خرده فروشی MediaMarkt عنوان Red Dead Redemption 2 را برای PC لیست کرد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
خرده فروشی MediaMarkt عنوان Red Dead Redemption 2 را برای PC لیست کرد.

Red-Dead-Redemption-2_2018_09-20-18_007.jpg_600.jpg

MediaMarkt که یکی از بزرگ ترین خرده فروشی های محصولات الکترونیکی در اروپا است، به تازگی نسخه PC عنوان Red Dead Redemption 2 را برای عرضه در 31 دسامبر 2019 لیست کرده است.

تاریخ عرضه اشاره شده مطمئننا مورد استناد نیست اما این تاریخ احتمالی ممکن است به عرضه Red Dead Redemption 2 تا پیش از پایان سال آینده میلادی بر روی PC اشاره داشته باشد.

چند ماه پیش نیز یکی از برنامه نویسان Rockstar نسخه PC عنوان Red Dead Redemption 2 را در کارنامه کاری خود در LinkedIn لیست کرد.

r6tn_rdr2-pc.jpg

Red Dead Redemption 2 coming to PC in 2019, according to retailer

آخرین ویرایش:

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
یادمه اون موقع که نسخه اولش اومد چقدر ناراحت شدم از اینکه برای PC نمیاد...
آخرشم روی PS3 بازیش کردم. این یکی هم که خداروشکر PS4 هست و خیالم راحته
امیدوارم برای PC هم منتشر بشه تا همه بتونن ازش لذت ببرن!

• Like
Reactions: majidred2011

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
این لیست شدن بازیا تو خرده فروشیا که دیگه بنظرم خیلی لوث شده. راکستار هم اینقدر دهنش چفت و بست داره که بعید میدونم همچنین خبری رو بزاره از دستش در بره تو خورده فروشیای گمنامی مثل این لیک بشه.
ولی در کل با توجه به سیاستی که راکستار داره احتمالا همون روش GTA V رو پیش بگیره اول روی این نسل فروشش رو میکنه بعد ریمسترش رو روی نسل بعد میده و بعد یک سال هم روی PC. اینجوری بعضیا تا 3 بار هم بازی رو میخرن. گرچه با عرض شرمندگی من که همچین پولی ندارم تو این وضعیت مملکت همون یه بارشم از همین الان عذاب وجدان دارم:D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
این لیست شدن بازیا تو خرده فروشیا که دیگه بنظرم خیلی لوث شده. راکستار هم اینقدر دهنش چفت و بست داره که بعید میدونم همچنین خبری رو بزاره از دستش در بره تو خورده فروشیای گمنامی مثل این لیک بشه.
ولی در کل با توجه به سیاستی که راکستار داره احتمالا همون روش GTA V رو پیش بگیره اول روی این نسل فروشش رو میکنه بعد ریمسترش رو روی نسل بعد میده و بعد یک سال هم روی PC. اینجوری بعضیا تا 3 بار هم بازی رو میخرن. گرچه با عرض شرمندگی من که همچین پولی ندارم تو این وضعیت مملکت همون یه بارشم از همین الان عذاب وجدان دارم:D
اتفاقا این لیست شدن خرده فروشی ها به شدت مورد استناده! بارها و بارها و بارها پیش اومده که بازی های به شدت مورد انتظار به همین سادگی لو رفتن!
یکی از نشونه های وجود نسخه نسل هشتمی GTAV هم دقیقا لیست شدن تو خرده فروشی ها بود!

فقط تاریخی که خرده فروشی ها اعلام می کنن معمولا درست نیست! البته منظورم آخرین روز شش ماه او سال یا شش ماه دوم و این تاریخ ها که بازه به حساب میاد نیست، تاریخ های دقیقی که بعضا اعلام می کنن هم معتبر نیست معمولا. حدس من اینه RDR2 احتمالا واسه سال آینده رو PC برنامه ریزی شده!

RDR2 خیلی زوتر از GTAV میاد به PC!

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
من از همین الان بگم برام هیچ فرقی نداره رو پی سی بیاد یا نیاد! تا حدی خوشحال میشم چون یکی از دوستام کنسول نداره و خیلی دلش میخواست اینو بازی کنه.
ولی به نظرم این خرده فروشی ها رو جدی نگیرید. اینا توی اینجور مواقع میان از آب گل آلود ماهی میگیرن، هر چه قدر هم فروشگاه بزرگی باشه بازم این یه نوع تبلیغه براش! اسمش توی تمام رسانه های گیمینگ به طور رایگان پخش شده!
اگه بازی برای PC در حال توسعه باشه به جز کارمند هایی که روی پروژه کار میکنن کس دیگه ای نمیدونه و قرارداد هایی دارن که نباید پروژه های شرکت رو فاش کنن. این خرده فروش ها کارشون همینه...
بله خیلی از بازی ها رو خرده فروش ها لیست کردن که بعدا اومدن اما این ربطی نداره. اونا هیچی نمیدونستن و فقط روی جو اون موقع جلو رفتن، یعنی هر کسی احتمال میداده که بازی بیاد یا نیاد و اینا فقط لیست میکردن!
همین الان هم میتونم کلی خبر قدیمی بیارم که کلی از انحصاری های مایکرو و سونی برای پلتفرم های رقیب لیست شدن و هیچ وقت نیومدن. حتی همون نسخه اول ردد هم هزار بار برای PC لیست شد.
اگه قرار باشه بیاد (که فکر کنم ردد جدید برای پی سی منتشر بشه) این فروشگاه ها روحشون هم خبر نداره.

• Like
Reactions: benjohn

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
شما روی هر کنسولی دوس داری بازی کن
مثلا من روی PC بازی کنم متاش پایین میاد؟ ارزش هنریش پایین میاد؟ فروشش کم میشه؟ دقیقا چه اتفاقی میفته که نذر و دعا می کنی؟
طبق نظر کارشناسانه و آینده نگری بسیار ظریف و دقیق برخی از دوستان، اومدن هر بازی رو پلتفرم های بیشتر، سبب میشه که سازنده بازی رو کژوال تر و مطابق میل جمعیت بیشتری بسازه و در نتیجه اون بازی از ریشه های خودش دور میشه و به ورطه نابودی کشیده میشه. این تحلیل ها تا حالا چندین بار ناشرها رو از اتخاذ تصمیم های اشتباه آگاه کرده و به مسیر درست برگردونده.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,524
معمولا صحت خبرهای اینچنینی بالاست ، فقط تاریخش چون آخرین روز از ماه میلادیه مشخص نیست هنوز تاریخ دقیقش کی هست ، که امیدوارم نزدیک باشه تا کسانی که منتظرن روی PC تجربش کنن از این نعمت دور نمونن .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من از همین الان بگم برام هیچ فرقی نداره رو پی سی بیاد یا نیاد! تا حدی خوشحال میشم چون یکی از دوستام کنسول نداره و خیلی دلش میخواست اینو بازی کنه.
ولی به نظرم این خرده فروشی ها رو جدی نگیرید. اینا توی اینجور مواقع میان از آب گل آلود ماهی میگیرن، هر چه قدر هم فروشگاه بزرگی باشه بازم این یه نوع تبلیغه براش! اسمش توی تمام رسانه های گیمینگ به طور رایگان پخش شده!
اگه بازی برای PC در حال توسعه باشه به جز کارمند هایی که روی پروژه کار میکنن کس دیگه ای نمیدونه و قرارداد هایی دارن که نباید پروژه های شرکت رو فاش کنن. این خرده فروش ها کارشون همینه...
بله خیلی از بازی ها رو خرده فروش ها لیست کردن که بعدا اومدن اما این ربطی نداره. اونا هیچی نمیدونستن و فقط روی جو اون موقع جلو رفتن، یعنی هر کسی احتمال میداده که بازی بیاد یا نیاد و اینا فقط لیست میکردن!
همین الان هم میتونم کلی خبر قدیمی بیارم که کلی از انحصاری های مایکرو و سونی برای پلتفرم های رقیب لیست شدن و هیچ وقت نیومدن. حتی همون نسخه اول ردد هم هزار بار برای PC لیست شد.
اگه قرار باشه بیاد (که فکر کنم ردد جدید برای پی سی منتشر بشه) این فروشگاه ها روحشون هم خبر نداره.
از اون هزار بار، لینک سه تا خبر رو بزار! سایت نباشه، خرده فروشی باشه مثل همین MediaMarkt!

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
نسخه اول تا جایی که من یادمه هیچ وقت برای پی سی لیست نشد. نسل قبل هم جی تی ای 5 برا پی سی لیست شده بود. در ضمن ابن فروشگا ها خبر دارن. مثل گیم اسپات که قبل معرفی بلک آپس 4 کلی لباس و پوستر براشون اومده بود 1-2 ماه قبل معرفی. ac odyssey هم همین طریق لیک شد. همین E3 امسال 2 ماه قبلش والمارت کانادا کل بازیای معرفی نشده از جمله گیرز 5 رو لو داد دیگه.

• Like
Reactions: masoud101

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,507
نسخه اول تا جایی که من یادمه هیچ وقت برای پی سی لیست نشد. نسل قبل هم جی تی ای 5 برا پی سی لیست شده بود. در ضمن ابن فروشگا ها خبر دارن. مثل گیم اسپات که قبل معرفی بلک آپس 4 کلی لباس و پوستر براشون اومده بود 1-2 ماه قبل معرفی. ac odyssey هم همین طریق لیک شد. همین E3 امسال 2 ماه قبلش والمارت کانادا کل بازیای معرفی نشده از جمله گیرز 5 رو لو داد دیگه.
دوست عزیز عمرا راک استار چیزی بفرسته برای فروشگاه ها. راک استار حتی همین رد دد دو رو به خاطر اینکه لو نره برای خرده فروشی های کوچیک تا نوامبر نمیفرسته و فقط برای فروشگاه های بزرگ فرستاده!
Kotaku: Independent Game Shops won't get Red Dead till November
چرا باید این خرده فروشی چیزی بدونه؟ راک استار مگه نسخه پی سی رو تاریخ داده که بخواد برای اینا بفرسته؟
رد دد یک هم من چندین بار خبر لیست شدنش رو خوندم حتی یک بار سایت ویندوز لیستش کرد برای PC!
این چیز عادیه، چندین بار MGS 4 برای X360/PC لیست شد، ایا عرضه شد؟
فروشگاه ها در این زمینه (راک استار) اعتبارشون صفره. GTA V هم تا دو سال هی لیست میشد تا راک استار عرضه کرد. عملا چیزی نمیدونستن فقط روی موج جو میومدن لیست میکردن خدا رو چه دیدی شاید اومد!

آخرین ویرایش:

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
اون که مسلم بود دیر یا زود باید از یه خرده فروشی لیست میشد.
امکان نداره راکستار از بازار PC غافل بمونه. دستشونم درد نکنه واقعا.
فقط تاریخش مهمه. بحث "اگر" نیست بحث "کی" هست..

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
دوست عزیز عمرا راک استار چیزی بفرسته برای فروشگاه ها. راک استار حتی همین رد دد دو رو به خاطر اینکه لو نره برای خرده فروشی های کوچیک تا نوامبر نمیفرسته و فقط برای فروشگاه های بزرگ فرستاده!
Kotaku: Independent Game Shops won't get Red Dead till November
چرا باید این خرده فروشی چیزی بدونه؟ راک استار مگه نسخه پی سی رو تاریخ داده که بخواد برای اینا بفرسته؟
رد دد یک هم من چندین بار خبر لیست شدنش رو خوندم حتی یک بار سایت ویندوز لیستش کرد برای PC!
این چیز عادی نیست، چندین بار MGS 4 برای X360/PC لیست شد، ایا عرضه شد؟
فروشگاه ها در این زمینه (راک استار) اعتبارشون صفره. GTA V هم تا دو سال هی لیست میشد تا راک استار عرضه کرد. عملا چیزی نمیدونستن فقط روی موج جو میومدن لیست میکردن خدا رو چه دیدی شاید اومد!
حرف هایی که میزنی خیلی بی معنیه،یه لینک گذاشتی هر چی خواستی چسبوندی بهش:D با این حال نتونستی جواب outer heavenرو بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر