دیکشنری دیبا برای PSP مجانی !

nemanaldin

کاربر سایت
Mar 23, 2006
255
نام
neman addin
سلام دوست عزیز
ممنون از برنامه عالیتون
دو پیشنهاد داشتم شما می تونید کاری کنیدکه برنامه از یه فایل جدا برای ترجمه استفاده کنه مثل بابیلون
اینطوری هر کسی میتونه برای زبان خودش یه دیتابیس یسازه و از طریق برنامه شما استفاده بشه
دوم اینکه وقتی موس رویه حروف میره مشخص نمیشه یه کاری کنین که حرف رنگش عوض بشه یا کمی برجسته بشه
ممنون و موفق باشین

آخرین ویرایش:

ehsan2

کاربر سایت
Jun 30, 2007
171
سلام ...
اگر قابل بدونید دوتا پیشنهاد داشتم :
1. زمانی که برای وارد کردن حروف یک کلمه میبره زیاد هست و اینو میشه با استفا ده از ابزار تایپ این notepad بهتر کرد ..... : http://dl.qj.net/index.php?pg=12&fid=6562&catid=151

2. اگر امکان پخش تلفظ کلمه رو هم بده بر ارزش مترجم افزوده خواهد شد ...

با آرزوی توفیق برای شما

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
آقا من از این خیلی خوشم اومد.
اگه بتونی browserفارسی هم بنویسی خیلی خوب میشه.
متاسفانه فعلا همچین کاری ممکن نیست.
منمون....! بسیار عالی بود...
محصول شما در لینک زیر معرفی شد:
http://pspcenter.wordpress.com/2008/04/10/diba/
متشکرم.
خیلی عالی بود.
به امید موفقیتهای بیشتر شما :love:
متشکرم.
سلام دوست عزیز
ممنون از برنامه عالیتون
دو پیشنهاد داشتم شما می تونید کاری کنیدکه برنامه از یه فایل جدا برای ترجمه استفاده کنه مثل بابیلون
اینطوری هر کسی میتونه برای زبان خودش یه دیتابیس یسازه و از طریق برنامه شما استفاده بشه
دوم اینکه وقتی موس رویه حروف میره مشخص نمیشه یه کاری کنین که حرف رنگش عوض بشه یا کمی برجسته بشه
ممنون و موفق باشین
اینکه فایل DB جدا باشه ایده ی خوبیه و پیاد سازیش هم آسونه ولی خر کاری داره!
خر کاری اصطلاحیه که برنامه نویسا برای برنامه هایی که نوشتنشون آسون فقط خیلی
باید دقیق نوشت و نوشتنش طول میکشه. میگن.
نمیدونم باید ببینم میتونم همچین کاری را بکنم یا نه . ولی اگر کردم اون وقت باید یک برنامه برای ویندوز هم بنویسم که دیتا بیسو درست کنه.
خلاصه بگم میشه. ولی باید دید که چقدر در مقابلش فایده داره. بررسی میکنم....
وقتی ماوس روی دکمه بره خوده ماوس عوض میشه! چون دکمه ها سایزشون با هم متفاوت بوده نوشتن تغییر دکمه ها زیاد آسون نبود(خر کاری داشت.). ولی وقتی ماوس بره روی دکمه ای خودش دورش یک هاله ی زرد میاد. این بار با دقت نگاه کن به خوده ماوس و ببین.متوجه میشی.
سلام ...
اگر قابل بدونید دوتا پیشنهاد داشتم :
1. زمانی که برای وارد کردن حروف یک کلمه میبره زیاد هست و اینو میشه با استفا ده از ابزار تایپ این notepad بهتر کرد ..... : http://dl.qj.net/index.php?pg=12&fid=6562&catid=151

2. اگر امکان پخش تلفظ کلمه رو هم بده بر ارزش مترجم افزوده خواهد شد ...

با آرزوی توفیق برای شما
ایده هایی عالی دارید.
حقیقت امر اینه که من طبق آخرین متد تایپ برنامه نوشته بودم. ولی یکی از دوستان طرح قشنگ تری ارائه کرد برای همین روند برنامه ز کل عوض شد. به هر حال سعی میکنم در نسخه بعد طوری تنظیم کنم که خوده کاربر بتونه نوع کیبورد را انتخاب کنه!:p

امکان پخش تلفط کلمه در حال حاضر برام آسونه نوشتنش. ولی نکته ای که هست اینه که حجم برنامه 100 برابر میشه. و دیگه تحت اینترنت نمیشه ارائه کرد.

نوشتن تلفظ زنده هم تخصص میخواد که متاسفانه ندارم.

ehsan2

کاربر سایت
Jun 30, 2007
171
خوب فکر کنم این برنامه با امکان تایپ بهتر وسریع تر و امکان پخش تلفظ به صورت صوتی بیش از این ها ارزش داشته باشه که 200mb رو دانلود کنیم ...... ( بعد هم در این دنیای bluray & hddvd این حجم ها خیلی خوب هستند و بیشتر هم که adsl دارند )
ممنون از پاسختون

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
خوب فکر کنم این برنامه با امکان تایپ بهتر وسریع تر و امکان پخش تلفظ به صورت صوتی بیش از این ها ارزش داشته باشه که 200mb رو دانلود کنیم ...... ( بعد هم در این دنیای bluray & hddvd این حجم ها خیلی خوب هستند و بیشتر هم که adsl دارند )
ممنون از پاسختون

سلام دوباره. چیزی که شما میگید کاملا درست. فقط مشکلی که هست.
اگر 5 نفر داونلود کنن میشه 1 گیگ پهنای باند. که در این صورت هزینه زیادی باید بابت سرور بدم.
اگر روی سرور های مجانی بزارم مشکل داونلود پیش میاد. چون محدودیت داره سرورها.
همه ی اینا یک طرف. مشکلات دیگه ای هم هست که الان یادم نیست چیا بود

اگر بخوام در بازار ارائه بدم خیلی مشکل پیدا میکنم (دنگ و فنگش خیلی زیاده و من هم فرصت ندارم)

هر طور هست من سعی میکنم برای نسخه بعد در مورد این مسئله بیشتر فکر کنم.
بابت نظرتون متشکرم

seanpaul

کاربر سایت
Oct 9, 2007
76
نام
amin
بالاخره تونستم به قولم عمل کنم.
برید به:
http://takdata.com/the-news/psp-software/diba.html
diba.jpg

لطفا نظراتتون را بگید.
04.jpg

03.jpg

اینم لینک داونلود:
داونلود کنید!
لینک کمکی 1
واقآ کارت حرف نداره باریکلا حال کردم شاهکاره :eek:

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
اول از همه به خودت خسته نباشی میگم و واست آرزوی موفقیت بیشتر میکنم
دوم اینکه ازت تشکر میکنم
سوم اینکه همونطور که خودت میدونی من مخالف پخش مجانیش بودمو معتقدم زحمات شما باید یجور جبران شه.
از دوستان میخام تا جایی که میتونن از ایشون حمایت کنن.

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
اول از همه به خودت خسته نباشی میگم و واست آرزوی موفقیت بیشتر میکنم
دوم اینکه ازت تشکر میکنم
سوم اینکه همونطور که خودت میدونی من مخالف پخش مجانیش بودمو معتقدم زحمات شما باید یجور جبران شه.
از دوستان میخام تا جایی که میتونن از ایشون حمایت کنن.

خیلی لطف داری دوست عزیز.
من به دلایل قانع کننده ای رسیدم (خداروشکر) که باید این دیکشنری را مجانی و هرچه زودتر ریلیز کنم. گفتم شاید کسی قصد داشت حمایت بکنه. گفتم یک Donate هم اضافه کنم.

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
خیلی ممنون عالی بود
فقط بعضی کلمات ساده رو نداره مثل car

ُسلام
این مشکلی که میگید خیلی عجیبه. میشه دوباره تست کنید. چون من رفتم DataBase را دوباره
چک کردم و مشکلی نداشت . هم اتومبیل در قسمت فارسی داره و هم در قسمت انگلیسی car
دوستان دیگه هم میتونن تست کنن. شاید یک مشکل برنامه نویسی باشه که باید در نسخه بعد برطرف بشه.
منتظر نتیجه هستم.

alireza_shafaei

کاربر سایت
Mar 28, 2007
140
این ایراد گزاش شده کاملا رد میشه.
خودم تست کردم مشکلی نداشت
یک سری ایده دارم.
مثلا قابلیت امتحان تستی لغات اضافه کنم! بعدش با وایفای قابلیت مسابقه بزارم که با هم کل بندازید!
خیلی باحال میشه!
به طور کلی بازی های چند نفره که باعث یاد گیری کلمات میشه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر