PlayStation Persona 3 And 5 Dancing :) Endless Night | PS4

109r_5245544.png

dqvg_222.png

99gh_untitled-1.png

هر دو نسخه بازی Persona 5 Dancing in Starlight و Persona 3 : Dancing in Moonlight در یک تاریخ ریلیز خواهند شد ، نسخه ی دموی بازی Persona 3 : Dancing in Moonlight به تازگی بر روی PSN قرار گرفت و دوستان میتونند این بازی زیبا رو دانلود کنند ، هم اکنون هر دو بازی رو جدا یا در قالب یک کالکشن میتونید پیش خرید کنید ، برای 4 دسامبر 2018 با قیمت 59.99 دلار برای نسخه های استاندارد در دسترس خواهند بود . همچنین میتونید هر دو نسخه بازی رو یعنی Persona 5 Dancing in Starlight و Persona 3 : Dancing in Moonlight در قالب باندل با نام Persona Dancing: Endless Night Collection با قیمت 99.99 چوق پیش خرید کنید .

مزایای خرید نسخه کالکشن

bqt_81hinim8mol._ac_sl1500_.jpg

نسخه استاندارد

b6t0_dkkqrzdu0aa3zqj.png

دیشب موفق به انجام بازی شدم و شب بی پایانی بود ! (اشاره به Endless Night) تجربه ی تقریبا دشوار ! (بر روی درجه سختی Hard) و بسیار لذت بخشی بود برام ؛ یک ویدئو از بازی کپچر کردم (خدا رو شکر اتلوس گذاشت از بازی فیلمو عکس بگیریم !) اینجا میزارم .
اونا میرقصیدن ، حرارت من بالا میرفت :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
لعنتی ۶۰ دلار خیلی زیاده !!من انتظار ۳۰ یا نهایت ۴۰ دلار داشتم !! پس فعلا تا یه سال بعد عرضه که کاهش قیمت و تخفیف میخورن ، باید یا پرسونا ۴دنسینگ ال نایت سرگرم باشم
دیگه کار از کلیه هم گذشته. !! فقط تن فروشی شاید جواب بده :|:|#-o:-s

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
من دمو رو تجربه کردم ، بازی با دسته جهنمه ! این بازی رو باید روی ویتا بازی کرد !! جدا از اینکه قیمتشم رو ویتا به صرفه تره !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر