رفع مشکل عدم ارتباط DNS در Xbox Live

ramin.ps

کاربر سایت
Jul 8, 2013
166
نام
ramin
با اینکه برای کسی مهم نیست ولی خواستم اگه مثل من مشکل dns پیدا کردین کمکتون کرده باشم.من تمام راه حل های اقا فریدون(پست شماره 12) رو انجام دادم,تمام راه حل های xbox.com رو هم انجام دادم ولی بازم درست نشد.از پارس انلاین کمک خواستم ولی نتونستند کمکم کنند,بلاخاره یکی از پارس انلاین پیدا شد که خیلی حالیش بود,اون چند تا راه حل گفت ولی بازم حل نشد.در آخر سر گفت توی تنظیمات ایکس باکس,تو قسمت additional tab و دوباره تو قسمت pppoe setting یوزر نیم و پسورد خط تلفن(همونی که پارس انلاین بهتون داده) رو وارد کنم.بعد از یک هفته بالاخره تونستم وصل بشم البته در حالت bridge mode .:bighug:
منم مشکل شما رو دارم ولی وقتی یوسر نیم پس وارد میکنم ip با چیزهای دیگه صفر میشه؟

- - -ویرایش - - -

من نت از شرکت پارس انلاین دارم مدمم هم dlink. رفتم مدمو bridge کردم ولی وقتی وصل کردم ارور dns میداد زنگ زدم پشتیبانی پارس انلاین بهم یه کد dns دادن.با یه کد 4224 دقیقا نمیدونم باید کجا وارد کنم ولی خودم همینجوری تو قسمتdns setting وارد کردم کار نکرد میخواستم بدونم باید چیکار کنم درست شه؟

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26
درود.شاید سوالم مربوط نباشه به این تاپیک ولی میگم که شاید مشکل از ip دستگاه باشه.تو بازی gta v وقتی میخوام وارد سرورهای socialclub بشم همش داره ارور میده در صورتی که به لایو وصل هستم dns :85.9.85.9 dns cecend:8.8.8.8 .اروریم که میده ارور cloud server میده.آیا میشه مشکل تنظیمات ip و .... باشه؟

البته اینو هم بگم که اینترنت بنده پیشگامان هستش و با هیچ بازی دیگه ای مشکل ندارم و با اینترنت مخابرات دوستام تست کردم راحت وارد crew میشه ولی با نت خودم همش ارور میده.خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنن/

Last edited by a moderator:

sasao

کاربر سایت
Mar 5, 2014
16
سلام دوستان

من برای اولین بار دل و زدم به دریا گفتم به لایو وصل شم از لذتش غافل نمونم ولی متاسفانه چند روزه بد جور اعصابم رو خورد کرده از دوستان خواهش می کنم هرکی هر کمکی می تونه بهم بکنه تا مشکلم برطرف شه

من با وایمکس و از طریق wifi قصد وصل شدن به live رو دارم قبل اینکه بخوام به live وصل شم مطالعات کافی رو انجام دادم و Primary DNS و Secondary DNS اینترنتم رو هم پیدا کردم و mtu رو هم روی 1400 قرار دادم

همچنین در تنظیمات ایکس باکس ip seting ها رو به ترتیب

192.168.1.3

[COLOR=#00AFFD !important]
call_skype_logo.png
255.255.255.0[COLOR=#EC008C !important][/COLOR]
[/COLOR]

192.168.1.1

و در قسمت dns اولیش Primary DNS اینترنتم رو وارد کردم و دومی هم 2.4.4.2 ولی test رو که میزنم در قسمت اتصال به لایو ارور میده حالا چیزی که من رو گیج کرده اینه که بعضی وقت ها

در قسمت test internet و بعضی وقت ها هم در قسمت test xbox live ارور میده البته بیشتر وقتها در قسمت اتصال به لایو ارور میده و وقتهایی هم که در قسمت اینترنت ارور میده وقتی دوباره تست میگیرم

در قسمت لایو ارور میده حتی Secondary DNS رو 1.1.1.1 و یا قسمت Primary DNS آی پی های 2.4.4.2 و 1.1.1.1 رو گذاشتم و قسمت Secondary DNS اینترنتم رو گذاشتم باز هم نشد

حتی در قسمت ip seting به جای 192.168.1.3 این رو نوشتم 192.168.1.2 و همچنین روی حالت اتومات هم قرار دادم

و چند دفعه تنظیمات را ریستارت کردم و mtu اینترنتم هم زیاد کردم باز هم نششششششششششششششششد یعنی کاری نمونده که نکردم و حسابی رو اعصابمه

از دوستان خواهش می کنم راهنماییم کنن تا من هم بتونم به خانواده بزرگ live بپیوندم (دوتا عکس از ارور و نحوه اتصال گرفتم که براتون میزارم)

pouyaone

کاربر سایت
Jan 10, 2014
5
نام
پویا
سلام =;
من چند وقتی بود که لایو بازی میکردم ولی حدود چند ماه پیش تمام دستگاه های خونمون بجز کامپیوتر ارور dns میدادن همرو تونستم درست کنم جزایکس باکس که هنوزم نتونستم تمام روش های سایت های ایرانی و خارجی حتی مایکروسافت هم انجام دادم ولی نشد که نشد دوستان لطفا اگه کسی بلده راهنماییم کنه با تشکر

Fi3lD MaRshAl

کاربر سایت
Aug 6, 2011
80
نام
Matsumoto
دوستان کسی با مودم 4G ایرانس به ایکس باکس وصل شده ؟ من مودمم به pc وصله و از pc به ایکس باکس ولی nat روی strict هستش . به ایرانسل هم میگم dns بده 4.2.2.4 و 8.8.8.8 رو میگه . لطفا اگه از دوستان تجربه داره راهنمایی کنه
با تشکر

آخرین ویرایش:

Soroush613

کاربر سایت
Feb 28, 2018
1
سلام دوستان،خسته نباشید
دوستان من از چندساعت پیش تا الان هرچی میخوام وارد پروفایل ایکس باکس لایوم بشم ارور میده که دوباره دانلود کنید اینم ارور ترجمه شدش : با عرض پوزش، این نمایه نمی تواند به این کنسول به Xbox Live متصل شود. برای رفع آن، آن را دوباره دانلود کنید
من وقتی درحال عوض کردن گیمر تگ ام بودم ارور میداد ک از تنظیمات کنسول اقدام به عوض کردن کردم که یهو اینجوری شد. خواهش راهنمایی کنید
دقت کنید اینترنتم هم کاملا خوبه و در قسمت تست ایکس باکس لایو مشکلی نداره.واقعا متوجه این ارور نمیشم .تا همین چندساعت پیش هم درست کار میکرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر