بن شدن اکانت کاملا قانونی !!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
بازی رو پیش خرید کرده بودم، خرید انجام شده در هر صورت، با آی پی های ایران ثبت شده پس اکانت suspend شده.
عزیز دلیل بن شدن از خودت درست نکن! من طی سی روز گذشته چندین بار انواع بازی رو با ای پی ایران (برای PS3 و PS4) از استور سفارش دادم هیچ مشکلی پیش نیومده.
به جای نظریه دادن برید با پشتیبانی سونی چت کنید. اگه دقیقا بهتون گفت که به خاطر ای پی ایران بوده اینجا اعلام کنید (همراه با عکس از پشتیبانی).

-AliReza-

کاربر سایت
Nov 4, 2018
17
احتمالا داستان ایشون بی ارتباط با این موضوع نیست!!
بهتره اظلاع رسانی کنید کدوم سایت بوده؛ حداقل موقع پیش خرید بدونن ممکنه همچنین اتفاقاتی در انتظارشونه..

مواظب باش ما هفتاد نفر از یه سایت معتبر ظرفیتی خریدیم تمام سی و پنج اکانت از طرف سونی بن شدن. از یارو میپرسیم دلیلش چیه میگه شاید به خاطر تحریمه.یعنی نزدیک سی و پنج ملیون تومان پول مردم. دارن با پشتیبانی سونی صحبت می‌کنند. اگه جواب ندن تمام پولهامون میره هوا. حالا شکایت از طرف هم بمونه

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
Code:
http://forum.bazicenter.com/threads/88989/page-93

• Like
Reactions: live is life

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
عمدتا دلیل بن شدن اکانت یا استفاده از کردیت کارت و حساب پی پال هکی هستش یا کارتهای psn که از طریق حسابهای هک شده خریداری میشه
من خودم با دوتا اکانت مختلف تو تخفیفات بلک فرایدی بازی خریدم و هیچ مشکلی به وجود نیومده
چند سال قبل هم یه اکانتهایی رو با حساب پی پال شارژ میکردن و گیمرها میرفتن بازی دلخواهشون رو میخریدن که سونی بعد از مدتی اکثر اون اکانتها رو بن کرد به علت هکی بودن حساب پی پال

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چند وقت پیشا یه نفر که خیلی توی اینستا فالور داشت خبر زده بود که سونی الکی بنش کرده بعدشم گفته که بدلیل اینکه ایران زندگی میکنه ولی امریکا هست اکانتش بن شده و با ساپورت صحبت کرده گفته شما میتونید استفاده کنید ولی باید اکانت کشور نزدیک بهتون باشه یعنی امارات این داستان هم تقریبا مشابه اینه ضمنا بعد روسیه هم بیشترین اکانت هکی توی ایران استفاده میشه طبیعیه که سونی روی ip ایران حساسیت نشون بده

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگر اکانت هکی بخرید باهاش بازی کنید تروفی بگیرید یا انلاین بزنید یا از پول طرف خرج کنید طرف شکایت کنه بن می شید فقط باید بزنید پرایمری شه دانلود کنید سریع خارج بشید برید هیچ تغییری هم در اکانت ندید این شکلی بن نمی شید.

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
اگر اکانت هکی بخرید باهاش بازی کنید تروفی بگیرید یا انلاین بزنید یا از پول طرف خرج کنید طرف شکایت کنه بن می شید فقط باید بزنید پرایمری شه دانلود کنید سریع خارج بشید برید هیچ تغییری هم در اکانت ندید این شکلی بن نمی شید.
تو این حالت سونی کنسول رو بن میکنه(Console id) نه اکانت های ساین این شده رو اون کنسول رو (PSN ID)

• Like
Reactions: s.1

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
برای من به شخصه جای تعجب داره که استارتر محترم تو ایران داره زندگی میکنه و به شدت روی معتبر بودن فروشگاهی که کد رو ازش خریده تاکید داره!! عزیز دیجیکالاش که دیجیکالا هست، یه سرچ کن ببین چه بلاهایی سر ملت آورده بعضی اوقات : از حراجی های الکی گرفته تا فرستادن جنس باز شده یا تعمیر شده برای ملت و ... . جایی که شما ازش گرفتی دیگه قطعا از دیجیکالا معتبرتر و دارای برند و تشکیلات بزرگتری نیست. دلیل هم نمیشه چون قبلا ازش خرید داشتی و موفق بوده تا ابدالدهر موفقیت آمیز باشه همه چی؛ کما اینکه تو این فروم و فرومهای دیگه هم بوده که افرادی با امتیازهای بازارچه بالا، با جلب اعتماد بچه های فروم بعد از مدتها، یهو یه کلاهبرداری سنگین کردن و پیچیدن به بازی رفته.
من نمیخوام جایی که ازش خریدی رو صد در صد متهم کنم؛ ولی به این هم فکر کن که طرف خواسته یا حتی ناخواسته و بدون اطلاع اومده از کردیت هکی و ... استفاده کرده برای خرید.
شما مگه کارت فیزیکی ازش خریدی؟

amin-farahmand

کاربر سایت
Jun 29, 2017
48
برای من به شخصه جای تعجب داره که استارتر محترم تو ایران داره زندگی میکنه و به شدت روی معتبر بودن فروشگاهی که کد رو ازش خریده تاکید داره!! عزیز دیجیکالاش که دیجیکالا هست، یه سرچ کن ببین چه بلاهایی سر ملت آورده بعضی اوقات : از حراجی های الکی گرفته تا فرستادن جنس باز شده یا تعمیر شده برای ملت و ... . جایی که شما ازش گرفتی دیگه قطعا از دیجیکالا معتبرتر و دارای برند و تشکیلات بزرگتری نیست. دلیل هم نمیشه چون قبلا ازش خرید داشتی و موفق بوده تا ابدالدهر موفقیت آمیز باشه همه چی؛ کما اینکه تو این فروم و فرومهای دیگه هم بوده که افرادی با امتیازهای بازارچه بالا، با جلب اعتماد بچه های فروم بعد از مدتها، یهو یه کلاهبرداری سنگین کردن و پیچیدن به بازی رفته.
من نمیخوام جایی که ازش خریدی رو صد در صد متهم کنم؛ ولی به این هم فکر کن که طرف خواسته یا حتی ناخواسته و بدون اطلاع اومده از کردیت هکی و ... استفاده کرده برای خرید.
شما مگه کارت فیزیکی ازش خریدی؟

برای منم جای تعجب داره که از نظر استارتر محترم همه موارد( از خرید گیفت کارت تا شیر کردن و ...) اوکی هست به جز سونی. کلا متن اول ایشون بیشتر به متون فن های مایکروسافت میخوره تا بیان مشکل

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
بازی رو اکانت رو با گیفت خریدید یا پی پال و وب مانی و غیره؟
ظرفیتی گرفته بودم، ی بیست روز قبل
نمیدونم فروشنده با گیفت هکی گرفته یا مورد دیگه ای داشته ولی سابقه نداشته که اکانت هایی ک میگیرم ازش، بن بشه

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
اقا من همین دیروز داشتم با ساپورت سونی چت میکردم چون یه خرید بزرگ داشتم ترس برم داشت که واسه نحریم ها بلایی سر اکانتم بیاد.فقط اینو بگم به هیچ عنوان اکانت رو سر تحریم ها بن نمیکنن نضمین کرد
اینو ساپورت سونی برام هر کی هم که میگه بن شده ببخشید داره مزخرف میگه یا یه کاری کرده که به احتمال قوی همون گیفت کارت هکی بوده.پیشنهاد من به دوستان اینه که از جایی که خرید میکنید اطمینان کامل
داشته باشد سعی کنید از این کانال های تلگرامی خرید نکنید حتی اگه قبلا خرید موفق داشتید.چون الان اوضاع مملکت جوری شده برادر به برادر رحم نمیکنه از این سایت های معتبری که اکانت میفروشن خرید کنین حالا قیمتشون معمولا یکم بالاتره ولی خوب خیال ادم راحت تره. مرسی

نمیدونم فروشنده با گیفت هکی گرفته یا مورد دیگه ای داشته ولی سابقه نداشته که اکانت هایی ک میگیرم ازش، بن بشه

شک نکن با گیفت هکی خریداری شده بود شاید حتی اونی که اکانت رو ساخته خودشم نمیدونست گیفت هکی خریده

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اقا من همین دیروز داشتم با ساپورت سونی چت میکردم چون یه خرید بزرگ داشتم ترس برم داشت که واسه نحریم ها بلایی سر اکانتم بیاد.فقط اینو بگم به هیچ عنوان اکانت رو سر تحریم ها بن نمیکنن نضمین کرد
اینو ساپورت سونی برام هر کی هم که میگه بن شده ببخشید داره مزخرف میگه یا یه کاری کرده که به احتمال قوی همون گیفت کارت هکی بوده.پیشنهاد من به دوستان اینه که از جایی که خرید میکنید اطمینان کامل
داشته باشد سعی کنید از این کانال های تلگرامی خرید نکنید حتی اگه قبلا خرید موفق داشتید.چون الان اوضاع مملکت جوری شده برادر به برادر رحم نمیکنه از این سایت های معتبری که اکانت میفروشن خرید کنین حالا قیمتشون معمولا یکم بالاتره ولی خوب خیال ادم راحت تره. مرسی

شک نکن با گیفت هکی خریداری شده بود شاید حتی اونی که اکانت رو ساخته خودشم نمیدونست گیفت هکی خریده
درسته
چیزی که واضح و مبرهن هست سونی اکانتي را بدون دلیل بن نمی کنه نکرده و نخواهد کرد :>
من خودم سالهاست از سایتهای غیر معتبر به خصوص همون طور که گفتي تلگرامی ها:-" کارت psn نميخرم ،مستقیم از آمازون میخرم هیچ مشکلی هم نبوده :)>- از سایت معتبرش هم بخرم میگم اسکن کارتت را بفرست L-)

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,981
نام
احمد
شک نکن با پی پال هکی خریده این قضیه نتنها تو سونی بلکه تو همه فروشگاهای دیجیتالی همین هست من یادمه چند سال پیش یکی بازی COD BO 3 رو با پی پال تو استیم برام خرید دقیقا بعد 2 ماه اون بازی تو اکانتم حذف شد و یک پیامی برام مبنی بر خرید غیر قانونی اومد ولی سونی قوانینش سختگیرانه تره انگار
من خودم یک اکانت سونی دارم سه چهار سال پیش بلادبورن و درایو کلاب و نزدیک 12 تا بازی دیگه روش خریدم هنوز که هنوزه هیچ مشکلی براش پیش نیومده:|

• Like

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
شک نکن با پی پال هکی خریده این قضیه نتنها تو سونی بلکه تو همه فروشگاهای دیجیتالی همین هست من یادمه چند سال پیش یکی بازی COD BO 3 رو با پی پال تو استیم برام خرید دقیقا بعد 2 ماه اون بازی تو اکانتم حذف شد و یک پیامی برام مبنی بر خرید غیر قانونی اومد ولی سونی قوانینش سختگیرانه تره انگار
من خودم یک اکانت سونی دارم سه چهار سال پیش بلادبورن و درایو کلاب و نزدیک 12 تا بازی دیگه روش خریدم هنوز که هنوزه هیچ مشکلی براش پیش نیومده:|
ارره منم حدسم همینه، خودم هم اکانت قدیمی دارم مشکلی نداشته تا الان

• Like
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر