عنوان «Dirt Rally 2.0» معرفی شد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
کمپانی «Codemasters» امروز به صورت رسمی عنوان «Dirt Rally 2.0» را معرفی کرد.

Dirt-Rally-2-0-740x416.jpg

این عنوان، بازیکنان را در شش ناحیه مخصوص رالی در سراسر جهان قرار خواهد داد. در هنگام عرضه، هشت مسیر مسابقه مختلف به همراه ماشین‌های مخصوص مسابقات سال 2018 در بازی وجود خواهند داشت. این بازی دنباله عنوان Dirt Rally است که در سال 2015 منتشر شده بود. Dirt Rally 2.0 قرار است در فوریه 2019 برای PC، Xbox One و PlayStation 4 منتشر شود. تریلر معرفی این بازی را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

Read the whole post here.

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
از Dirt Rally پرفکت تر چی میتونه وجود داشته باشه؟!
Dirt Rally 2.0:D
Codemasters خیلی عالی هر دو قشر طرفدار Casual و Hardcore رو راضی نگه داشته. خوشم میاد همینطوری با قوت داره به ساخت بازی ادامه میده. امیدوارم سایشون از سر صنعت گیم کم نشه:D
پ.ن: هنوز بعد این همه مدت از صدای اگزوز موقع معکوس کشیدن سر پیچ ها یه شوق و شعف خاصی بهم دست میده موقع بازی:D

• Like
Reactions: m.a.t and jetalpha

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
والا شماره یکش روی گیم پس بود و دانلود کردم
به نظرم واقعا بد بود امیدوارم تو شماره جدیدش اون dirt قدیم برگرده ....

کاملا موافقم. واقعا Dirt Rally عنوانِ ضعیفی بود. یکی از ضعیفترین بازیهای racing از codemasters.

Colin McRae Rally
Insane
TOCA Race Driver
Micro Machines
Grid
Fuel

آدم میمونه که چطور شرکت codemasters با این همه عناوینِ racingـ ِدرخشان, میاد و همچین بازیِ ضعیفی عرضه میکنه.

واقعا تاسف باره. [-(

• Like
Reactions: soltanmasoud

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,328
نام
مــاکــان
سری D.Rally برای اون بخش از پلیرهائی هست که به گیم پلی ریسینگهای شبیه ساز علاقه دارن و بازیهای آرکید مثل سری اصلی DiRT ارضاشون نمیکنه.
تازه باز برای اینکه پلیرها زده نشن یکسری از بخش ها ساده سازی شده که بشه لذت برد (بازی شبیه ساز کامل نیست ).
به این سری بازی باید به عنوان دارک سولز بازیهای ریسینگ نگاه کنین، کمی که وقت بزارید اونقدرها هم سخت نیست.

• Like
Reactions: vivaz360 and Romell

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
به این سری بازی باید به عنوان دارک سولز بازیهای ریسینگ نگاه کنین، کمی که وقت بزارید اونقدرها هم سخت نیست.

اتفاقا Dark Souls رو هم من به نیم ساعت نکشیده پاکش کردم.
آدم میخواد از بازی لذت ببره, نه که زجر بکشه! =;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر