امتیازات Red Dead Redemption 2

پیش بینی امتیازات بازی

• مجموع رای دهنده‌ها
    170
  • نظرسنجی بسته شده است .

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
xnt8_rdr2-officialart-3840x2160.jpg

Initial release date: October 26, 2018
Developer: Rockstar Games
Engine: Rockstar Advanced Game Engine
Series: Red Dead
Publisher: Rockstar Games
Platforms: PlayStation 4, Xbox One

Metacritic: 97
Opencritic: 97

Quarter to Three: 10/10
ComiConverse: 10/10
IGN: 10/10
IGN Spain: 10/10
IGN Italy: 10/10
Game Informer: 10/10
Telegraph: 10/10
Easy Allies: 10/10
Stevivor: 10/10
The Digital Fix: 10/10
Attack of The Fanboy: 10/10
True Achievements; 10/10
GameSpew :10/10
Game Debate: 10/10
COGconnected: 10/10
Digital Trends: 10/10
Windows Central: 10/10
GamingTrend: 10/10
DualShockers: 10/10
GamesRadar: 10/10
Press Start: 10/10
We Got This Covered: 10/10
PlayStation Universe: 10/10
Areajugones: 10/10
Twinfinite: 10/10
Gameblog: 10/10
Game Over Online: 10/10
JeuxActu: 10/10
Gaming Age: 10/10
Mondo Xbox: 10/10
Somos Xbox: 10/10
AusGamers: 10/10
Fandom: 10/10
The Xbox Hub: 10/10
Game Revolution: 10/10

SpazioGames: 10/10
Gamersky: 10/10
God is a Geek: 10/10
Meristation: 10/10
Atomix: 10/10
Xbox Tavern : 10/10
PSX Extreme : 10/10
Everyeye.it : 10/10
Impulsegamer : 10/10
GRYOnline.pl: 10/10
DarkStation: 10/10
3DJuegos: 10/10
TheSixthAxis: 10/10
Vandal: 10/10
PlayZine!: 10/10
PlaystationLifestyle: 10/10
Digital Spy: 10/10
GameSpace: 10/10
LevelUP: 10/10
M3: 10/10

EGM: 10/10

Hobby Consolas: 9.9/10
The Games Machine: 9.8/10
Wccftech: 9.7/10
GamePro: 9.6/10
GamePro Germany: 9.6/10
Critical Hit: 9.5/10
Xbox Achievements: 9.5/10
Destructoid: 9.5/10
CGMagazine: 9.5/10
Jeuxvideo.com: 9.5/10
Gameplanet: 9.5/10
InsideGamer.nl: 9.5/10
Gamer.nl: 9.5/10

Shacknews: 9/10
VideoGamer: 9/10
Daily Dot: 9/10
Cubed3: 9/10
Gamers Heroes: 9/10
Metro GameCentral: 9/10
Worth Playing: 9/10
GameSpot: 9/10
USgamer: 9/10
Variety : 9/10
The Daily Dot: 9/10

Video Chums: 8.8/10
New Game Network: 8.2/10

آخرین ویرایش:

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد
با عرض معذرت ولی حرفاتون کمی جبهه گیرانست.
اولین اینکه من گلایه دارم از یه عده ،چون میدونم تو این انجمن ما بازی سازهایی داریم که تو بحث شرکت نمیکنن و به نسبت ما بیشتر از سازو کار بازیسازی خبر دارن.که ظاهرا ترجیح میدن سکوت اختیار کنن که ما به ایشان احترام میگذاریم.
-----
واما شما فرمودین خاری در چشم فنهای قدیمی،چون دیگه اون بازیهای انقلابی با اون حجم الان نیست؟؟
بعد از خود همین شما بیان بپرسن چرا ناوتی داگ امسال یکدونه آنچارتد عرضه کرد نسل قبل سه تا چه جوابی دارین؟هر چهار بازی ناوتی داگ نسل قبل شاهکار بود حالا با ارفاق الان فقط یدونه داده تا الان بیرون پس ناوتی داگ شد خاری در چشمان هوادارهای قدیمی؟؟چطور طرفدارهای ناوتی نیازهاشونو منطبق بر مدار زمان تغییر میدن و به استدیو حق میدن ولی یوبی بازای قدیمی الان واسشون خار شده؟
قدیم آدمی بود به اسم حکیم ،این آدم تقریبا تو هر علمی دست داشت و مطلع بود چون بازه علمی اون مدت در هر چیز محدود بود و حکیم میتونست به علوم پزشکی و اختر شناسی و ریاضی و فلان و غیره مسلط باشه.الان حکیم داریم؟؟نه چون که وقت اقتضا نمیکنه همون آدم در همه ی این علوم استاد بشه.پس طرفدارهای قدیم حکیم نمیتونن صبر کنن تا ظهور یه حکیم دیگه تو این عصر چون هیچی نصیبشون نمیشه.
استدیویی که هر سال داره یه نسخه میده بیرون از یه مجموعه و گیمهایی که تحت نظارت داره از تنوع خوبی برخورداره من بهش نمیگم خار.
خوبه دارید بازیهای خوب معمولی راکستار رو نام میبرین چون که اون موقع اون هم تو همون رسالت یوبی بود واسه خودش.
اگر تمام شعبات یوبی تعطیل بشن و جمع شنو برن تو حالت استند بای تا 6 سال دیگه فکر میکنی چی تحویل میدن؟
نمره 83 شده مایع نشاط طرفدارهای سری؟فکر میکنید 83 این بازی نسبت به اسپایدر من داده شده؟؟؟؟؟و اسم این نمره رو میذارید بد؟؟
سوال بسیار بزرگی من دارم اینجا.ما بازی داریم به اسم overwatch با متای 91 ، بازی به این بزرگی تو تاپیکش پرنده پر نمیزنه،چرا؟8 نمره اختلافه زیادیه باید خیلی بیشتر از اینا تحویل گرفته بشه که؟91 شده توی سبک خودش.و تنها میتونیم این نتیجه رو بگیریم که که بازیای آنلاین با محوریت تیمی در ایران محبوبیت زیادی نداره اونهم اگر bc رو کل جامع آماری حساب کنیم که اینطور نیست تازه.ولی هیچ وقت نمیام اینو بذارم بغل بازیای دیگه.(یه بازی متا بالا مثال زدم که درکش راحت تر بشه)
83 تو برند اساسین که خودش یک شاخصه،واسه یه نسخه از این مجموعه یه جهش نیست ولی حداقل درخور هست با کمی ارفاق
لذا این جمله که

گفته شده رو من بر حق میدونم.
در ضمن بهتره از خود یوبی بازها سوال بپرسیم که آیا خار شده یا نه، نه هیترهای خستگی ناپذیرش
دلیلس خیلی سادس بله راکستارم نسل قبل ۵ تا بازی داد الان یکی به دلیل اینکه هر چه نسل میاد جلو هم پروداکشن ها عظیم تر و سنگین تر میشه هم خرج بیشتر میشه هم به دلیل تکنولوژی جدیدتر زمان میبره تا سازنده بتونه با سخت افزار حدید کار کنه هم اینکه بازی ها گسترده تر شدن و از اون حالت خطی دراومدن که نسل پیش صرفا بیشتر بازی ها خطی و نهایت ۱۰ ساعته بودن
جالبه کوری بارلوگ اتفاقا یک مصاحبه کرده بود گفوه بود خیلی طول کشید تا ما بتونیم همه چی از پایه برای Gow جدید بسازیم بخاطر تکنولوژی جدید و هیچی نمیتونستیم از نسل قبل انتقال بدیم و مجبور بودیم همه چیز از نو طراحی کنیم

• Like
Reactions: x-x

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
با عرض معذرت ولی حرفاتون کمی جبهه گیرانست.
اولین اینکه من گلایه دارم از یه عده ،چون میدونم تو این انجمن ما بازی سازهایی داریم که تو بحث شرکت نمیکنن و به نسبت ما بیشتر از سازو کار بازیسازی خبر دارن.که ظاهرا ترجیح میدن سکوت اختیار کنن که ما به ایشان احترام میگذاریم.
-----
واما شما فرمودین خاری در چشم فنهای قدیمی،چون دیگه اون بازیهای انقلابی با اون حجم الان نیست؟؟
بعد از خود همین شما بیان بپرسن چرا ناوتی داگ امسال یکدونه آنچارتد عرضه کرد نسل قبل سه تا چه جوابی دارین؟هر چهار بازی ناوتی داگ نسل قبل شاهکار بود حالا با ارفاق الان فقط یدونه داده تا الان بیرون پس ناوتی داگ شد خاری در چشمان هوادارهای قدیمی؟؟چطور طرفدارهای ناوتی نیازهاشونو منطبق بر مدار زمان تغییر میدن و به استدیو حق میدن ولی یوبی بازای قدیمی الان واسشون خار شده؟
قدیم آدمی بود به اسم حکیم ،این آدم تقریبا تو هر علمی دست داشت و مطلع بود چون بازه علمی اون مدت در هر چیز محدود بود و حکیم میتونست به علوم پزشکی و اختر شناسی و ریاضی و فلان و غیره مسلط باشه.الان حکیم داریم؟؟نه چون که وقت اقتضا نمیکنه همون آدم در همه ی این علوم استاد بشه.پس طرفدارهای قدیم حکیم نمیتونن صبر کنن تا ظهور یه حکیم دیگه تو این عصر چون هیچی نصیبشون نمیشه.
استدیویی که هر سال داره یه نسخه میده بیرون از یه مجموعه و گیمهایی که تحت نظارت داره از تنوع خوبی برخورداره من بهش نمیگم خار.
خوبه دارید بازیهای خوب معمولی راکستار رو نام میبرین چون که اون موقع اون هم تو همون رسالت یوبی بود واسه خودش.
اگر تمام شعبات یوبی تعطیل بشن و جمع شنو برن تو حالت استند بای تا 6 سال دیگه فکر میکنی چی تحویل میدن؟
نمره 83 شده مایع نشاط طرفدارهای سری؟فکر میکنید 83 این بازی نسبت به اسپایدر من داده شده؟؟؟؟؟و اسم این نمره رو میذارید بد؟؟
سوال بسیار بزرگی من دارم اینجا.ما بازی داریم به اسم overwatch با متای 91 ، بازی به این بزرگی تو تاپیکش پرنده پر نمیزنه،چرا؟8 نمره اختلافه زیادیه باید خیلی بیشتر از اینا تحویل گرفته بشه که؟91 شده توی سبک خودش.و تنها میتونیم این نتیجه رو بگیریم که که بازیای آنلاین با محوریت تیمی در ایران محبوبیت زیادی نداره اونهم اگر bc رو کل جامع آماری حساب کنیم که اینطور نیست تازه.ولی هیچ وقت نمیام اینو بذارم بغل بازیای دیگه.(یه بازی متا بالا مثال زدم که درکش راحت تر بشه)
83 تو برند اساسین که خودش یک شاخصه،واسه یه نسخه از این مجموعه یه جهش نیست ولی حداقل درخور هست با کمی ارفاق
لذا این جمله که

گفته شده رو من بر حق میدونم
من فكر ميكنم شايد بهتر باشه از خود یوبی بازها سوال بپرسیم که آیا خار شده یا نه، نه هیترهای خستگی ناپذیرش

درود

به نظر بخش مهمی از کامنت من رو اشتباه برداشت کردید و رفتید به سمت کمیت به جای کیفیت. دقیقا کیفیت دغدغه اصلی ما طرفداران یوبیسافت هست، ما هرسال یک AC جدید نمیخوایم، میخوایم بازی هر دو سه سال یکبار حداقل عرضه بشه تا از این حالتی که انگار تو کارخونه تولید شده در بیاد

ناتی داگ رو مثال زدید که اتفاقا گزینه خوبیه برای بحث، تعداد بازیهای ناتی داگ کمتر شده ولی کیفیت همون اثار محدود حداقل حفظ شده. ناتی داگ نیامد برای جذب مخاطب بیشتر و گسترش گیمپلی سیستم کرفتینگ و گیمپلی لوت محور The Last رو به نسخه چهارم انچارتد بیاره. انچارتد4 از دلست یکسری ویژگی قرض گرفته مثل توجه به لحظات احساسی و داستانی در طول گیمپلی ولی بازهم رسالت ش خودش رو حفظ کرده و هنوز هم Uncharted هست.

فیل اسپنسر بعد از E3 که نشون دهنده تغییر جهت این کمپانی در بحث گیمینگ بود یک مصاحبه کرد و خودم هم تو تاپیک مربوطه خلاصه ترجمه اش رو گذاشتم. اسپنسر گفت: در طول سالیان اخیر ما تعداد بازیهای زیادی از فرانچایزهامون منتشر کردیم و باعث شد اون حس هیجان کاربرها نسبت به این فرانچایزها از بین بره (خلاصه میلک کردن) و همچنین کیفیت

یوبیسافت به معنی واقعی کلمه شور این حرکت رو دراورده! چنتا اساسین، چنتا فار کرای و ... و دوباره برگردیم سر ناتی داگ که شما در کامنت تون اشاره کردید این استدیو بعد از عرضه نسخه ویتا انچارتد از سونی رسما درخواست میکنه اقا دیگه همچین کاری نکن چون به اسم و رسم اثر ما اسیب میخوره! بلایی که این روزها در دنیای سرگرمی داره سر جنگ ستارگان میاد، بلایی ک سر اساسین امده (در وسعت گسترده تر)

بحث صرفا به کیفیت برمیگرده باز حالا شما انگ هیتر بودن بزنید به ما :D

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
درود

به نظر بخش مهمی از کامنت من رو اشتباه برداشت کردید و رفتید به سمت کمیت به جای کیفیت. دقیقا کیفیت دغدغه اصلی ما طرفداران یوبیسافت هست، ما هرسال یک AC جدید نمیخوایم، میخوایم بازی هر دو سه سال یکبار حداقل عرضه بشه تا از این حالتی که انگار تو کارخونه تولید شده در بیاد

ناتی داگ رو مثال زدید که اتفاقا گزینه خوبیه برای بحث، تعداد بازیهای ناتی داگ کمتر شده ولی کیفیت همون اثار محدود حداقل حفظ شده. ناتی داگ نیامد برای جذب مخاطب بیشتر و گسترش گیمپلی سیستم کرفتینگ و گیمپلی لوت محور The Last رو به نسخه چهارم انچارتد بیاره. انچارتد4 از دلست یکسری ویژگی قرض گرفته مثل توجه به لحظات احساسی و داستانی در طول گیمپلی ولی بازهم رسالت ش خودش رو حفظ کرده و هنوز هم Uncharted هست.

فیل اسپنسر بعد از E3 که نشون دهنده تغییر جهت این کمپانی در بحث گیمینگ بود یک مصاحبه کرد و خودم هم تو تاپیک مربوطه خلاصه ترجمه اش رو گذاشتم. اسپنسر گفت: در طول سالیان اخیر ما تعداد بازیهای زیادی از فرانچایزهامون منتشر کردیم و باعث شد اون حس هیجان کاربرها نسبت به این فرانچایزها از بین بره (خلاصه میلک کردن) و همچنین کیفیت

یوبیسافت به معنی واقعی کلمه شور این حرکت رو دراورده! چنتا اساسین، چنتا فار کرای و ... و دوباره برگردیم سر ناتی داگ که شما در کامنت تون اشاره کردید این استدیو بعد از عرضه نسخه ویتا انچارتد از سونی رسما درخواست میکنه اقا دیگه همچین کاری نکن چون به اسم و رسم اثر ما اسیب میخوره! بلایی که این روزها در دنیای سرگرمی داره سر جنگ ستارگان میاد، بلایی ک سر اساسین امده (در وسعت گسترده تر)

بحث صرفا به کیفیت برمیگرده باز حالا شما انگ هیتر بودن بزنید به ما :D
درود بر شما
نه نه هیتر منظورم شما نبودید به هیچ وجه، منظورم توجه کردن به گفته های هیترها بود، اتفاقا شما جز کاربرهای معتدل و منطقی اینجا هستید.هدفم هم از نقل قول فقط این بود که یه چیزی یاد بگیرم.(سوء تفاهم نشه)
این دوشیده شدن رو کاملا موافقم،واقعا دیگه چیزی نمیمونه برای عرضه،تکراری شده و ارزش اسمی عنوان هم داره کمتر میشه در اینا شکی نیست.منتها بحث من فقط سر مقایسه اشتباه بود،تمامی اینها هم از هدف گذاری سیاست های استدیوها آب میخوره،
مثلا همین ناوتی داگ رسالتش دست و پا کردن ارزش اسمی برای برند ps هست و نه هدف گیری فروش خفن و مولتی پلیر ادامه دار با پرداخت درون برنامه ای.اینه که یه سینگل 15 ساعته باعث میشه کنسولش از رقیب محبوب تر بشه و پشت هم منافعش سرازیر میشه.
حالا منم دارم میگم هر کی سیاست خودشو داره و یوبی هم دیده به راحتی از اساسین میتونه پولشو دربیاره حتی نزدیک به gta(طبق گفته های دوستان)خب این دیگه تغییر رویه نمیده عین سری cod که امسال خودم هم خریدمش (اوف بر من :D)
توجه کردید پس چی شد ،الان اسپنسر به اسم عناوینش برای کنسولش نیاز داشت که گند زد ولی یوبی این نیازو به اسم اساسین نداره این میشه که هر سال میده بیرون ،حالا تنها فقط در موقعی که نتونه فروش کنه شیوه رو عوض میکنه،
مشکل اصلی من درواقع همون مقایسه هست که سوال بود واسم ولی اگر یوبی رو با خودش درگیر کنیم اتفاقا جای حرف بسیار داره.
ممنون از شما

• Like
Reactions: Ali Venom

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اینم ثبت شد ۷۹ نقد فعلا
الان نسخه Xb1 هم اومد رو ۹۷

متای xone با 1 ده دیگه می ره روی 98 برای ps4 هم خیلی به 98 نزدیکه

یعنی واقعا 1 سازنده باشه که طی 10 سال اخیر 3 تا بازی داده باشه 2 تا متای 97 با یکی 98 نداریم.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین

یعنی واقعا 1 سازنده باشه که طی 10 سال اخیر 3 تا بازی داده باشه 2 تا متای 97 با یکی 98 نداریم.

Nintendo EAD :D

Super Mario Galaxy: 97
Super Mario Galaxy 2: 97
The Legend of Zelda: Breath of the Wild: 97
Super Mario Odyssey: 97

بازی های خوبی هم هستن :D من تضمین شون می کنم :D
اگه بکنیم 11 سال میشه The Legend of Zelda: Twilight Princees و هم با 96 آورد رو صفحه :D
ویرایش: اوه ببخشید متای TP در حقیقت 95 ـه...اون نسخه گیم کیوب اش ـه که 96 ـه متاش که نقدهاش 16 تاش...نسخه Wii متاش 95 ـه ببخشید :D

پ.ن: جدّی نگیرید محض اطّلاع گفتم :D

آخرین ویرایش:

Mohammadzare

کاربر سایت
Oct 26, 2018
225
نام
محمد

اوضاع برای نسخه X1 با این ۸ خراب شد رفت الان پایین ps4 الان نقدهای نسخه ps4 نزدیکتره به ۹۸ تا X1

آخرین ویرایش:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
red dead 2 رکورد فروش آخر هفته تاریخ سرگرمی رو زد با 725 میلیون دلارفروش .فقط gta v با یک میلیارد دلار رتبه بالاتری داره که اونم وسط هفته و سه شنبه عرضه شده بود. این آمار فقط فروش 3 روز اول بازی هستش. (جمعه -شنبه - یکشنبه) در مقایسه با gta v (سه شنبه - چهارشنبه - پنجشنبه)
میزان فروش بازی به تفکیک پلتفرم 68 درصد برای playstation 4 و 32 درصد برای xbox one
رکوردهای سه روز اول بازی:

Red Dead Redemption 2's list of initial benchmarks include:

• Biggest opening weekend in retail sell-through across all entertainment releases;
  • Second biggest launch (three days) in retail sell-through across all entertainment releases;
  • Biggest entertainment launch of 2018;
  • Most pre-ordered full game ever on PlayStation Network;
  • Biggest day one full game sales ever on PlayStation Network;
  • Biggest first three days full game sales ever on PlayStation Network.

Rockstar Games® is proud to announce that the critically acclaimed Red Dead Redemption 2 has achieved the single-biggest opening weekend in the history of entertainment*. With over $725 million in worldwide retail sell-through during its first three days, Red Dead Redemption 2 is the second-highest grossing entertainment launch of all time next to Rockstar Games' previously released title, Grand Theft Auto V, which achieved over $1 billion in retail sell-through in three days

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
Nintendo EAD :D

Super Mario Galaxy: 97
Super Mario Galaxy 2: 97
The Legend of Zelda: Breath of the Wild: 97
Super Mario Odyssey: 97

بازی های خوبی هم هستن :D من تضمین شون می کنم :D
اگه بکنیم 11 سال میشه The Legend of Zelda: Twilight Princees و هم با 96 آورد رو صفحه :D
ویرایش: اوه ببخشید متای TP در حقیقت 95 ـه...اون نسخه گیم کیوب اش ـه که 96 ـه متاش که نقدهاش 16 تاش...نسخه Wii متاش 95 ـه ببخشید :D

پ.ن: جدّی نگیرید محض اطّلاع گفتم :D

اینا بازی های خیلی خوبی هستن اما به شخصه جز ادم حسابشون نمی کنم بازی پر هزینه ای مشابه rdr کجا 1 بازی کارتونی کجا البته زلدا جز این دسته نیست انصافا لوله کش ماریو کجا rdr یا gow لست کجا عین مقایسه ی کارتون با فیلمی مشابه تایتانیک یا ترمیناتور 2 هست:D

ضمنا من همه ی این بازی ها جز زلدا اخری هم تموم کردم dvd هاشونم در ارشیوم نگه داشتم.

• Like
Reactions: Mohammadzare

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر