در گرفتن اچیومنتِ ... مشکل دارم!

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوست عزیز اون بازی فقط یه آچیومنت 13تایی داره که اونم اینه

Baker's Dozen
13
gp-g.png

Jack 13 Strongs By Any Means

و یه آچیومنت 26 تایی داره که با این میشه 39 تا و دیگه 13 تایی نداره و به احتمال زیاد تا آخر بازی این 26 تایی رو میگیریو بار آخر گیم اسکورات نافرم میشه.
یه آچیومنت 36 تایی هم داره.
دوست عزیز من که اچیومنت های بازی های ایکس باکس رو حفظ نیستم منظورم این بود که بازم اچیومنت ناجور داره :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
سلام دوست عزیز
آقا شما که خودت دکترای اچیومنت داری که
شما می تونی Orange Box رو امتحان کنی (99 تا اچیومنت به ارزش 1000G)،بازی هاش انواع اچیومنت های تخیلی مثل 2 و 13 رو دارن
دیگه بازی های ولوهم که احتیاج به تعریف و تمجید ندارن

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بابا چرا پستمونو پاک میکنید.:|

دوستان برای گرفتن این اچیمونت هایی که آواتار جایزه میده باید چیکار کرد. یه چند تا بازی بگید.مثله هیلو.پروتوتایپ.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بابا چرا پستمونو پاک میکنید.:|

دوستان برای گرفتن این اچیمونت هایی که آواتار جایزه میده باید چیکار کرد. یه چند تا بازی بگید.مثله هیلو.پروتوتایپ.
مثل گرفتن خود اچیومنت میمونه دیگه، مثلا بازی های Kinect Sport 1,2 و Kinect Adventure مثل هولو آواتار آوارد جایزه میده ولی گیرز خیلی سخت تره ولی قشنگ تره، اکثرا هم واسه اکتیو کردنشون لازمه به لایو وصل شد مثل آلان ویک و رد دد ردمپشن.

mohamadzarin

کاربر سایت
Feb 2, 2013
133
نام
mohammad zarin
کلن یه برنامه مجانی برا هک هر اچیومنتی(سرعت برام مهم نیست)

دوسته من یه خورده تو سایت بگردی اموزش هاش هست هیچ برنامه ای نیست که سریع اسون اچیومنت باز کنی اصلا هک معنی نداره تو اچیومنت
حالا بعد از اینکه اچیومنت ها رو باز کردی پروفایلتو طبق روشه زیر که خودم نوشتم فیکس کن تا اروری نداشته باشه
http://forum.bazicenter.com/thread75260/

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوسته من یه خورده تو سایت بگردی اموزش هاش هست هیچ برنامه ای نیست که سریع اسون اچیومنت باز کنی اصلا هک معنی نداره تو اچیومنت
حالا بعد از اینکه اچیومنت ها رو باز کردی پروفایلتو طبق روشه زیر که خودم نوشتم فیکس کن تا اروری نداشته باشه
http://forum.bazicenter.com/thread75260/
اینو قبلا دیده بودم از بس طولانی بود نخوندمش:D

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
دوستان من چندین ماه پروفایل corropted شد ولی دوبار دانلود کردم و درسته ولی مشکلی که داره اینه که کنار آواتارم که آخرین اچیومنت ها رو نشون میده 2 تا اچیومنت از بازی avatar tlabهست که همیشه اون بالا هست.با اینکه مدت هاست بازی نکردم.یعنی هر بازی جدید که میذارم اچیومنت های اون رو نشون میده ولی بالاش 2 تا اچیومنت بازی avatar tlab هم هست.چطور این مشکل رو حل کنم؟

Achivement

کاربر سایت
Sep 2, 2012
65
نام
رامتين
چگونه میشه اچیومنتA New York Minute رو گرفت
در max payne 3

- - -ویرایش - - -

دوستان من چندین ماه پروفایل corropted شد ولی دوبار دانلود کردم و درسته ولی مشکلی که داره اینه که کنار آواتارم که آخرین اچیومنت ها رو نشون میده 2 تا اچیومنت از بازی avatar tlabهست که همیشه اون بالا هست.با اینکه مدت هاست بازی نکردم.یعنی هر بازی جدید که میذارم اچیومنت های اون رو نشون میده ولی بالاش 2 تا اچیومنت بازی avatar tlab هم هست.چطور این مشکل رو حل کنم؟

فکر نکنم جای این سوال اینجا باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر