راهنمایی درباره ی devil may cry 4

V E R G I L

کاربر سایت
Dec 31, 2008
27
نام
پویا ورجیل
من تو مرحله 2 گیر کردم جایی که نشون میده وحشیها به خیابون ریختن و روی ماشین ها دارن اربده می کشن بعد وارد اطاق می شم روی یه نشون وایمیستم بعد یه الماسی براق می شه نمیدونم چی کار کنم ؟
space رو بگیر بعد L رو بزن!این که خیلی آسونه!
دو دفعه تموم كردم .
من تا اون درجه سختی آخرش یعنی Hell & Hell رو به زور تموم کردم!خیلی سخته خداییش!

آخرین ویرایش:

mahdi_o

کاربر سایت
Oct 6, 2008
91
سلام
من در مرحله 4 هست كه اول همون مرحله دربي آبي رنگ وجود داره
كه بايد ازش عبور كنم و توي راهماي خود اول مرحله ميگه كه بايد توسط دكمه L كه همون دست جادويي
نرو هست ، اون در رو بايد نابود كنم و يا يه چيز هايي مشابه همين
ولي هر كاري كه مي كنم هيچ كاري نميشه كرد
و با شمشير هم درب نميشكنه!!
چي كار بايد بكنم؟

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام دوستان.

من توی dmc4 گیرکردم. اون جایی که میخوای با دانته بری.یکم که میری جلوتریه چیز
های بنفش رنگی هست که وقتی میری توش یه جای دیگه ظاهر میشی .من اون جاها رو
رفتم بعد میرسی به جایی که سه تا لوح سه تا راه وجود داره که اگه بری توش دو باره همون
جا ظاهر میشی.اگه میشه منو راهنمایی کنید!

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
شما باید سمت مخالف سایه اون لوح یا مجسمه بری (یه 4 باری باید بری) بعد در آخر میفرسته اون بالا رو یه پل میری جلو بعدشم که با اون she s the viper باید بجنگی.

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
شما باید سمت مخالف سایه اون لوح یا مجسمه بری (یه 4 باری باید بری) بعد در آخر میفرسته اون بالا رو یه پل میری جلو بعدشم که با اون she s the viper باید بجنگی.
خیلی خیلی ممنون ؟

تو اون جا خیلی گیرکرده بودم.

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
سلام
من تو یجاش گیرکردم فکر کنم مرحله ی 18 بود با دانته میری یه قول گنده سنگی که رو شیشه داره رو دستش رو پاش رو سرش رو کمرش اون ها رو میشکونی قاتی میکنه بعد یه جون در میاره که باید چیزی که رو سینه اش هست باید بشکونی تون رو باید چطوری بشکونی....

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
اون جا رو رد کردم ولی این جارونه...

سلام
من تو این جاش گیر کردم که یه جا هست که منچ بازی میکنی تاس رو میزنی شماره میاد چند تا مرحله هست که تو هر کدوم غول میاد بعد از این که همه رو تموم کردی یه سنگ هست که باید با دست بزنی ....
وقتی که اون رو شکوندی یه غول میاد که من هم اون جا گیر کردم غوله حفاظ میگیره میزنیش میشکنه بعد با دستت روش فن اجرا میکنه .....که بعد از چند بار دیگه نمیفته پایین که با دستت بگیریش!!!!
اگه من رو تو جا راهنمایی کنید ممنون میشم!!!بعد رمز نداره که مثلا تموم فن هاش آزاد بشه یا اون قرمز ها (orbs)تا اخر پر بشه که بتونی جون بخری.....

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اون جا رو رد کردم ولی این جارونه...

سلام
من تو این جاش گیر کردم که یه جا هست که منچ بازی میکنی تاس رو میزنی شماره میاد چند تا مرحله هست که تو هر کدوم غول میاد بعد از این که همه رو تموم کردی یه سنگ هست که باید با دست بزنی ....
وقتی که اون رو شکوندی یه غول میاد که من هم اون جا گیر کردم غوله حفاظ میگیره میزنیش میشکنه بعد با دستت روش فن اجرا میکنه .....که بعد از چند بار دیگه نمیفته پایین که با دستت بگیریش!!!!
اگه من رو تو جا راهنمایی کنید ممنون میشم!!!بعد رمز نداره که مثلا تموم فن هاش آزاد بشه یا اون قرمز ها (orbs)تا اخر پر بشه که بتونی جون بخری.....

والا خیلی مبهم گفتی کجایی ولی فکر کنم منظورت اون غول سنگیست تو مرحله ی 20
اون غول سنگیه فقط با دویل هند رد میشه
اولین بار مشتشو از بالا میزنه باید جاخالی بدی و دویل هند بزنی
بار دوم مشتشو از سمت راستت میاره این دفه لازم نیست جاخالی بدی و میپری و و دویل هند میزنی
بار سوم هم میفته و خیلی سادست و با یه A زدن و یه B زدن میمیره
بازی رمز هم نداره

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
والا خیلی مبهم گفتی کجایی ولی فکر کنم منظورت اون غول سنگیست تو مرحله ی 20
اون غول سنگیه فقط با دویل هند رد میشه
اولین بار مشتشو از بالا میزنه باید جاخالی بدی و دویل هند بزنی
بار دوم مشتشو از سمت راستت میاره این دفه لازم نیست جاخالی بدی و میپری و و دویل هند میزنی
بار سوم هم میفته و خیلی سادست و با یه A زدن و یه B زدن میمیره
بازی رمز هم نداره
دستت دردنکنه ...رد کردم بازی رو تموم کردم !!

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
در مرحله 3 اونجایی که یک راهرو هست در انتهای آن یک چیزی آتش پرتاب می کنه باید چه کار کرد؟
به آخر راهرو می رم کنار همون چیزی که آتش پرتاب می کنه و دست نرو درخشان میشه.باید چه کار کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر