شایعه نسخه ی دومی یکی از NEW IP های Xbox برا نسل بعدی در دست ساخت هستش

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
طبق تویت زیر یکی از عناوین جدید انحصاری Xbox که طی چهار سال اخیر منتشر شده نسخه ی دومش در حال ساخته شدنه

screenshot-twitter.com-2018.12.08-21-36-46.png

پ.ن : ایشون همون کسی هستن که خبر خریده شدن استدیو های ماکروسافت رو دادن

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اون Beloved که گفته فکر کنم یه سری رو حذف کنه :D

به نظرم Sunset اگر دوتا تیم باشه دوباره Insomniac امکانش هست. جز اونم Recore. ولی Beloved که نسخه دوم بخواد براش بیاد نمیشناسم به شخصه.

پ.ن: Ryse اصلا محبوب نبود که بخواد کلمه Beloved در موردش استفاده شه :D و کرایتک هم تو شرایطی نیست بخواد ادامه ای براش بده

• Like
Reactions: g4mer

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
برادرانم Killer Instinct یکی از محبوب‌ترین IP های مایکرو بوده و هست. البته ReCore هم استقبال میشه. ولی KI از انتهای 2013 عرضه شده و تا الان 4+ سال از اومدنش گذشته و خیلی‌ها باهاش حال کردن.

سانست و رایز هم که IP مایکرو نیستن اصلا. کوانتم بریک هم بعید میدونم. :-?

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
البته خبر یک مشکلی داره، نگفته IP جدید. ممکنه بازی در واقع به IP قدیمی و محبوب باشه که حالا یا با BC اومده روی وان و یا ریمستر شده. بعد این بازی قرار هست نسخه دومش باشه.

اینطوری خیلی گزینه زیاد میشه. از Phantom ‌‌Dust بگیر تا Lost Odyssey تا Kameo تا ReCore و... ولی خب وقتی میگه Belov‌‌ed گزینه ها یکم کم میشن. کدوم بازی‌ها هستن که اومدن روی BC و مختص Xbox بودن و فقط هم یک نسخه ازشون اومده؟ :-?

• Like
Reactions: g4mer

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوست دارم KI بعدی باشه. یادمه خودشون توی یکی از فروم ها نظر سنجی گذاشته بودن راجع به اینکه اگر نسخه بعدی در کار باشه، دوست دارین کدوم شخصیت ها حضور داشته باشن. بهترین نت کد کل تاریخ فایتینگ رو هم همین نسخه 2013 داشت که بقیه اندازه 3تا کهکشان باهاش فاصله دارن. استاندارد فصلی کردن بازی رو هم به راه انداختن که مورد قبول کامیونیتی واقع شد. محتوا هم که عالی بود. نسخه بعدی از همه لحاظ تایید و پشتیبانی میشه:D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
کلا این بچه هایی که خواستار سانست 2 هستند رو درک نمیکنم :D این بازی زمان عرضه اش خیلی خوب بود و شاید بشه بگیم اندرریت ولی مسله اینکه چیزی نیست که دنباله اش خیلی خاص باشه

حالا کسایی که یکم اسپایدرمن رو بازی کرده باشن میدونند اینسومنیاک امده هسته گیمپلی Sunset و تمام ویژگی های مثبت ش رو برده تو اون بازی کنار ستینگ و شخصیت های جذاب. دیگه از سانست چیزه بهتری در نمیاد

یعنی حداقل من فکر میکنم درسته Sunset 2 نداریم ولی همین اسپایدرمن یکجورایی دنباله معنوی با یک داستان و شخصیت های خیلی خیلی خیلی بهتر هست

Only Xbox

کاربر سایت
Jun 12, 2018
474
کلا این بچه هایی که خواستار سانست 2 هستند رو درک نمیکنم :D این بازی زمان عرضه اش خیلی خوب بود و شاید بشه بگیم اندرریت ولی مسله اینکه چیزی نیست که دنباله اش خیلی خاص باشه

حالا کسایی که یکم اسپایدرمن رو بازی کرده باشن میدونند اینسومنیاک امده هسته گیمپلی Sunset و تمام ویژگی های مثبت ش رو برده تو اون بازی کنار ستینگ و شخصیت های جذاب. دیگه از سانست چیزه بهتری در نمیاد

یعنی حداقل من فکر میکنم درسته Sunset 2 نداریم ولی همین اسپایدرمن یکجورایی دنباله معنوی با یک داستان و شخصیت های خیلی خیلی خیلی بهتر هست
علی نظرت با Ryse Son Of Rome جدید چیه؟

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
دوست دارم KI بعدی باشه. یادمه خودشون توی یکی از فروم ها نظر سنجی گذاشته بودن راجع به اینکه اگر نسخه بعدی در کار باشه، دوست دارین کدوم شخصیت ها حضور داشته باشن. بهترین نت کد کل تاریخ فایتینگ رو هم همین نسخه 2013 داشت که بقیه اندازه 3تا کهکشان باهاش فاصله دارن. استاندارد فصلی کردن بازی رو هم به راه انداختن که مورد قبول کامیونیتی واقع شد. محتوا هم که عالی بود. نسخه بعدی از همه لحاظ تایید و پشتیبانی میشه:D
من دوست دارم نسخه بعدی تمام و کمال باشه و فصلی نباشه. با یه بخش داستانی مفصل مثل MK. خدایی با این همه شخصیت جذاب و متقاوت حیفه همچون خروجیی نداشته باشن. :D

کلا مایکرو بزنه IG رو بخره 130 تا نیرو دارن و 2 تیمه هستن. بشینن یه سری فایتینگ و یه بازی دیگه رو بسازن با خیال راحت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر