امتیازات Assassin's Creed Odyssey

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
حالا متای RDR2 بیاد چهره هاتون دیدنی میشه دیگه باید ارزو کنید یک بازی یوبی بتونه متای بالای ۹۰ بگیره اتفاقا اون رفیقمون میخواست یک تیکه ای به RDR2 بنداره حالا تایپک متاس ببینیم پیداش میشه یا نه اصلا بازی یوبی سافت بخوای جزییات اسمش کنار RDR2 بیاری خنده داره
ما ایرانیا عادت داریم همه چیز رو مسابقه کنیم:D حالا مثلا RDR2 خوبه یعنی از هیچ بازی دیگه ای نمیشه لذت برد یا چون جزئیات داره دیگه هیچ بازی دیگه ای جزئیات نداره؟

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
جدا بعضی ها احتیاج اساسی به کلاس زبان فارسی دارن!! خوندن و فهمیدن یه جمله ساده یعنی اینقدر سخنه؟!!!!

جمله زیر را یه بار بخونید و به معنی اون کاملا دقت کنید:
فقط مثل rdr نیومدن از قبل جزء به جزء این دنیا را توضیح بدن.

این جمله به این معنی نیست که جزئیات بازی از rdr بیشتره. این جمله به معنی مقایسه ubi با راکستار نیست. این جمله به معنی این نیست که متای rdr چند میشه و فلان بازی از فلان بازی بهتره یا بدتره!
فقط به این معنیه که یوبی مثل راکستار از قبل نمیاد جزئیات بازیش را شرح بده و خیلی افراد بعدا حتی متوجه اون نمیشن. مخصوصا اون افرادی که فقط ویدیو میبینن و نسخه بازی را میپیچن :)
یه مثال ساده بزنم شاید بفهمید. راکستار اومد تو جزئیات rdr گفت که اگه یه حیوون را با تیرکمون شکار بکنید لوتش (اون چیزی که از شکار کردنش به دست میارید) ارزش بیشتری داره از زمانی که حیوون با تقنگ کشته شده باشه.
همین مورد قبلا تو فارکرای هم بوده!! یوبی هم قبل بازی به این جزئیات اشاره نکرد و احتمال میدم 90% پلیرای اینجا ندونن! (البته احتمال داره این مورد تو یه مطلبی که میخواد تو بازیسنتر منتشر بشه، بهش اشاره بشه)

پ.ن: بفهمیم. با دقت بخونیم و بفهمیم.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
پس چون ماریو سال‌ها پیش متای ۹۸ آورده پس ما تا امروز از هر بازی دیگه‌ای لذت بردیم اشتباه کردیم :D
بذارید متای RDR2 بیاید قیافه‌هاتون دیدنیه؟! :D
از شما بعیده باتیستا جان. دشمن فرضی میسازی که ۲روز دیگم تو تاپیک امتیازات رد دد۲ بیانیه بدی که عاااای مردم دیدین گفتم متای رد دد۲ خیلی بالاتر از اسسین میشه؟!! حالا قیافه هیترای رد دد۲ دیدنیه!
به خدا رد دد۲ و راکستار هیتر ندارن! کسی انتظار نداره متای رد دد۲ زیر ۹۶ بشه اما خواهشا لطف کن اجازه بده ملت از بازی مورد علاقشون صرف نظر از متا لذت ببرن :D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
اتفاقا اگه جزئیات و خرت و پرتا و مکانیزم هایی که تو اودیسه وجود داره رو سازنده قبل عرضه بازیش گفته بود خیلی خیلی هایپ بیشتری راه مینداخت همین مورد باعث چشمگیر شدن بازی پیش گیمرها میشد و مثلا اون منتقدی که داره بازی میکنه این نکته رو از قبل میدونه و با یه دید عمیق تری بازی رو انجام میده خیلی از منتقدا بیشتر بازی هارو تموم میکنن یا حتی اصلا نمیکنن و نمره میدن و هیچوقت هم اون مکانیزم و امکانات یه بازی رو متوجه نمیشن تا اینکه خود گیمرها شروع به تجربش میکنن و متوجش میشن.اینکه گفته شده نیومدن قبل عرضه فلان مورد رو بگن کاملا درسته مثل این میمونه دوتا شرکت یه محصولی رو تولید کنن یکیش بیاد قبل عرضه از امکانات و... بگه و اون یکی چیز زیادی از محصولش نگه اونی که یه سری جزئیات رو شرح داده قطعا میزان هایپش بیشتره.
حالا چون RDR قراره بیاد و متا 100 بگیره بقیه نباید از بازی های دیگه لذت ببرن؟هیچ کس منکر موفقیت این قضیه نیست ولی کلا چه ربطی به مقایسه این دو داشت؟یه زمانی تو BC خیلی ها بیشتر پست هارو بدون اینکه کامل بخونن و متوجه شن میومدن پست میدادن طرف بعد خوندن ریپلای پستش میگفت هان؟من چی گفتم و این دوست محترم چی جواب داده و بعد بحث میشد یکی از طرفین بن میشدن حالام قضیه همینجوری شده.حرف دوستمون کاملا درست و بجاست و هیچ مقایسه ای انجام نداده.
اون دوستی هم که میگه حالا چون قراره RDR با متا کهکشانیش بیاد و کسی دیگه نباید از بازی ای لذت ببره یا جایی بیاد باید بگم بازی هایی با متا زرد وجود دارن که گیمرها عاشقشونن
اودیسه و کلا فرنچایز اساسین تو سبکی که داره ارائه میده بی رقیب و تک و تنهاست و بعید میدونم هیچ شرکت دیگه ای بتونه همچین IP خلق کنه.شما هیچ جا نمیتونی بازی ای عین فرنچایز اساسین پیداکنی که هر یکی دو ساله یه دفه شمارو به یه دوره تاریخی باشکوه ببره یه جهان فوق العاده زیبا با جزئیات پشم ریزون مناطق و ساختمون و ادمای مشهور اون زمان پیش روت باشه و یا حتی هرنسخه برای گیم پلیش یه تلفیقی بین سبک ها انجام بده و نواوری بیاره و در نهایت خروجی یه گیم پلی سرگرم کننده باشه که تو هر نسخش داره چیزای جدیدی اضافه میکنه هرچند کم.اگه اودیسه اینقدر تغییر کرد و موفق شد و به سلیقه شما نمیخوره دلیل نداره بیایی بکوبیش چون همین حالاشم یه عنوان موفقه از نظر امتیازات با بیش از 50 ساعت گیم پلی.دوستمون میگه کشتی رانی رو کپی کردن از بلک فلگ اوردن اینجا باید بگم در مرحله اول شما فکرکنم بازی رو کلا بازی نکردی چون کاملا اینجوری نیست و اگر هم اودیسه اینجوری تغییر نمیکرد و سازنده ریسک رو به جون نمیخرید تا یه چیز جدید خلق کنه امثال شما منفجر میکردید یوبی رو که بابا شرکت مضخرف فقط کپی میکنه و..
چه بخوایم چه نخوایم تا اینجا کار اودیسه بهترین اساسین نسله کوری بارلاگ یه حرف خیلی خوب زد و گفت همیشه وقتی یه فرمول تکراری میشه باید تغییرات ایجاد کرد این تغییرات ممکنه باب میل خیلی ها نباشه اما خب میتونه مخاطبین جدیدی رو جذب کنه و امکان گسترده تر کردن کار رو در اینده میده.چه کسی خبر داره شاید همین فرمول اساسین فعلی رو با اضافه کردن چندین مکانیزم جدید و نو ترکیب کردن و ایراداتش رو برطرف کردن خروجی کار یه اساسین +90 شد.تغییرات باید وجود داشته تو صنعتی که خیلی از IP ها رو به تکراری شدن رفتن و گیمرها بیشتر مراحلی که تو بازی ها تجربه میکنن قبلا تو فلان ای پی هم تجربه کردن.اگه اودیسه تغییرات زیاد داشته باب میل شما نیست اوکی ولی همین تغییرات باعث موفقیتش شده و همین یه نکته مثبت هستش.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
M3 70
Assassin’s Creed Odyssey is a gorgeous looking game, and by far the most ambitious one in the series, but the world is so filled with repetitive activities that it’s difficult to feel completely satisfied with the experience. If you enjoyed the previous ones though – especially Origins – this is absolutely worth a look.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
Digital Fix : 9
Assassin's Creed has dipped itself firmly in RPG mechanics and a wonderful new setting. It is as deep as it is wide and will keep you occupied for a very long time to come. It certainly fits the myths in which it is steeped.

PlayGround.ru : 8.8
Assassin's Creed Odyssey is a great game that struggles to become larger than it actually needs to be.

Multiplayer.it : 8.8
Assassin's Creed Odyssey delivers a visually stunning experience on PC, thanks to 4K resolution and maxed out effects. The game is huge, with plenty of missions and characters for you to discover, a solid combat system, the return of naval battles and a compelling narrative.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اینو من تازه دیدم
'Assassin's Creed Odyssey' Is The Heir To The Witcher 3's Throne
با تمام احترام به نظر و عقیده نویسنده ولی باید بگم که باشه بش میگم :)
فقط همین خروار خروار فچ کوئست توی بازی واسه حرف ایشون برا "بزار در کوزه ابش رو بخور" کافیه :) جانشین ؟ :-j چند ساله دیگه معلوم میشه کی کجای کاره :)) کی سر پیاز کی ته پیاز :*

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
Gamers' Temple : 9.2
Assassin's Creed Odyssey is a massive game set in an incredible recreation of an ancient world. I wish the special moves were a little less clunky to use and that assassinations always resulted in kills, but these are minor complaints when compared to the fun that I had in the game. It might not be an Assassin's Creed game in the strictest sense, but the journey across Ancient Greece that Odyssey took me on was well worth the ride.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
اینو من تازه دیدم
فقط همین خروار خروار فچ کوئست توی بازی واسه حرف ایشون برا "بزار در کوزه ابش رو بخور" کافیه :) جانشین ؟ :-j چند ساله دیگه معلوم میشه کی کجای کاره :)) کی سر پیاز کی ته پیاز :*

شرمنده میشه من سیو شما از بازی رو ببینم که تا اکت چند رفتی که در مورد فچ کوئست نوشتی ؟
صرفا میخوام بدونم بازی رو چقدر انجام دادی و بر اساس اون در مورد نظرت فکر کنم

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اینو من تازه دیدم
بابا بیخیال، حالا مثلا ویچر 3 فچ کوئست نداشت؟ فقط وسطشون باید Eagle Vision، نه ببخشید Witcher Sense استفاده می کردی. نه که ویچر3 بازی بدیه یا با کوئست هاش مشکل داشتم ها، ولی واقعا این فاز خدا مانندی که بازی گرفته و هیچ جوره نمی شه چیزی در موردش گفت مزخرف ترین اتفاقیه که این چند سال اخیر تو اینترنت افتاده.

حالا این بنده خدام خوبه نگفته از ویچر3 بهتره، صرفا گفته هم بازی خیلی خوبیه، هم شباهت های زیادی بهش داره که می شه گفت یه جورایی جانشینه.

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
خدایا این فن های یوبی سافت از ما نگیر خداوکیلی یعنی انقدر رگ گردن میدین واسه یوبی ؟! دمتون گرم هر چی میگن باز میگن نه منم فن راکستارم ولی نه تا این حد دیگه
اولا که Shanser عزیز با یه یوزر پست بده ما بدونیم با کی داریم حرف میزنیم
دوما من برای سوال پرسیدن نیازی به اجازه گرفتن از تو ندارم. شما فن هرچی هستی به خودت مربوطه نه من. و یاد بگیر فروم برای چیه بعد نقل قول کن

فعلا با دوتا یوزر پست های خودت رو لایک نکن تا شاید صلاحیت اینکه بهت اجازه بدم با من حرف بزنی رو بهت بدم

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
اینو من تازه دیدم
تیترشو تازه دیدی یا خود مقاله رو هم خوندی؟ :D
فقط این نیست من جای دیگه هم دیدم که چیزای مشابه به این رو میگن...
با اینکه کلا دل خوشی از این سری ندارم و با سلیقه‌ام جور در نمیاد ولی خیلی کنجکاو شدم این نسخه رو امتحان کنم...نقش‌آفرینی شدنشم که خیلی واسم عالیه :D
چندین ساله منتظرم یه نقش‌آفرینی AAA در حد و اندازه‌ی W3 ببینم...اتفاقا مقاله خوبیه، چرا ناراحت میشی؟ مگه به W3 توهین کرده؟ بنده خدا توی تجربه‌ی Open World‌ی که با این بازی داشته، خیلی یاد تجربش با W3 افتاده و بنظرش برای افرادی که عاشق W3 بودن، بازی میتونه جانشین خوبی باشه...اتفاقا گفته که Odyssey خیلی چیزا از W3 یاد گرفته. در واقع این تاثیر شدیدِ W3 روی صنعت گیم و جریان‌ساز بودنش رو نشون میده.

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
617
نام
آرش
یه مسئله بازی آزار دهندس برای من. قبلا گفتم من زیاد حال آپ کردن ندارم و اینجوری خیلی سخت میشه بازی (مشکل من هست این کاملا) اگه حسش رو داشتم خیلی هم جالب بود.
ولی دیگه تو یکی از نقد بررسی ها دیدم طرف نصف شب رفته بالا سر دشمنی که خواب هست کاملا، خنجر رو تا ماتحت فرو میکنه 30،20% از جون دشمن فقط کم میشه. بابا چه خبره دیگه تو همچین فرصتی با کارد میوه خوری هم میشه سر طرف رو برید این دیگه نباید ربطی به آپگرید ها میداش به نظرم. حالا نبرد تن به تن یا از پشت حمله کردن اوکی ـه . ولی همچین موارد خاصی رو باید فاکتور میگرفتن

حالا شاید ویدیویی که من دیدم درست نبوده و باگی چیزی بوده ( لینکش رو همینجا یکی از دوستان گذاشته بود) . اگر غلطه دوستان بیان بگن

• Like
Reactions: CriRo7 and WCW

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
شرمنده میشه من سیو شما از بازی رو ببینم که تا اکت چند رفتی که در مورد فچ کوئست نوشتی ؟
صرفا میخوام بدونم بازی رو چقدر انجام دادی و بر اساس اون در مورد نظرت فکر کنم
سلام
من بازی رو فعلا به خاطر همین سیستم فچ کوئست ول کردم بعد حدود 15 ساعت لول 16 یـ چیزی که واقعا رو اعصابمه همین فچ کوئستاییه که در غالب قرداد و جایزه بگیر بازی به ما میده خودت حسابش رو بکن به من سه بار تو یـ غار گفت برم یـ بار برم بندیتا رو بکشم یـ بار برم اتنیا رو بکشم یـ بار هم برم اسپارتانا رو بکشم هر سه بار تو یـ غار واقعا خنده داره ! اون فچ کوستایی که میگه برو فلان جا نامه همسرم رو بده فلان کس هم که ماشالا خداتا XP میده ینی اگه کسی میخواد سریع تر پیشرفت کنه مجبوره به رفتن و انجام دادن چنین کوئستاییه ! کوئستای فرعی هم که با علامت تعحب ـه به این صورت که مثلا اگه قبلا دوتا دیالوگ رد و بدل میکردیم و بعد میرفتیم فلان کس رو نجات بده الان مثلا اومدن با سیستم دیالوگ عمق ببخشن بهشون که بازم از مثلا 20 کوئست فرعیی که رفتم شاید دو سه تاش بشه گفت جالب و گیرا بودن از نظر داستانی ولی خوب باز همونا مکانیزمشون همون مکانیزم از A به B ساده نسخه ی قبلی بود در کل کوئستا نسبت به Origin قطعا متنوع تر شدن (به خاطر همین سیستم انخاب دیالوگ) ولی بازم فرسنگ ها با ویچر فاصله دارن ! ویچر 3 اینقدر خوب بود تو این ضمینه که کام خیلی منتقدا رو واسه بازیای بعدش تلخ کرد چون تو سطحش نبودن و واقعا هم نیستن این مقاله هم خوب فقط در مورد کوئستا نیست و به خیلی چیزا اشاره کرده کلی مکانیزم ریز درشت از ویچر که توی این بازی پیدا میشه ولی خوب به نظر من اصلا اونقدری عمیق نیستن که چنین تیتری بخوای بزنی واسش حالا میدونم سلیقه هم مهمه این وسط ولی تیترشون خیلی فرسنگ ها با چیزی که فک میکنیم فاصله داره خیلی به قولی این کجا و اون کجا

بابا بیخیال، حالا مثلا ویچر 3 فچ کوئست نداشت؟ فقط وسطشون باید Eagle Vision، نه ببخشید Witcher Sense استفاده می کردی. نه که ویچر3 بازی بدیه یا با کوئست هاش مشکل داشتم ها، ولی واقعا این فاز خدا مانندی که بازی گرفته و هیچ جوره نمی شه چیزی در موردش گفت مزخرف ترین اتفاقیه که این چند سال اخیر تو اینترنت افتاده.

حالا این بنده خدام خوبه نگفته از ویچر3 بهتره، صرفا گفته هم بازی خیلی خوبیه، هم شباهت های زیادی بهش داره که می شه گفت یه جورایی جانشینه.
عه عه چرا ماستا رو میریزی تو قیمه ها :D Eagle Vision ؟ اون چیزی که میگی رو از بتمن کش رفتن سازنده های بازی خیلی هم خوب :x ویچر 3 فچ کوست داشت ؟ جدا ؟ اره خوب مثلا یـ کمپب میرفتی لوت میکردی یهو یـ نامه پیدا میکردی تا فیها خالدون داستان یـ بابایی رو نوشته بود خیلی شیک و مجلسی بعدش میگفت اره مثلا 20 متر اون طرف تر یـ گنج خاک کرده طرفمون برو سروقتش حداقلش این بود که اینقدر رو جرئیات و سرنوشت اون طرف تو یـ تیکه کاغذ دقت و وسواس به خرج میدادن که میشد ازش یـ کوست جداگونه ساخت الان مثلا توی ادیسی همون دست نوشته های Origin (حالا کاری به ویچر نداریم) که به نظرم جزو نکات مثبت اون نسخه بود رو حذف کردن سالی یـ دست نوشته تو بازی پیدا میکنی با ارفاق ! تو اوریجن میفهمیدی خلق خوی کاپتان کمپ چجوری بوده , ته تهش ولی الان میری توی کمپ میگه فقط لوت کن بزن فلان چیز رو نابود کن به ادم این حس رو میده که مثلا اومدن اینا چند تا مکانیزم جالب رو تو بازی پیاده کردن ولی بدون عمق خاصی به عمون خدا ولشون کردن حالا اینا مثال کوچیک بین دوتا بازین اون بزرگتراش پیش کش
بحث خدا بودن رو هم باهاش کنار بیا چون چیزی که هست و خواهد بود و پاچه همه بازیا رو گرفت دیگه بزرگتر از BGS تو این ضمینه که نداریم ؟ این یکی شازده پسر که جای خود دارد ! حرفای اون بابا رو هم اره گفته خیلی به هم شبیهن یـ تیتر دهن پر کن هم براش زده ولی خوب حالا حالا جا داره که بخواد برسه به اون کیفیت وجود چند مدل مکانیزم مشابه قرار نیست یـ بازی رو برسونه در حد یکی از بهترین های نسل هشت جایگاه فعلیشون گویای همه چیزه !
تیترشو تازه دیدی یا خود مقاله رو هم خوندی؟ :D
فقط این نیست من جای دیگه هم دیدم که چیزای مشابه به این رو میگن...
با اینکه کلا دل خوشی از این سری ندارم و با سلیقه‌ام جور در نمیاد ولی خیلی کنجکاو شدم این نسخه رو امتحان کنم...نقش‌آفرینی شدنشم که خیلی واسم عالیه :D
چندین ساله منتظرم یه نقش‌آفرینی AAA در حد و اندازه‌ی W3 ببینم...اتفاقا مقاله خوبیه، چرا ناراحت میشی؟ مگه به W3 توهین کرده؟ بنده خدا توی تجربه‌ی Open World‌ی که با این بازی داشته، خیلی یاد تجربش با W3 افتاده و بنظرش برای افرادی که عاشق W3 بودن، بازی میتونه جانشین خوبی باشه...اتفاقا گفته که Odyssey خیلی چیزا از W3 یاد گرفته. در واقع این تاثیر شدیدِ W3 روی صنعت گیم و جریان‌ساز بودنش رو نشون میده.
بالاتر توضیح دادم تیترش خیلی زیاده روی کرده من از اونا مثلا نیست که بخوام سریع رگ تعصبم بزنه بالا (تعصب به چی ؟) ولی بازم میگم خیلی فاصله داره تا بخواد نزدیک اون بازی بشه الان یکی قصدش اینه زیاد سخت نگیره به این بازی لذتش رو هم میبره ولی من بعضی جاها چنان لجم رو در میاره که میبندمش هرچند دوباره بازم میرم سروقتش ولی به هیچ وجه برام در حد اندازه ویچر 3 نیست کسی هم نمیگه اون بازی خدا بود و هیچ وجه هم 0 و 100 به بازیا نمیشه نگاه کرد ولی خوب اینقدر اون بازی تاثیر گذار بود که چنین تیترایی یـ شوخی "کلیک خور" بیشتر به نظر نیاد الان !

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
998
نام
امیر حسین
الان من نمیفهمم یه چیزیو. یه عده یا تازه گیمر شدن و تاحالا بازی نکردن و یا اینکه بازی کردن و سره این بازی لجشون در اومده :/
یکی میگه که چرا توی یه غار سه تا کوئست متفاوت اتفاق افتاده و این موضوع خنده داره از نظرش. خوب شمایی که به چنین چیزی گیر میدی به نظرتون احیانا زبونم لال بازیه mgs:tpp اینجوری نبود که توی پایگاه های مختلف بعد از پاکسازی, مجددا دشمن میومد و یا ماموریت های فرعی مختلفش بارها و بارها توی یک جای ثابت اتفاق میفتاد؟ احیانا اون خنده دار نبود که با چنان متایی , بعد از اتمام بازی برای اینکه شخصیت اسنایپر (quiet) رو برمیگردوندید کافی بود سوار هلیکوپترتون بشید و با سلالم و صلوات برید همون جایی که اولین بار کوایت رو دیدید و 7 بار پشت هم اون ماموریت رو انجام بدید تا طرف دوباره به پایگاه برگرده؟ این مسایل برا اساسینس گویا موجب خنده ی دوستان میشه. توی این بازی احیانا نمیشه که یه غار وقتی پاکسازیش کردی یه عده راه زن برن توش قایم بشن؟ وقتی شما یه جا رو پاکسازی میکنی دیگه ممنوع الورود میشه؟

دوباره میاد یکی میگه که چرا وقتی توی چمن میریم قایم میشیم هیچکی مارو نمیبینه و راحت میتونیم همه رو بکشیم. خوب شما موقعی که انچارتد و توم رایدر بازی میکردین خواب بودید؟ اون زمان که توی لست آو آس , شخصیت "الی" جلو کلیکر و دشمن و این و اون بندری میرقصید و رژه میرفت ولی دشمن نمیدیدش اونجا هم خواب بودید؟ اخه میدونید چیه؟ نمیشه که سره انچارتد و زبونم لال لست آو آس این حرفا رو زد که. انحصاریه. زشتههه. ولی سره اساسینس چرا نشه گفت؟ میشه.

یکی میگه یه فیلم دیدم که طرف خنجر میکرد توی کاپیتانی که روی زمین خواب بود ولی 30 درصد کم شد. خوب چنین دوستی شاید تاحالا سیستم LEVEL دهی و EXP رو نمیدونه. خوب طبیعیه وقتی لول شما 10 باشه ولی دشمن 20 باشه وقتی شمشیر فرو میکنی قراره مقدار کمی جون کم کنه. چون اگه قرار بود دشمن لول 20 ای رو با لول 10 بکشید پس چرا سیستم لول آپ گذاشتن؟ خو بردار 2 سوت همه رو بزن بکش دیگه. به خدا تو ویچر هم اگه یه لول بالا رو میزدی جونش تکون نمیخورد. این عادیه. باگ نیست به حضرت عباس :)))

دوستان نگاه کنید. من حالم از اساسینس ها به هم میخورد. اما چنان محو این بازی شدم که کارم اینه که از 6 عصر میشینم پای بازی تا نزدیک 7 صبح. محیط بازی به قدری وسیع و شاهکار و پشم ریزونه که تا برخی محیط ها رو نبینین باور نمیکنین. من ویچر 3 رو زمانی پلات کردم که بازی سر تروفی کارت های گوِئنت باگ داشت و حدود 6 ماه صبر کردم تا پچ اش بیاد. پرستش کننده ی ویچر 3 و کلیه ی سری های ویچر هستم. اما صادقانه میگم ویچر مثل یه کتاب اموزشی برا بازیسازا بود. اساسینس اودیسه اومده از این کتاب به سبک خودش استفاده کرده و یه اثر موازی با ویچر ساخته. من به شخصه از تنوع محیط و جزیات و عظمت محیط اساسینس اودیسه بیشتر از ویچر3 خوشم اومد. هیچ جای بحثی هم نیست چون جاهایی وجود داره توی این بازی که واقعا وقتی میبینین نیم ساعت جلوش وایمیسین فقط نگاه میکنین. مثل روستای نمک و دریاچه ی سرخ و...!
در مورد کوئست ها باید بگم که اساسینس واقعاااااااااا پیشرفت کرده و حتی ساید کوئست هاش هم زیبا و جذاب شده. ولی به نظر خودم ویچر 3 در زمینه ی کوئست ها علی الخصوص ساید کوئست ها رقیب نداره دیگه.
در مورد اینکه توی بعضی جاها برخی کوئست ها تکرار میشه خوب عزیزه من وقتی DAILY QUEST با قابلیت EXPIRE شدن توی بازی هست و هر روز این کوئست ها جدید و جدیدتر میشه, توقع داشتی برا همشون محیط جدا بسازن؟ خوب اگه اینجوری بود کره ی زمین هم برای مپ این بازی کافی نبود.
اگه گیری به بازی میدید خواهشا ببینین این چیزا توی بازیهای دیگه هست یا نه.

بعدم چه کاریه. ویچر یه شاهکار بود. لذت بردیم. اساسینس هم این نسخش فوق العاده شده. اگه توان مالیشو دارین بخرین و غرقش بشین و کیف کنین. چرا باید به این مسائل حساس شید که حالا این قسمتو از ویچر تقلید کرده یا نه. بیخیال اقا. لذت ببرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر