FALLOUT 3

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
سلام،
آقا نخندین ولی من بازی رو تموم کردم و هر جا حس میکردم که پایان save می کردم. ولی وقتی بازی تموم شد دیدم اومد تو صفحه اصلی و وقتی آخرین save ام رو load می کنم تو همون تصفیه خونه است و می خوام برم بیرون می گه در قفله هر کاری هم میکنم نمیشه برم بیرون....!!!! و خیلی از کار هام هم انجام ندادم ... چی کار کنم ؟؟؟

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
سلام،
آقا نخندین ولی من بازی رو تموم کردم و هر جا حس میکردم که پایان save می کردم. ولی وقتی بازی تموم شد دیدم اومد تو صفحه اصلی و وقتی آخرین save ام رو load می کنم تو همون تصفیه خونه است و می خوام برم بیرون می گه در قفله هر کاری هم میکنم نمیشه برم بیرون....!!!! و خیلی از کار هام هم انجام ندادم ... چی کار کنم ؟؟؟

رو روال عادی هیچ راهی نداره باید همه ماموریتایی که میخوایو قبل از وارد شدن به اتاق آخر انجام داده باشی غیر از این تنها راه اینه که add on مخصوص broken steel و داشته باشی که باهاش میتونی بازیو بعد از اون تیکم انجام بدی البته به شرطی که خودت نری تو محفظه و خدابیامرز بشی :d

ramin9072

کاربر سایت
Jul 7, 2009
563
نام
رامین
من میخواستم این بازی رو روی 360 بگیرم ولی چون یک مقداری از نسخه pc رو رفتم و یک دلیلی که زده شدم این ایراد داشت و اون هم این بود که مثلا یک quest میگیری روی نقشه هیچ علامتی و یا نشونه ای نمیکشه که مثلا اینجا quest تموم میشه و ..... حالا نسخه 360 هم همین جوری هست ؟ dlc چیزی نداره که این رو درست کنه ؟( یعنی اضافه کنه )

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من میخواستم این بازی رو روی 360 بگیرم ولی چون یک مقداری از نسخه pc رو رفتم و یک دلیلی که زده شدم این ایراد داشت و اون هم این بود که مثلا یک quest میگیری روی نقشه هیچ علامتی و یا نشونه ای نمیکشه که مثلا اینجا quest تموم میشه و ..... حالا نسخه 360 هم همین جوری هست ؟ dlc چیزی نداره که این رو درست کنه ؟( یعنی اضافه کنه )
چیزی که من بازی کردم (PC) داشت. توی تنظیمات رو بگرد ببین چیزی هست یا نه. Journalـت هم چک کن ببین کوئستی انتخاب کردی اصلا یا نه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر