شایعه معرفی Persona 5 Reloaded برای سوییچ قوت گرفت.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
ssb-ultimate-persona-countdown-.jpg
قبلا دو دامنه P5U.jp و P5R.jp ثبت شده اند.
بعد از معرفی دیشب شخصیت Joker از بازی Persona 5 در بازی Super Smash Bros. Ultimate و به گفته ی MysticDistance نویسنده و مترجمPersona Central, KHInsider و چند سایت دیگر Persona 5 Reloaded برای سوییچ در سال 2019 به نقل از منابع متعدد او عرضه خواهد شد.

پورت سوییچ بازی از اوسط سال 2017 بنظر در دستور کار بوده است و بازی به چند تظیمات جدید دارای سناریو های جدید نیز می باشد. پورت سوییچ launch window خواهد بود.

او بارها تایید کرده که P5 برای سوییچ عرضه می شود.

منبع

A2HL

کاربر سایت
Jun 5, 2017
10
دیگه حتمیه
دارن مقدماتو فراهم میکنن که پرسونا رو کاملا بیارن رو نینتندو
احتمالا P6 انحصاری نینتندو بدن بره
اینم بیاد دیگه دلیلی برا خرید ps5 ندارم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
اومدن پرسونا ۵ رو سوویچ و احتمالا سایر پلتفرم ها یه چیز کاملا محتمله !! اونم تو این دوره که روابط تجاری ناشر ها و دولوپر ها انقدر به هم تنیده شده که جورنی هم روی فروشگاه اپیک میاد چه برسه به پرسونا !!!

...

اما این که جوکر رو معرفی کردن برای اسمش بروس هیچ دلیل قاطع و محکمی نیست !! چون این شخصیت همین الانشم روی برند و کنسول های نینتندو حضور داره و در انحصار جایی نیست !!!
d144_220px-personaq2newcinemalabyrinth.jpg

و از طرف دیگه باقی شخصیت ها اصلا نمایش داده نمیشن و فقط صداشون میاد نشون میده که حداقل این یه مورد تاییده پورت بازی نیست !!

اما همین طور که گفتم در سال های اخیر و پیش رو انتظار انحصاری موندن بازی های ناشرین و دولوپر های 3rd party بدون پر داخت هزینه های سنگین ، یه چیز محاله !

خیلی عالی میشه که اگه شین مگامی هم بیاد اینور و همه منفعت ببرن !

دیگه حتمیه

دارن مقدماتو فراهم میکنن که پرسونا رو کاملا بیارن رو نینتندو

احتمالا P6 انحصاری نینتندو بدن بره

اینم بیاد دیگه دلیلی برا خرید ps5 ندارم

دقیقا به چه دلیل قراره انحصاری نینتندو بشن ؟! اگه انحصاری بخوان باشن که الانم هستن و با پرسونا ۵ بهترین فروششون هم تجربه کردن

آخرین ویرایش:

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
ما که در انتظار ریمستر پرسونا 3 موی سپید کردیم!
با این فن بیس اگه در کنار پورت بازی یه فکری هم برای نسخه کلکشن یا ریمستر کنن هم واسه خودشون خوبه هم ما:D

من که کلا با مفهوم انحصاری مشکل دارم (سوای بحث اقتصادی و ...)
ولی حالا که نینتندو از آیکون بقیه شرکتا استفاده میکنه بیاد زلدا و ماریو رو واسه بقیه پلتفرما بده! معامله دو سر سود:D

• Like
Reactions: vaan 2

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
من از پرسونا چهار لذت بردم ولی نتونستم متاسفانه تمومش کنم.
خودم در فکر ساختن یک جی آر پی چی هستم بر اساس کتاب آناباسیس گزنفون. بازیش میکنید؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ما این که جوکر رو معرفی کردن برای اسمش بروس هیچ دلیل قاطع و محکمی نیست !! چون این شخصیت همین الانشم روی برند و کنسول های نینتندو حضور داره و در انحصار جایی نیست !!!

با این اوصاف من امیدم رو میذارم رو سورا برا DLC بعدی...اونم رو کنسول نینتندو بوده...امیدوارم سر اون دیگه کسی Fuck نگه :D

• Like
Reactions: vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
با این اوصاف من امیدم رو میذارم رو سورا برا DLC بعدی...اونم رو کنسول نینتندو بوده...امیدوارم سر اون دیگه کسی Fuck نگه :D
بابا ما گفتیم یه چیز جدید اسپین افی یه پرسونا ارنایی چیزی از پرسونا میخواد معرفی بشه ، انقدر هایپم زد بالا !! بعد خورد تو برجکمون !!
شاید برای نینتندو فنا خیلی حال داد ، ولی چیز به خصوصی برای پرسونا فنا نبود

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
ولی چیز به خصوصی برای پرسونا فنا نبود

ناموساً جمع نبندید :D
ری اکشن استریم ملّت هست دیگه :D پرسونا فن هم قاطیشون هست :D میدونم برا یه سری از فن بیس مهم نیست...ولی کلیت اش واقعاً این جوری که من حداقل دیدم خوشحال شدن

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,912
ولی حالا که نینتندو از آیکون بقیه شرکتا استفاده میکنه بیاد زلدا و ماریو رو واسه بقیه پلتفرما بده! معامله دو سر سود:D
تو بازی کراس اور استفاده کرده با رضایت خودشون اثری هم از شخصیت های انحصاری بقیه ندیدیم والا
اونم هیچ وقت نمیشه همونطور که مثلا کیلزون برای ایکس باکس نمیاد یا هیلو برای پلی استیشن نمیاد. مگه اینکه جریانی مثل سگا براش پیش بیاد که امیدوارم نیاد:D این صنعت به نینتندو نیاز داره
فعلا انقدر نینتندو رو نادیده گرفتن که هر چی بازی برای سوییچ پورت شه کمه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
این همه خودشون رو کشتن و دوباره روی ps4 انحصاری تایید کردنش؟!:D
خسته نباشن:D
البته هنوز 100 در 100 انحصاری بودنش تایید نشده
ولی تو معرفی بازی فقط لوگوی PS4 دیده میشه
البته خیلی هم دور از انتظار نبود تا حالا هیچ پرسونای اصلی روی پلتفورمی غیر PS نیومده

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
البته هنوز 100 در 100 انحصاری بودنش تایید نشده
ولی تو معرفی بازی فقط لوگوی PS4 دیده میشه
البته خیلی هم دور از انتظار نبود تا حالا هیچ پرسونای اصلی روی پلتفورمی غیر PS نیومده
نسخه های قبلی اتلس مستقل بود الان زیر دست سگاست
این هم طبق شایعه های که من دیدم قرار نبود نسخه اصلی باشه که، حالا نسخه اصلی هستش؟احتمالا Reloaded هست دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر