بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
سلام دوستان بعد از چند سال دستگاهمو دوباره راه انداختم می‌خوام رو هارد بازی بزنم یه بیست تا بازی خوب بهم معرفی کنید ممنون میشم

Gears of War Trilogy
Halo Collection (Halo 3-Halo 3 ODST-Halo Wars- Halo Reach- Halo 4
Batman Collection (Batman Arkham Asylum - Arkham City -Arkham Origins- Batman Telltale Game
Life is Strange
Resident Evil Collection (4-5 Gold-6-Revelation 1 &2- Zero Remaster
Battlefield Hardline
Forza Horizon 2
Rise of Tomb Raider
MGS V Phantom Pain
Wolfenstein The New Order
GTA V
Bioshock Infinite Complete Edition

دوستان بازی Life is Strange روی Xbox 360 هست به صورت فیزیکی یا نه؟

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
رفتم قسمت Xbox Marketplace. فقط اپیزود اولش رایگان هست. اپیزود های بعدی پولیه. میخوام بدونم که با دانلود اپیزود اول و تموم شدن، سیزن پس رایگان میده یا نه؟

اگه کنسول xbox 360 باشه جیتگ باشه تمام اپیزودها رو میتونی رایگان بازی کنی ..بدون دردسر..

• Like
Reactions: Origami 2008

silent ops

کاربر سایت
Feb 4, 2017
1,714
jtag نیست!

البته راه داره بدون جیتگ dlc ها رو اجرا کنی dlc های مربوط بازی دانلود کن با pc با برنامه هریزون dlc ها رو انتقال بده به usb البته قبل از این کارها تایتال آبدیت مربوط بازی گیر بیار اونم همزمان انتقال بده به usb..شما چند تا فایل دارید که میشه dlc و تایتال آبدیت .usb وصل کن به xbox جفتشون انتقال بده ..فقط.تنها مشکلی که هست برای دستگاهای غیر jtag باید کنسول وصل باشه به اینترنت تا dlc ها فعال بشه آفلاین نمیشه اجرا کنی...بدون نیاز به پرداخت هزینه dlc ها رو اجرا کن..با این روش

• Like
Reactions: Origami 2008

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
البته راه داره بدون جیتگ dlc ها رو اجرا کنی dlc های مربوط بازی دانلود کن با pc با برنامه هریزون dlc ها رو انتقال بده به usb البته قبل از این کارها تایتال آبدیت مربوط بازی گیر بیار اونم همزمان انتقال بده به usb..شما چند تا فایل دارید که میشه dlc و تایتال آبدیت .usb وصل کن به xbox جفتشون انتقال بده ..فقط.تنها مشکلی که هست برای دستگاهای غیر jtag باید کنسول وصل باشه به اینترنت تا dlc ها فعال بشه آفلاین نمیشه اجرا کنی...بدون نیاز به پرداخت هزینه dlc ها رو اجرا کن..با این روش

لینک سالمی از بازی سراغ نداری؟

Ehzan3r

عضو جدید
Aug 25, 2020
2
سلام
دوستان بازی crash racing برای xbox 360 کلا نیومده؟؟؟؟
من یه چیزایی یادم هست حول و حوش ۱۰ سال پیش روی xbox 360 arcade یکی از رفیقام پلی کردم.کسی اطلاعی نداره؟

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
شدیدا به این بازی ها برای گذراندن ایام کرونایی نیاز دارم: هرکی داره با قیمت خوب (نه الان یه بازی کنسول نسل هفتمی 18 تومن!) به من پی وی بده:

Dead Space 1
Dead Space 2
Shadow of Damned
Battlefield Bad Company
Marvel Ultimate Alliance 2
Need For Speed Rivals
Mass Effect 1
Resident Evil 5 Gold Edition

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر