چه جوري ميشه برنامه روي psp نصب كرد

mhk123

کاربر سایت
May 14, 2007
116
سلام دوستان. تو سايت همه چيز درباره psp هست به جز اينكه چه جوري ميشه برنامه هاي مختلف كه تو سايت معرفي شده مثل pdf reader - irshell و ...... روي psp نصب كرد ممنون ميشم

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

سلام دوستان. تو سايت همه چيز درباره psp هست به جز اينكه چه جوري ميشه برنامه هاي مختلف كه تو سايت معرفي شده مثل pdf reader - irshell و ...... روي psp نصب كرد ممنون ميشم
دوست من
  1. دوستان زحمت کشیده اند و در هر تاپیک معرفی برنامه ای که باید روی کنسول PSP نصب شود تمامی اطلاعات بصورت کامل را ارائه نموده اند .
  2. اگر شما نکته یا کل آموزش را یا پیدا نکردید و یا متوجه آن نشدید با ایجاد تاپیکهای متعدد هم خود سردرگم خواهید شد هم دوستان دیگر و بهتر است در همان تاپیک ارائه برنامه پرسش و پاسخ خود را از اساتید دریافت نمائید .
موارد بالا را گفتم چون هر برنامه تکنیکهای Install و اجراء خود را دارد ( یکی در پوشه GAME ... یکی در مسیر اصلی کارت حافظه و ... .

پیروز باشید :love:

mhk123

کاربر سایت
May 14, 2007
116
دوست من
  1. دوستان زحمت کشیده اند و در هر تاپیک معرفی برنامه ای که باید روی کنسول PSP نصب شود تمامی اطلاعات بصورت کامل را ارائه نموده اند .
  2. اگر شما نکته یا کل آموزش را یا پیدا نکردید و یا متوجه آن نشدید با ایجاد تاپیکهای متعدد هم خود سردرگم خواهید شد هم دوستان دیگر و بهتر است در همان تاپیک ارائه برنامه پرسش و پاسخ خود را از اساتید دریافت نمائید .
موارد بالا را گفتم چون هر برنامه تکنیکهای Install و اجراء خود را دارد ( یکی در پوشه GAME ... یکی در مسیر اصلی کارت حافظه و ... .

پیروز باشید :love:

لطفا ميشه بگيد در كدوم تاپيك توضيح نصب برنامه ها رو داند.
آيا يه راهنمايي كلي نميشه بكنيد .:thumbup::thumbsup:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

لطفا ميشه بگيد در كدوم تاپيك توضيح نصب برنامه ها رو داند.
آيا يه راهنمايي كلي نميشه بكنيد .:thumbup::thumbsup:
دوست من
یکی از تعداد بسیار تاپیکهای دارای راهنما همین تاپی Irshell است که خودتان راهنمای آن را درخواست نموده بودید و در همان تاپیک هم توضیح در مورد Slim و Fat توسط مهدی و دوستان عزیز داده شده .
اینهم آدرس تاپیک که نحوه و تمام اطلاعات در آن نوشته شده ;)
اینهم یک تاپیک دیگر !

bulletproof

کاربر سایت
May 20, 2010
100
دوست عزیز من PSP Fat دارم

یه فایل با فرمت PBP دانلود کردم ولی نمیدونم چجور باز میشه کمک میکنید لطفا ؟ Book Reader رو دارم ولی نمیتونم بریزمش رو PSP
ممنون میشم کمک کنید :blushing:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوست عزیز من PSP Fat دارم

یه فایل با فرمت PBP دانلود کردم ولی نمیدونم چجور باز میشه کمک میکنید لطفا ؟ Book Reader رو دارم ولی نمیتونم بریزمش رو PSP
ممنون میشم کمک کنید :blushing:

مطمئن نيستم - اگه اشتباه نكنم بايد بريزيش تو فولدر Psp > Game بعد هرچي كه باشه تو

قسمتي كه بازي ها رو نشون ميده ميتوني ازش استفاده كني ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر