امتیازات Red Dead Redemption 2

پیش بینی امتیازات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    170
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
xnt8_rdr2-officialart-3840x2160.jpg

Initial release date: October 26, 2018
Developer: Rockstar Games
Engine: Rockstar Advanced Game Engine
Series: Red Dead
Publisher: Rockstar Games
Platforms: PlayStation 4, Xbox One

Metacritic: 97
Opencritic: 97

Quarter to Three: 10/10
ComiConverse: 10/10
IGN: 10/10
IGN Spain: 10/10
IGN Italy: 10/10
Game Informer: 10/10
Telegraph: 10/10
Easy Allies: 10/10
Stevivor: 10/10
The Digital Fix: 10/10
Attack of The Fanboy: 10/10
True Achievements; 10/10
GameSpew :10/10
Game Debate: 10/10
COGconnected: 10/10
Digital Trends: 10/10
Windows Central: 10/10
GamingTrend: 10/10
DualShockers: 10/10
GamesRadar: 10/10
Press Start: 10/10
We Got This Covered: 10/10
PlayStation Universe: 10/10
Areajugones: 10/10
Twinfinite: 10/10
Gameblog: 10/10
Game Over Online: 10/10
JeuxActu: 10/10
Gaming Age: 10/10
Mondo Xbox: 10/10
Somos Xbox: 10/10
AusGamers: 10/10
Fandom: 10/10
The Xbox Hub: 10/10
Game Revolution: 10/10

SpazioGames: 10/10
Gamersky: 10/10
God is a Geek: 10/10
Meristation: 10/10
Atomix: 10/10
Xbox Tavern : 10/10
PSX Extreme : 10/10
Everyeye.it : 10/10
Impulsegamer : 10/10
GRYOnline.pl: 10/10
DarkStation: 10/10
3DJuegos: 10/10
TheSixthAxis: 10/10
Vandal: 10/10
PlayZine!: 10/10
PlaystationLifestyle: 10/10
Digital Spy: 10/10
GameSpace: 10/10
LevelUP: 10/10
M3: 10/10

EGM: 10/10

Hobby Consolas: 9.9/10
The Games Machine: 9.8/10
Wccftech: 9.7/10
GamePro: 9.6/10
GamePro Germany: 9.6/10
Critical Hit: 9.5/10
Xbox Achievements: 9.5/10
Destructoid: 9.5/10
CGMagazine: 9.5/10
Jeuxvideo.com: 9.5/10
Gameplanet: 9.5/10
InsideGamer.nl: 9.5/10
Gamer.nl: 9.5/10

Shacknews: 9/10
VideoGamer: 9/10
Daily Dot: 9/10
Cubed3: 9/10
Gamers Heroes: 9/10
Metro GameCentral: 9/10
Worth Playing: 9/10
GameSpot: 9/10
USgamer: 9/10
Variety : 9/10
The Daily Dot: 9/10

Video Chums: 8.8/10
New Game Network: 8.2/10

آخرین ویرایش:

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
Nintendo EAD :D

Super Mario Galaxy: 97
Super Mario Galaxy 2: 97
The Legend of Zelda: Breath of the Wild: 97
Super Mario Odyssey: 97

بازی های خوبی هم هستن :D من تضمین شون می کنم :D
اگه بکنیم 11 سال میشه The Legend of Zelda: Twilight Princees و هم با 96 آورد رو صفحه :D
ویرایش: اوه ببخشید متای TP در حقیقت 95 ـه...اون نسخه گیم کیوب اش ـه که 96 ـه متاش که نقدهاش 16 تاش...نسخه Wii متاش 95 ـه ببخشید :D

پ.ن: جدّی نگیرید محض اطّلاع گفتم :D
حس می کنم شما جزو سهام دارای نینتندو هستی ولی رو نمی کنی !:-?

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
اینا بازی های خیلی خوبی هستن اما به شخصه جز ادم حسابشون نمی کنم بازی پر هزینه ای مشابه rdr کجا 1 بازی کارتونی کجا البته زلدا جز این دسته نیست انصافا لوله کش ماریو کجا rdr یا gow لست کجا عین مقایسه ی کارتون با فیلمی مشابه تایتانیک یا ترمیناتور 2 هست:D

ضمنا من همه ی این بازی ها جز زلدا اخری هم تموم کردم dvd هاشونم در ارشیوم نگه داشتم.

بله حرف شما کاملاً متینه:)
ماریو نه ریش و تتو و صدای کریستوفر جاج رو داره
نه ابهّت و مهارت هفت تیر کشی آرتور رو
امیدوارم همه ی DVD هاتون هم تو آرشیو جاشون امن باشه فقط مال ماریو اودیسه رو از اون آرشیو بکش بیرون اون کارتریج توشه قاطی میشه :D

حس می کنم شما جزو سهام دارای نینتندو هستی ولی رو نمی کنی !:-?

هویّت اصلی من، نوعی سرطانه که از قضا فن نینتندوئه....نینتندو فن سرطان زا ندیده بودید برا همین تازگی داره براتون. من این جام که جای همچین موجود دلبر و دوست داشتنی ای رو تو فروم پر کنم>:D<

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
من نمیدونم چه کاریه یه عده میان آمار میدن بعد که خلاف آمارشون ثابت میشه میزنن جاده خاکی:D
حالا اینکه فلان بازی کارتونیه و مقوایه و اینا بهونه است... بازی باید سرگرم کننده باشه و توی سبک و ژانر خودش نوآور متنوع و با کیفیت باشه... اگه قراره بازی ها صرفا با توجه به ژانرشون بهشون گفت شاهکار که اونوقت باید در این معیار گیری رو گل گرفت:-"
یه زمانی توی ایران فن بازی های جاپونی کم بود همچین بهونه ای میاوردن که آره بازی ژاپنی فلانه و بمانه... الان یه مرحله رفتیم عقب تر برای بازی های نینتندو این قضیه به کار میره;;)

just_p30

کاربر سایت
Apr 13, 2008
2,746
من نمیدونم چه کاریه یه عده میان آمار میدن بعد که خلاف آمارشون ثابت میشه میزنن جاده خاکی:D
حالا اینکه فلان بازی کارتونیه و مقوایه و اینا بهونه است... بازی باید سرگرم کننده باشه و توی سبک و ژانر خودش نوآور متنوع و با کیفیت باشه... اگه قراره بازی ها صرفا با توجه به ژانرشون بهشون گفت شاهکار که اونوقت باید در این معیار گیری رو گل گرفت:-"
یه زمانی توی ایران فن بازی های جاپونی کم بود همچین بهونه ای میاوردن که آره بازی ژاپنی فلانه و بمانه... الان یه مرحله رفتیم عقب تر برای بازی های نینتندو این قضیه به کار میره;;)
من خودم نینتندو سویچ دارم ، ولی دلیلی نمیبینم که بیام توی تاپیک امتیازات RDR2 در مورد زلدا و امتیازات بازی های دیگه و ... نظر بدم و چندبار بحثو منحرف کنم ! اینطور افراد بیشتر دنبال توجهن.

• Like
Reactions: Red Ѵ and M0HAMAD

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
805
نام
پویا
من خودم نینتندو سویچ دارم ، ولی دلیلی نمیبینم که بیام توی تاپیک امتیازات RDR2 در مورد زلدا و امتیازات بازی های دیگه و ... نظر بدم و چندبار بحثو منحرف کنم ! اینطور افراد بیشتر دنبال توجهن.
قطعا دلیلی نیست وسط تاپیکی که راجب رد دده بحث بازی دیگه ای رو بکشونیم وسط ولی وقتی کسی خودش اول میاد این مقایسه رو راه میندازه و آمار و ارقام کلی رو وارد قضیه میکنه نمیشه جلوی جوابش رو گرفت:D
ایشون اینجا یه ادعا(یا شایدم سوالی) رو مطرح کردن:
متای xone با 1 ده دیگه می ره روی 98 برای ps4 هم خیلی به 98 نزدیکه

یعنی واقعا 1 سازنده باشه که طی 10 سال اخیر 3 تا بازی داده باشه 2 تا متای 97 با یکی 98 نداریم.
بعدش هم دوست دیگه(حالا نینتندو فن یا هرچیزی دیگه) اصلاح کردن این موضوع رو:
Nintendo EAD :D

Super Mario Galaxy: 97
Super Mario Galaxy 2: 97
The Legend of Zelda: Breath of the Wild: 97
Super Mario Odyssey: 97

بازی های خوبی هم هستن :D من تضمین شون می کنم :D
اگه بکنیم 11 سال میشه The Legend of Zelda: Twilight Princees و هم با 96 آورد رو صفحه :D
ویرایش: اوه ببخشید متای TP در حقیقت 95 ـه...اون نسخه گیم کیوب اش ـه که 96 ـه متاش که نقدهاش 16 تاش...نسخه Wii متاش 95 ـه ببخشید :D

پ.ن: جدّی نگیرید محض اطّلاع گفتم :D

• Like
Reactions: Mohammadzare

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
حالا چیکار متا دارید.
برید با بازیتون حال کنید.چه 98 ،چه 100.چه8
راک استار بازیهاش خوبه ولی یه ایراد بسیار وحشتناک و نابخشودنی بهش وارد هست
تو یه نسل و عرضه یه بازی.
بعضیا قطعا میگن.خوبه مثل اکتیویژن هر سال کالاف بده؟ نه. خوب نیست.
ولی شرکتی که5-6 ip بزرگ داره،اگه قرار باشه هر 5 سال یه گیم بده ،اگه عمر گیمری 25 سال باشه.میتونی حداکثر 1 نسخه از هر ip رو بازی کنه.
این ایراد واقعا وارده به راک استار. هر چقدر هم read dead شاهکار باشه

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
حالا چیکار متا دارید.
برید با بازیتون حال کنید.چه 98 ،چه 100.چه8
راک استار بازیهاش خوبه ولی یه ایراد بسیار وحشتناک و نابخشودنی بهش وارد هست
تو یه نسل و عرضه یه بازی.
بعضیا قطعا میگن.خوبه مثل اکتیویژن هر سال کالاف بده؟ نه. خوب نیست.
ولی شرکتی که5-6 ip بزرگ داره،اگه قرار باشه هر 5 سال یه گیم بده ،اگه عمر گیمری 25 سال باشه.میتونی حداکثر 1 نسخه از هر ip رو بازی کنه.
این ایراد واقعا وارده به راک استار. هر چقدر هم read dead شاهکار باشه
شایعات خیلی قوی وجود داره که Bully 2 در حال ساخته و توی همین نسل هم میاد حتی مثل اینکه تو RDR2 یه نشانه هایی ازش پیدا کردن. حالا شاید سورپریز بشیم و یه بازی سومی هم بدن. این چند سال داشتن رو تکنولوژی های جدید کار میکردن و نظر خودم اینه بازی بعدیشون خیلی سریعتر آماده میشه

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
App Trigger 85
ثبت شد (ps4)
Red Dead Redemption 2‘s attention to detail, engaging storytelling and beautiful graphics make it a must-play game. Despite some clunky control schemes and questionable new features, Red Dead Redemption 2 was a wonderful experience that offered a nice change of pace that separates itself from other open world games.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شایعات خیلی قوی وجود داره که Bully 2 در حال ساخته و توی همین نسل هم میاد حتی مثل اینکه تو RDR2 یه نشانه هایی ازش پیدا کردن. حالا شاید سورپریز بشیم و یه بازی سومی هم بدن. این چند سال داشتن رو تکنولوژی های جدید کار میکردن و نظر خودم اینه بازی بعدیشون خیلی سریعتر آماده میشه

واقعاً همچین چیزی عالی میشه...به نظر من با وجود RDR 2 راکستار واقعاً به وعده هاش عمل کرد که هیچی فراتر از اون هم رفت
اگه کارهای کوچیک تر و خاص مثل Bully 2 یا حتی آی پی جدید مثل L.A Noire بدن محشر میشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
The Sydney Morning Herald 90
While it has some notable but minor flaws, it's hard to argue that Red Dead Redemption 2 is not a masterpiece. The end result of the meticulous detail, wonderful writing and stunning looks is an open world that sets a new bar for believability, and a time and place I can't stop thinking about or wanting to be a part of.

New York Daily News 80
Red Dead Redemption 2’s missteps are few. The autosaving system is a little bit cruel, leading you to replay failed missions not from a pivotal point, but often from the very beginning of the mission or the section; the game should have taken cues from Ubisoft’s Far Cry and implemented far more friendly checkpoint saves. And while horseback riding in this game is largely fantastic, it’s odd to spend so much time tapping a button just to create your horse’s pace. This is intuitive -- but it feels unnecessary at times, too. The entire Red Dead experience, though, feels fantastic overall.

:|:|:|
پ.ن : از فدیم گفتن دلت راضی نباشه به هر دری میزنی و هر بهونه ای که پیدا کردی رو میکنی تا دلت رو راضی کنی دریغ از یکم منطق !

آخرین ویرایش:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
The Sydney Morning Herald 90
While it has some notable but minor flaws, it's hard to argue that Red Dead Redemption 2 is not a masterpiece. The end result of the meticulous detail, wonderful writing and stunning looks is an open world that sets a new bar for believability, and a time and place I can't stop thinking about or wanting to be a part of.

New York Daily News 80
Red Dead Redemption 2’s missteps are few. The autosaving system is a little bit cruel, leading you to replay failed missions not from a pivotal point, but often from the very beginning of the mission or the section; the game should have taken cues from Ubisoft’s Far Cry and implemented far more friendly checkpoint saves. And while horseback riding in this game is largely fantastic, it’s odd to spend so much time tapping a button just to create your horse’s pace. This is intuitive -- but it feels unnecessary at times, too. The entire Red Dead experience, though, feels fantastic overall.

:|:|:|
پ.ن : از فدیم گفتن دلت راضی نباشه به هر دری میزنی و هر بهونه ای که پیدا کردی رو میکنی تا دلت رو راضی کنی دریغ از یکم منطق !
این مشکل Save بازی کاملا به جا هستش و بسیار اعصاب خورد کن .
بنده میشن رو رفتم تموم شده ، کلی هم بعدش کار انجام دادم بازی رو بستم و بعد استراحت اومدم دوباره برم از همون میشنی که رفتم میاره ،
چندبار اینطوری شده ، و خیلی رو مخ و بسیار بولشت هست
کاری به نمره بازی و کیفیت بازی ندارم ولی این مورد حال ادمو بهم میزنه و باید یه اپدیت بده و اینو رفعش کنه

• Like
Reactions: artour-2198

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
این مشکل Save بازی کاملا به جا هستش و بسیار اعصاب خورد کن .
بنده میشن رو رفتم تموم شده ، کلی هم بعدش کار انجام دادم بازی رو بستم و بعد استراحت اومدم دوباره برم از همون میشنی که رفتم میاره ،
چندبار اینطوری شده ، و خیلی رو مخ و بسیار بولشت هست
کاری به نمره بازی و کیفیت بازی ندارم ولی این مورد حال ادمو بهم میزنه و باید یه اپدیت بده و اینو رفعش کنه
امکان نداره تک تک کارهایی که انجام میدی بلافاصله سیو میشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
در دست ساخته،ولی نسل تموم شده.احتمالا سال آینده نسل جدید میاد. و فاصله بین معرفی و انتشار راک استار حداقل یکساله .برا همین احتمال حتی لانچ تایتل بودن رو نسل بعد خیلی بیشتره.
به نظرم 1 بازی در یه نسل ضعف خیلی بزرگیه ،حتی عنوان دوم هم شانسش کمه،چه برسه به عنوان سوم.
آخه چه تکنولوژی این همه وقت گیره. این همه شرکت دارن با گرافیکهای بسیار عالی هر سال چند بازی میدن با گیم پلیهای خیلی زیبا.
این منطقی نیست،راک استار کمپانی کوچکی نیست که کمبود کارمند داشته باشه و کمپانی ای هم نیست که تک ip داشته باشه.برا همین این ضعف بزرگیه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر