Dark_Alex's Time Machine (نحوه نصب، سوالات و مشكلات)

heiran

کاربر سایت
Jan 1, 2008
12
شرمنده ساسان جان من پست قبلی رو بد جوری ویرایش کرده بودم! طوری که همه سوال ها رو عوض کرده بودم. به همین خاطر هم با اجازه یه بار دیگه عرض میکنم.

من همه فایل ها رو به درستی DL و copy کردم. اما مشکل در اینه: PSR.360 (البته اینجا درس تایپ نمیشه)

وقتی به این میرسه میگه invalid که جلوشم اسم همین فایل رو میده.
2 تا نکته!!!

1- اونجوری که تو اون برنامه نشون میده(داخل یه پرانتز) حجم این فایل باید حدودا 5 مگابایت باشه در حالی که فایلی که ما dl میکنیم 6 کیلوبایت!!!!!!!!!!!! هست.(که من فکر میکنم دلیل پیدا نکردن این فایل توسط psp همین مسئله باشه)
2-فایلی که dl میشه از نظر اسم مشکلی نداره چون وقتی یه نقطه بین 3 و 60 میذارید اوضاع بدتر هم میشه!

به هر حال ممنون...

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
heiran جان فایل 3.60.PSAR کلا 18 مگابایت هست !!! شما چجوری 6 کیلو بایت دانلود می کنید ؟!
این لینکی که ازش هست رپیدشر دوست عزیز ، توی DL Manager کپی نکنید ، اول با Browser بازش کنید ، متوجه میشید .

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
سلام و خسته نباشید !
من تمام کار هارو درست انجام میدم اما وقتی در مرحله اخر psp کامل خاموش میکنم و بعدش باطری در میارم میزارم فقط پی اس پی روشن میشه دیگه هیچ اتفاقی نمیفته !!

samii

کاربر سایت
Aug 11, 2007
224
نام
Samii
سلام psp من هر فایلی را که از مموری اجرا می کنم ریست میشه . آیا میتونم از این برنامه استفاده کنم .
ورژن psp من 3.90 m33-2 هست

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
gpod جان پس همه ی کارها رو که گفته شده انجام ندادی !
اصلا دکمه ی خاصی رو گرفتی موقع روشن کردن دستگاه ؟!
نه !

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
gpod جان نگفتم شما شوتی عزیز !
پست اول ویرایش شد و آموزش جدید گذاشته شد ، از این راه برید ، اگه مشکلی داشتید قطعا درست انجام ندادید .

heiran

کاربر سایت
Jan 1, 2008
12
به هر طریقی بود من زدم اما:
قسمت internet تو این fw وجود نداره( دایره رو نگه داشتم موقع روشن کردن) (slim)
بازی هایی که ریخته بودم نشون نمیده. موسیقی هی هم همینطور اصلا به غیر از همین برنامه time machine و pandora چیزه دیگه ای نشون نمیده!
تو system information هم MAC Adress رو هم بالا نوشته.
جلوی system software هم نوشته version 1/50 خوب! حالا مشکل چیه؟ یا اصلا همه چیز طبیعیه؟!
ممنون

pspbaz

کاربر سایت
Aug 25, 2007
364
نام
رسا
به هر طریقی بود من زدم اما:
قسمت internet تو این fw وجود نداره( دایره رو نگه داشتم موقع روشن کردن) (slim)
بازی هایی که ریخته بودم نشون نمیده. موسیقی هی هم همینطور اصلا به غیر از همین برنامه time machine و pandora چیزه دیگه ای نشون نمیده!
تو system information هم MAC Adress رو هم بالا نوشته.
جلوی system software هم نوشته version 1/50 خوب! حالا مشکل چیه؟ یا اصلا همه چیز طبیعیه؟!
ممنون
طبیعی مگه می خوای 3.90 باشه؟

آخرین ویرایش:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
هیچ لزومی نداره وقتی از Custom Firmware هایی مثل 3.90M33-2 و یا 3.71M33-4 و یا 3.80M33-5 و... روی PSP خودتون استفاده می کنید ، بازی ها رو از CFW های رو مموری کارد که سرعت لودشون خیلی پایین هست اجرا کنید .
Flash خود PSP به مراتب دارای سرعت Read بالاتری نسبت به Memory Stick Duo Pro هست .

heiran

کاربر سایت
Jan 1, 2008
12
در ضمن وقتی برنامه ها رو باز میکنه اون صفه معروف! که موقع باز کردن همه بازی ها به همراه یه صدای مخصوص!!! که میاد گرافیکش به هم ریخته ست حتی موقع بیرون اومدن از بازی هم رنگهای پایین صفه به هم میریزه و بعد درست میشه و حتی خود برنامه ها هم (بعضی هاشون) گرافیکشون پایینتر از fat میشه و حتی!!! برخی از برنامه ها رو هم اجرا نمیکنه و حتی!!!(بسه دیگه):biggrin1:
راستی آقا ساسان این باطری بعد از فرآیند هایی که روش انجام دادیم هر وقت در میاریم و 2باره میگذاریمش تو psp دستگاه یه یا علی میگه و شروع به کار میکنه در حالی که قبلا اینجوری نبود. حال تکلیف چیست؟!!!

آخرین ویرایش:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
خوب باطریتون Pandora شده دیگه .
اگه نمیخواید از Time Machine استفاده کنید ، توسط Hellcat's Pandora Installer باطری رو Normal کنید .
مشکلاتی هم که گفتید طبیعیه ، ورژن های جدید Time Machine قطعا خواهند امد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر