فوری : سونی در مراسم E3 سال دیگه شرکت نخواهد کرد !

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
دوس دارید هر سال سونی باشه و فقط چارتا بازی معمولی معرفی کنه و بعده E3 هم همه بگن سونی حرفی برای گفتن نداشت.....!

همون بدلیل محتوای کم امسال سونی نیست ک بنظر من کار درستی میکنه
حضور سونی همیشه با یک محتوای عالی و رقابتی همراه بوده به همین خاطر اصلا نمیخاد گذشته ی درخشانشو با یک نمایشگاه سالانه خدشه دار کنه.

البته در ظول سال خبرهای خوبی از سونی میرسه... نمایشگاه های سالانه گذراست اگه به کارنامه ی سونی نگاه کنیم سونی چیزی کم نزاشته و نخاهد گذاشت !

E3 نباشه TGS برمیگرده مظمعنا ناراحت نباشین.

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
دوس دارید هر سال سونی باشه و فقط چارتا بازی معمولی معرفی کنه و بعده E3 هم همه بگن سونی حرفی برای گفتن نداشت.....!

همون بدلیل محتوای کم امسال سونی نیست ک بنظر من کار درستی میکنه
حضور سونی همیشه با یک محتوای عالی و رقابتی همراه بوده به همین خاطر اصلا نمیخاد گذشته ی درخشانشو با یک نمایشگاه سالانه خدشه دار کنه.

البته در ظول سال خبرهای خوبی از سونی میرسه... نمایشگاه های سالانه گذراست اگه به کارنامه ی سونی نگاه کنیم سونی چیزی کم نزاشته و نخاهد گذاشت !

E3 نباشه TGS برمیگرده مظمعنا ناراحت نباشین.

خب از فاصله E3 تا TGS مگه چه اتفاقی قراره بیفته که میخواد اونجا برگرده(:|

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار

Tgs کلا اختصاص داره به ژاپن !!! سونی داره تدارک یه کنفرانس مستقل بزرگ رو تو ۲۰۱۹ میبینه !!!

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
اخه نینتندو فنا کی میخوان این قضیه اسکی سونی از رو اونا رو ول کنن؟من خودم از نینتندو بدم نمیاد ولی فناش کاری میکنن که ادم ....:-t اصن بگیم سونی اسکی رفته قبول اما از اکثر این اسکی ها:-@ به درستی و به جا استفاده کرده مخصوصا سر کنسولش نینتندو joystick ساخت سونی رفت یدونه بهتر و متفاوت ترش ساخت طوری که واسه خودش نماد شده و هیچ کس به عنوان اسکی ازش یاد نمیکنه (ارتقا) نینتندو بازیای خفنی مثل ماریو زلدا داشت که اون زمان خیلی فروش داشتن و خب طبیعیه که شرکتای دیگه ازش استفاده کنن سونی هم ازش استفاده کرد و با پلتفرمرایی که ساخت و کنارشون گزاشت واسه خودش نماد ساخت(ایده نو نه اسکی) نینتندو کنسول دستی میساخت و مشخصه که شرکتای دیگه برای پول واردش میشدن نینتندو ds داد سونی امد psp داد که زمین تا اسمون با ds فرق داشت (یه چیز جدید نه اسکی) حالا اون اسکی از رو smash قضیش چیز دیگه ای بود super bot یه شرکت تازه کار بود نتونست چیز خوبی تحویل بده و خاک بر سر سونی که ادامش نداد این شایعه صفحه داشتن کنترلر ps5 هم ظاهرا حقیقت داره اما ما هنوز این کنسول ندیدیم پس مطمئن باشید که اینم متفاوت خواهد بود......ولی من هنوز متوجه نشدم که چرا وقت اسکی رفتنای:-@ خود نینتندو میشه همه انکارش میکنن برا نینتندو هم میشه همین مثال ها رو زد مثل:کنترلر wiiu و خود ns که دو صفحه قبل بهش اشاره شد اگه بازم میخواید انکار کنید دیگه من حرفی ندارم:D

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
Tgs کلا اختصاص داره به ژاپن !!! سونی داره تدارک یه کنفرانس مستقل بزرگ رو تو ۲۰۱۹ میبینه !!!

میدونم Tokyo Game Show چی هست و منظورم اینه تو این فاصله سونی مگه میخواد چیکار کنه:-?

اگه چیزی برای ازائه توی بزرگترین نمایشگاه بازی نداره چه جوری میخواد چند وقت بعدش نمایش بزرگ توی ژاپن برگذار کنه؟؟؟:-"

اونقدری هم فاصله نداره که بگم بازی ها برای نمایش توی TGS حاضر میشن و برای E3 آماده نبودن!:|

کلا 3 ماه فاصله زمانی وجود داره و تو این 3 ماه سونی میخواد گنج پیدا کنه؟؟؟؟:Thinking:

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
میدونم Tokyo Game Show چی هست و منظورم اینه تو این فاصله سونی مگه میخواد چیکار کنه:-?

اگه چیزی برای ازائه توی بزرگترین نمایشگاه بازی نداره چه جوری میخواد چند وقت بعدش نمایش بزرگ توی ژاپن برگذار کنه؟؟؟:-"

اونقدری هم فاصله نداره که بگم بازی ها برای نمایش توی TGS حاضر میشن و برای E3 آماده نبودن!:|

کلا 3 ماه فاصله زمانی وجود داره و تو این 3 ماه سونی میخواد گنج پیدا کنه؟؟؟؟:Thinking:
ربطی به دو ماه و سه ماه نداره !!psx یا PS meeting که. توش قراره ps5 معرفی بشه هم کلا ۴ ماه باe3 فاصله داره !! سونی اینظور صلاح دیده که زمان و شرایط e3 برای همچین مراسمی مناسب نیست !

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
معلومه که تو 2-3 ماه اتفاقی نمی افته... من فقط گفتم شاید برای TGS برنامه داشته باشه.
ولی به شخصه اصلا دوس ندارم که حتما تو E3 حضور داشته باشه و ی کنفرانس ضعیف از سونی ببینیم

بازم میگم این نمایشگاه های سالانه گذراست و یک نمایشگاه مشخص کننده ی وضعیت سونی نیست....
مشخصه که سونی داره قوی به راهش ادامه میده و این موضوع با نگاه به کارنامه سونی کاملا واضحه.

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
@Akiba
Sony Japan President Says PS4 Censorship Policy is to Match Global Standards and Protect Kids

:D:D

مگه قرار بازیا واسه بچه ها ساخته بشه ؟! میزنیم صورت مسئله رو پاک میکنیم شیک مجلسی 8-| کی به کیه ~X(
گفتم که کاسه داغ تر از آش شدن! نینتندو هم چنین نمیکنه که اینا دارن میکنند!
و سیستم رده بندی کشورها هم مهم نیست:D

کنسول خودشونه دیگه، اختیارش رو دارن! دوست دارن یه سری بازار رو از دست بدن به من چه! :| فقط 4روز دیگه زدن بازی های مورد علاقمون رو دستکاری کردن، نبینم کسی غر بزنه چرا ، یا اینکه بگن بریم رو اون یکی کنسولمون بازی رو بگیریم و ...! سونی میفهمه و کار خوبی داره میکنه! :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
گفتم که کاسه داغ تر از آش شدن! نینتندو هم چنین نمیکنه که اینا دارن میکنند!
و سیستم رده بندی کشورها هم مهم نیست:D

کنسول خودشونه دیگه، اختیارش رو دارن! دوست دارن یه سری بازار رو از دست بدن به من چه! :| فقط 4روز دیگه زدن بازی های مورد علاقمون رو دستکاری کردن، نبینم کسی غر بزنه چرا ، یا اینکه بگن بریم رو اون یکی کنسولمون بازی رو بگیریم و ...! سونی میفهمه و کار خوبی داره میکنه! :D
استیم هم ظاهرا استارتش رو زده :D

https://kotaku.com/steam-is-banning-s**-games-with-young-looking-character-1830949017

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
اخه نینتندو فنا کی میخوان این قضیه اسکی سونی از رو اونا رو ول کنن؟من خودم از نینتندو بدم نمیاد ولی فناش کاری میکنن که ادم ....:-t اصن بگیم سونی اسکی رفته قبول اما از اکثر این اسکی ها:-@ به درستی و به جا استفاده کرده مخصوصا سر کنسولش نینتندو joystick ساخت سونی رفت یدونه بهتر و متفاوت ترش ساخت طوری که واسه خودش نماد شده و هیچ کس به عنوان اسکی ازش یاد نمیکنه (ارتقا) نینتندو بازیای خفنی مثل ماریو زلدا داشت که اون زمان خیلی فروش داشتن و خب طبیعیه که شرکتای دیگه ازش استفاده کنن سونی هم ازش استفاده کرد و با پلتفرمرایی که ساخت و کنارشون گزاشت واسه خودش نماد ساخت(ایده نو نه اسکی) نینتندو کنسول دستی میساخت و مشخصه که شرکتای دیگه برای پول واردش میشدن نینتندو ds داد سونی امد psp داد که زمین تا اسمون با ds فرق داشت (یه چیز جدید نه اسکی) حالا اون اسکی از رو smash قضیش چیز دیگه ای بود super bot یه شرکت تازه کار بود نتونست چیز خوبی تحویل بده و خاک بر سر سونی که ادامش نداد این شایعه صفحه داشتن کنترلر ps5 هم ظاهرا حقیقت داره اما ما هنوز این کنسول ندیدیم پس مطمئن باشید که اینم متفاوت خواهد بود......ولی من هنوز متوجه نشدم که چرا وقت اسکی رفتنای:-@ خود نینتندو میشه همه انکارش میکنن برا نینتندو هم میشه همین مثال ها رو زد مثل:کنترلر wiiu و خود ns که دو صفحه قبل بهش اشاره شد اگه بازم میخواید انکار کنید دیگه من حرفی ندارم:D
B0045FGET2.03.lg.jpg

191247-playstation-move-2_original.jpg

پ.ن: حالا شما به بزرگی خودت نینتندو و نینتندو فن ها رو ببخش...:D

• Like
Reactions: g4mer

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
من گفتم اینا از جایی تحت فشار قرار گرفتن برا اعمال سانسور و به زودی گلوی بقیه پلتفرما رو هم میگیره ،وگرنه هیچ کس از سود بیشتر بدش نمیاد

!! سونی یه شرکت که برای پول در اوردن و کسب سود تاسیس شده (خیریه نیست قائدتا) داره منبع کسب در امد خودش رو کنار میزاره !!! پس یه مشکل و مسئله حاد پشت قضیه است که داره این کار رو میکنه !!!شک ندارم به زودی این مسئله یقه بقیه ناشرا رو هم میگیره !

؟

کلا استیم از سانسورم گذشته و از بیخ و بن ریشه کن کرده !!!

Over the past few weeks, the company has removed the store pages of several visual novels, including cross-dressing yaoi romance Cross Love, catholic school visual novel Hello Goodbye, “story about the love between siblings” (yuck) Imolicious, and cat girl game MaoMao Discovery Team. The developers of these games all claim to have received similar emails stating that their games could not be released on Steam.

آخرین ویرایش:

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اون چیزی که استیم داره فیلتر میکنه فکر میکنم درجه سنیش با اون چیزی که رو کنسول ها منتشر میشه کلا فرق میکنه! :D
(فقط درجه سنی های AO رو یقه میگیره یا بقیه هم هست؟ :-" )
این بازیه Hello, Good-bye که خوب همون قضیه VN ـه سال 2010 هم منتشر شده ! دقیقا همون کیس سونی هستش تیترش هم که خوب پیداست Steam Is Banning S** Games With Young-Looking Characters لینک رو ببین سازنده براشون کلی دلیل مدرک اورده که زیر سن قانونی نیستن ولی خوب زیر بار نرفتن الان ظاهرا تو صفحه ی توئیتر خودشون هم حرکت اعتراضی زدن به این مسئله یـ بازی دیگه هم بن شده و خوب چیزی که پیداست استارتش رو زدن فعلا

• Like
Reactions: vaan 2

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
این بازیه Hello, Good-bye که خوب همون قضیه VN ـه سال 2010 هم منتشر شده ! دقیقا همون کیس سونی هستش تیترش هم که خوب پیداست Steam Is Banning S** Games With Young-Looking Characters لینک رو ببین سازنده براشون کلی دلیل مدرک اورده که زیر سن قانونی نیستن ولی خوب زیر بار نرفتن الان ظاهرا تو صفحه ی توئیتر خودشون هم حرکت اعتراضی زدن به این مسئله یـ بازی دیگه هم بن شده و خوب چیزی که پیداست استارتش رو زدن فعلا
Steam Is Banning S** Games With Young-Looking Characters
این یکی بخش رو منظورم بود:-" ، این بخشه از قدیم الایام تو نسخه های کنسولی نبودن:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر