ، مثل این :

http://www.itvgoggles.com/details.asp?productID=59

خوب - دوستان چی پیشنهاد میدند ؟ >:d<

n78

کاربر سایت
Jun 16, 2009
26
سلام به همه اساتيد من دسته xbox 360 رو گرفتم ولي هر بار كه به كامپيوتر وصلش ميكنم انگار نه انگار هيچي رو نميشناسه از فروشگاه next gen هم خريد كردم 37000 تومن هم بالاش دادم اگه بتونم عكساشم ميذارم ببينيد
و اينم از پشتش
اينم فكر كنم كابلش باشه

ببخشيد طولاني شد و سرتون رو هم درد اوردم اين جايي كه مشخص كردم تو عكس رو نميدونم واسه چيه اگه ميشه راهنماييم كنيد

در اخر هر برنامه اي كه بگيد نصب كردم ولي بازم خبري نشد از جمله
Xbox360_win 7 32 Eng
XBCDv107
روي ويندوز 7 و xp هم سوارش كردم هيچ خبري نشد توي ويندوز 7 يه اخطاري شبيه اين ميده

تو رو خدا كمكم كنيد واقعا احتياج دارم ميخام بدونم ممكنه اصلا نخوره به كامپيوتر يا اينكه اين مدل مخصوص كنسوله و اصلا واسه كامپيوتر نيستش
يا علي منتظرما
ببین عزیز.اول ببین دستت سالمه یا نه؟دسته رو روی xbox 360 تست کن.اگر سالم بود.روی ویندوز 7 تست کن.باز اگر جواب نداد برو تو یه سیستمه دیگه امتحانش کن.ویندوز 7 باشه.تو ویندوز 7 هم نیازی به نصب برنامه ای ندارید.خودش میشناسه.

saeed8990

کاربر سایت
Nov 20, 2010
13
سلام تو ويستا خونه دوستم تستش كردم جواب داد ولي واسه خودم كه سون هست جواب نميده ويستا هم نصب كردم جواب نداد ميگم نكنه از مادر بورد باشه مادر بورد من gigabyte ma770 ud3 هست با تشكر

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
ببخشید یه سوال من می خواستم یه هارد 320 gb با پورت usb برای 360 بخرم میشه بهش وصل کرد الن یه 120 روشه ویه سوال دیگه اینکه دسته سیاه 360 کجا هست و باز هم یه سوال دیگه هارد 360 به چه درد می خوره وقتی بازی میریزم روش اخرش می گه cd را وارد کن:biggrin1:

دوستان عزیز فکر کنم اینجا تاپیک معرفی تجهیزات xbox باشه نه محل پرسیدن قیمت دسته و محل فروش اونا . :(:(:(بهتره اول یکم سرچ کنین و در تاپیک مربوطه سوالات را مطرح کنید این سوالتونم جوابی نداره چون هارد کارش فقط اینه که بازی رو به جای اینکه از دیسک بخونه از هارد میخونه و باعث سالم موندن درایو شما میشه و سرعت loading و کیفیت بازی را بالا میبره /:)/:)/:)

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر