Darksiders III | PC

i0je_picture2.png

release date: November 27, 2018
Developer: Gunfire Games
Engine: Unreal Engine
Publisher: THQ Nordic
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Genres: Hack and slash, Action-adventure game

Darksiders III

بعد از نابودی کامل فرقه Vigil , پیران و بزرگان قبیله ای به نام Nordic گرد هم آمدند و تصمیم بر این داشتند که از خاکسترهای بجا مانده دهکده ای بنا نهند به نام GunFire games ... و جنگجویی دلیر را که David Adamsنام داشت, مامور گماشتند تا با یارانی اندک به جستجوی آخرین بازمانده Vigil که جادوگری چیره دست بود به نام John Pearl , بپردازند ..تا به کمک او , پرچم پیروان تاریکی را برافراشته دارند و راه را برای ورود سومین سوار آخرالزمان هموار سازند....

حال پس از 6 سال بار دیگر آسمان ها به لرزه درخواهد آمد و سواری با مرکبی سیاه رنگ از نژاد نفلهیم , پهنه آسمان را خواهد شکافت و قدم به عرصه ویران زمین که اینک , جولانگه شیاطین خبیث و فرشتگان طرد شده گشته است , خواهد نهاد....تا با سوزاندن 7 گناه مرگبار در شعله های خشم و غضب خویش , و نابودی سفاکان تعادل را به هستی بازگرداند....

7sud_6.jpg

0gxg_7.jpg

من زمین را دوست دارم!

همونطور که می دونید شخصیت اصلی این شماره fury (خشم یا غضب ) هست که قدم به زمین می گذاره تا با هفت گناه مرگبار Deadly Sins دست و پنجه نرم کنه و صلح و آرامش رو به زمین برگردونه , داستان به طور موازی و همزمان در خلال دارک سایدرز 2 پیش میره…
سازنده ها فرموده اند که " تمرکز اصلی شون روی گیمپلی هست بیشتر و کمتر داستان..."

x1k_3.jpg

iqfe_1.jpg

تصمیم فیوری

یکی از ویژگی‌های جدید در این نسخه این است که در برخی موارد Fury باید تصمیماتی بگیرد. تصمیم‌گیری که گیم‌پلی بازی را تغییر می‌ده و پایان‌های مختلفی برای ماجراجویی ارائه خواهد داد.
حالا این که این حرف چقدر سندیت داره و میشه روش حساب کرد تا چند ماه دیگه مشخص میشه ...سازنده ها معمولا قبل انتشار قپی زیاد میان....

9m4_2.jpg

tfbv_5.jpg

خواهری بلاکِش برادران....

سلاح اصلی فیوری blade whip یا همون شلاق هست و در محافل گیمینگ کلی سر اینکه خوش دست هست یا نه بحث ها صورت گرفته ولی افکار منفی در موردش بیشتر هست تا خوشبینی... البته تریلر های جدید تر حاکی از این است که توان عملیاتی این سلاح افزایش چشمگیری داشته ولی هنوز هستند کسانی که دل در گرو chaoseater دارند...امیدوارم توی این تایپیک هم چندین نفر از اعضا سر سلاح به جون هم بیافتند و کلی حال کنیم....!!

m390_9.jpg

h7ve_2.jpg

مصایب فیوری در خطه سوسک خیز برگرفته از منابع غیر رسمی...

• در این شماره هم شورای سوخته یک واچر همراه فیوری میفرسته ولی از نوع مونث ...
  • وظیفه اصلی شما در بازی تبدیل سیئات به حسنات هست و بازگرداندن بالانس به زمین ....
  • اسب فیوری در این نسخه باید سیاه رنگ باشه هر چند توی کمیک سفید رنگه... (احتمالا سوییچش رو جا گذاشته با مال یکی دیگه اومده ...اشکالی هم نداره خواهر برادرها این حرف ها رو با هم ندارند ...) البته هیچ نشونی از اسب یا قاطر یا چوکوبو یا حتی الاغ هم در بازی دیده نشده ...هنوز مشخص نشده که اصلا قراره فیوری سوار چیزی بشه یا نه ....شاید این رو هم بشه به نوعی به تنگدستی THQ ربط داد..
  • شلاق فیوری فقط برای اجرای حد روی دشمن های گناه کار بازی نیست بلکه باهاش میشه از بعضی جا ها تاب خورد و آویزون شد...
  • به مانند شماره های قبلی پازل های محیطی نقش پر رنگی در گیم پلی دارند ...فعلا که جز استفاده از سوسک های انفجاری به عنوان راه باز کن و جابجایی شمشیر ها چیز دیگه ای دیده نشده و احتمالا خبری از پازل های اندیشه محور شماره دوم نیست....(درس خونشون همون Death بود و که معما حل می کرد این فیوری بیشتر وقتش رو جلوی آینه گذرونده ازش انتظاری نمی ره ... )
  • چیزی که از تریلر ها برمیاد اینه که تعداد دشمن ها کمتر شده و مبارزه ها به واسطه دوربین یا استایل فیوری بیشتر به شکل دوئل تن به تن شده ( بخدا THQ نداره ...همین 4 تا سوسک و اسکلتی هم که اومدن پای کار به اندازه خون پدرشون پول گرفتند....)

• 7 گناهی که فیوری باید با اونها روبه رو بشه عبارتند از:
  • 1. .Envy حسادت 2. Sloth تنبلی 3. Avarice طمع و خساست 4. Lust شهوت و هوس
    5. Gluttony شکم پرستی 6.wrath خشم 7 . Pride تکبر و غرور
  • خیلی ها دارک سایدرز رو ترکیبی از Zelda,God of War , Prince of Persia… می دونستند و حالا باید به این لیست Dark Souls رو هم بیافزایید گویا دیده شده بعد از مردن شما روح هایی که جمع کردید در همون مکانِ به درک واصل شدن باقی می مونه تا دوباره برید برداریدش...!

• یکی از دوستان غربی سایه ای از strife در بازی رویت کردند که امیدواریم تا اومدن بازی متوجه نشیم که سایه چوب لباسی بوده...
  • فیوری قابلیت شنا در آب رو هم داره...
  • شخصیت Vulgrim هم هنوز کار و کاسبیش با وجود تحریم های ناجوانمردانه از رونق نیافتاده و در بازی حضور داره و همینطورUlthane از دارک سایدرز یک..
  • دو بسته ویژه از این شماره نیز تحت نام Collector’s Edition و Apocalypse Edition معرفی گردیدند که علاوه بر نسخه کامل بازی شامل مجسمه‌ای از شخصیت اصلی نیز هستند. در بسته Apocalypse Edition علاوه بر مجسمه شخصیت اصلی شماره سوم، سه مجسمه دیگر شامل شخصیت‌های «War» و «Vulgrim» و «Death» نیز وجود خواهد داشت....و این برمی گرده به اینکه شما دسترسی به چه دلاری دارید جهان...ی یا جهان....گی...ری...
  • به نظر بازی قراره بیشتر شبیه شماره یک باشه جمع و جور و نقلی و از مفاهیم نقش آفرینی که تو شماره دوم به ماتحت بازی بستند بکاهند و بر راه های مخفی بیافزایند....

• برای فیوری حرکات آکروباتیکی در نظر گرفته اند که با جا خالی دادن به موقع به سبک بایونتا , قراره شگفت زده بشید...

• به نظر نمیاد که در این شماره شاهد پلتفورمینگ و از در و دیوار بالا رفتن هایی از جنس مرگ در شماره دوم باشیم ...ما که تا حالا چیزی ندیدیم ...نه سعی و تلاشی از جانب فیوری و نه صخره یا جای دستی درون دیوار ها...فیوری ترجیح میده با پرش های بلند و گاها همراه با خطا عبور و مرور کنه... حق هم داره شاید چندشش می شه دست بزاره روی در ودیواری که روش سوسک ها آمد و شد دارند... ولی دیده شده برای جلوگیری از سقوط بعضی از لبه ها رو که تمیز باشند و عاری از هر گونه باکتری یه دستی روش می ماله...

• قدرت هایی به نام هالو قراره در بازی به فیوری اعطا بشه که یکیشون به نام Flame hallow اینه که فیوری مشکلی با آتش نداره و براحتی در مواد مذاب یا لاوا حرکت میکنه بدون اینکه احساس گرما بکنه...و به واسطه این نعمت برای اولین بار در تارخ ویدئو گیم شاهد پرش سوبل هستیم که در ورای پرش دوبل قرار داره...
  • دومین قدرت force hollow نام داره و قابلیت عبور از دیوار های خاصی رو بصورت کروی به فیوری میده به همراه سلاح سنگین پتک مانند...2 قدرت دیگه Stasis Hollow و Storm Hollow نام دارند.
  • از طراحی هنری بازی خیالتون راحت مثل نسخه های قبل عالی هست نابودی ویجیل گیمز و ورشکستگی و اینا کوچکترین خللی در طبع هنری شون ایجاد نکرده ...کافیه نگاهی به شخصیت Lord of hallow بکنید عجب صدایی هم داره ناکِس

• نکته قابل توجه در شماره های قبل صداگذاری شخصیت ها بود که واقعا عالی عمل کرده بودند بخصوص مارک همیل به عنوان صداپیشه واچر در شماره اول....درسته THQ Nordic یک خورده دستش تنگه و زیاد ریخت و پاش نمی کنه ...ولی از صدای فیوری میشه خاطر جمع بود .که دادنش به خانم سیسی جونز Cissy Jones ( سرچ بیخود نکنید همش کیسی جونز میاد...) موسیقی هم دادن به Cris Velasco که تو بازی های زیادی مثل نسخه شماره یک دارک سایدرز و گاد آف وار و بلاد بورن و مس افکت و... همکاری داشته....​
بازی نمایش های خوبی نداشته یا شاید گان فایر گیم تریلر بد می سازه و در هایپ کردن مردمان ضعیف عمل کرده... در هر صورت چه میشه کرد دختر است دیگر ....!!
پس بکشید پایین لطفا سر ِانتظارات تون رو...و تا 6 آذر صبر و تامل پیشه خود کنید...
hfi_picture1.png

jifc_picture3.png

fs28_picture3.png

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
نمره متا که شده 64 ولی ظاهرا بازی زبان فارسی رو ساپورت میکنه فقط برای زیرنویسا .
متا پی سی 72 هست.
فارسی هم فقط نسخه پی سی داره فعلا. (نسخه ای که به ما داده بودن داشت)

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
fi05_9071cf76-00eb-407e-9c5c-44dc68cc48d0.jpg

خب مثل اینکه فیوری به همت منتقدین عزیز
نتونست برتری خودش رو نسبت به برادرانش, به شورای سوخته ثابت کنه!

فاز نمره دهنده ها معلوم نیست طرف اومده از بازی تعریف کرده و گفته بهترین در سری و داده 8.5...از اون طرف یکی گفته طراحیش قدیمیه نمره 5... یکی گفته بازی باگ داره چمیدونم 4.5....یعنی آرت و صدا و داستان و مبارزات...تنها بخش کوچکی از نمره رو در حد 2 نمره تشکیل میدن...که خوب خدارو شکر چیزی از اون 2 نمره کم نکردن...!

یکی نیست به THQ بگه آخه تو که در کارت به کارت به حساب این سایت و اون مجله ضعیف عمل می کنی مرض داری بازی براشون میفرستی ...البته تقصیر منتقدها ی خارجی نیستا ,تقصیر اقتصادشونه , اگه بازی 800 هزارتومنی رو مجانی میدادن بهشون یکی 3 نمره میرفت رو نمراتشون...بازهم دم منتقد های ایرانی خودمون گرم که رسم پهلوانی و جوانمردی اصیل ایرانی رو به جا آوردند..اصلا چرا باید یک نفر که ینگه دنیا نشسته نه تفریحات سالمش شبیه ماست نه امکانات ناسالمش باید نظرش رو بر ما تحمیل کنه آخه نامرد 4 ؟ به اون بازی ایرانی کذایی 5 دادی اونوقت به این 4...مثل اینکه بدجور در حال و هوای رد دد بسر میبرید , ببخشید که بهتون گاد آو وار تحویل ندادن !

ولی اگه باز هم متا محور هستید خواهشا متای pc رو در دستور کار قرار بدید نه ps4 ...:-"
من خودم که متا محور نبوده و نخواهم بود دوک نوکم اومد بهش دادن 3 من هم از لجشون 3 بار بازی رو تموم کردم و هر 3 بار هم لذتی وافر بر من وارد شد بخصوص در یکی از مراحلی که بهتره نه جایی دیده بشه نه شنیده , همینطور TMNT Mutants in Manhattans رو بیشتر از 40 ساعت بازی کردم و می کنم....

ناگفته نماند خودم از ابتدا آگاه بودم که انتظار بازی AAA پر خرج و سینمایی داشتن از بازی خب کاری هست بس عبث و بیهوده...ولی همین که بازی سال بشه کفایت می کنه...;))

مهم اینه که بازی سخته و پر از باس فایت تا همین جاش آب از لب و لوچم آویزونه...راستی علاوه بر گناهان به عنوان باس فایت های اصلی ,گویا مینی باس هایی هم در اقصا نقاط بازی برای در هم شکستن دندان فیوری لحظه شماری میکنند..! یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه بازی خوب رو از رو باس فایتش بشناسید به نظر هم دوبار با warth مبارزه پیش روی داریم...

بعد یچیزی تو پرانتز( ...

ha ha ha ha ha... who's laughing now….

خب مثل اینکه پشتیبانی فارسی فقط رو... pc هست....ها ها ها ها...
کی بود می گفت کنسول برتر از pc...حالا این هیچی متای pc رو چی میگین....>:/
بله دوباره بحث pc VS ps4? پاش داره به میون میاد در یکی از تاپیک های دیگه ... پیشاپیش از ناظرین محترم برای افزایش حجم کاری شون پوزش می طلبم…..:D

I believe it's me….

چقدر دلم یک بازی با استایل قدیمی می خاد ...که 5 تا سکو رو به سختی بری بالا بعد با مشقت هر چه بیشتراز دو تا چاله بپری و همینطور که در فکر عبور با طناب از یک پرتگاه مرگبار بسر می برید , درست در واپسین لحظات بدلیل عدم چرخش دوربین شپلخ!! بیفتی کف حیاط و اگه شانس بیاری شاید دوباره بتونی همه این کارها رو بکنی ...باور کنید تو تومب رایدر های قدیمی همین آش وکاسه برپا بود...یعنی من ایندیانا جونز و معبد امپراطور رو در حالی تموم کردم که به چند کتاب دعا و انواع اذکار رفع حاجت مسلط شده بودم و قلک پر از سکه هام رو در یک صبح بهاری به طور کامل فرو کردم در صندوق صدقات...یخورده سوراخش تنگ بود ولی به کمک یکی از کسبه محترم که در اونجا حضور داشت این مهم حاصل شد..!برا همین چند تا ذکر برای عبور از موانع دم دستتون داشته باشید بد نیست..!

الان رو نگاه نکنید که کاراکتر فقط با نگه داشتن دکمه A وبه همراه جهت جلو شروع به حرکت می کنه, از دیوار میره بالا, لبه ها رو یکی پس از دیگری درمی نورده,از قلاب ها آویزون میشه و با پشت سر گذاشتن چند چاله به مقصد میرسه دوستان اشاره می کنن که یک غول آخر هم مثل اینکه در بین راه کشته با همین دو دکمه ...

خب اندک دقایقی بیشتر به ریلیز بازی نمونده, خدا کنه کدکس امروز سرکار نره و تمام تمرکزش رو قرار بده رو فیوری...!

فقط یک سوال , کسانی چون من , که در راستای اعتلای فرهنگ غنی پایرسی میکوشند و در جهت حمایت هر چه تمام تر از زحمات بی شائبه گروهک هایی چون codex گام برمی دارند ...آیا موفق به روئیت نثر شیرین پارسی بر زیر سینماتوگراف های بازی می شوند....این سوال رو از این بابت مطرح می کنم که گویا زبان پارسی باید جدا دانلود بشه اونم 7 گیگ...!

بعد دیدن کلی نقد ویدئویی کلی چیز میز از بازی ریخت بیرون برام
چند تاش خیلی باحال بود.. اسپویل داره ها...

awvh_darksidersiii-reviewscreenshot_(58).png

یا حضرت سامایل...یعنی چی میتونه باشه!
راستی زیر آب هم میشه راه رفتا...شنا نه ..راه رفتن ..

0ycx_darksiders-iii-1.jpg

استرایف ,استرایف که میگن, اینه....

qlzg_7.jpg

نگفتم رنگ موی پنجم هم آبی هست منتها کم رنگ...سلاحش اسمش edge of scorn هست بیشتر شبیه دو تا قمه
هست که قابلیت پرتاب های چرخشی هم داره مثل اینکه....امید هست که در نبرد ها مفید فایده واقع بشه

gzmg_4.jpg

اینم لیست همه سلاح ها که اولتن وظیفه تحقیق وتوسعه و بهینه سازی شون رو به دوش میکشه..

hv3n_2.jpg

از بال های های ایکاروس خبری نیست ولی قابلیت گلاید به سبک استورم رو دارید...

1w6e_3.jpg

دو تن از مینی باس فایت های شریر که در حال شرارت روئیت شده اند
6c45_1.jpg

آخرین ویرایش:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
همین چند روز پیش بود که بحث متا رو وسط کشیدیما ... :-" از لحاظ مبارزات که خیالم تخته عالی عمل کرده ولی در مورد پازل ها و دانجن ها و بخش پلتفرمینگ انگار نگران کننده عمل کرده .. در کل قطعا بازی رو انجام میدم . اونوقت میتونم نظر خودم رو هم بگم ...

• Like
Reactions: New Shredder

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,654
نام
iMAN
منم با دوستمون موافقم ... گور بابای نمره و متا... آدم باید لذت ببره ...دوسری قبلی حال کردیم اینم قطعا حال میکنیم.... ولی ترجمه های فارسیش چندجا دیدم بدجوری ضایس

• Like

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم متای بازی به قدری پایین هست که نشه ازش دفاع کرد.

متای هر دو نسخه ی قبلی هم با کلی ایراد فنی 83 شده بود.

متا از 32 نقد 65

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,982
نام
احمد
واقعا دنیای بی رحمی هست این دنیای بازی سازی:|
یک سری عنوان فوق تکراری و بد قلق مثل اساسین اورجین و اودیسه اگر از ویچر الهام گیری کنند میشند یک تجربه ناب از نقش افرینی
همون منتقد بازی رو مثل دارکسایدر رو برای کلون سازی از سری سولز میکوبه:|
حالا کار ندارم که واقعا هر دو این عنوان ها معلومه تو بخش فنی خوب نبودن:| ولی این که اینقدر راحت از کنار اودیسه و اورجین و امثالهم میگزرند چرا بازی مثل این رو راحت 5-6 نمره ای کم میکنند؟:|
حالا نقد ها میگن دوربین بازی مشکل سازه درست، و بازی بشدت سخت و کلون سولز شده ولی هنوز هم اون موسیقی و داستان و اتمسفر و گیم پلی قبلی رو نتنها حفظ کرده بلکه بشدت هم ارتقا داده. باس فایت های بازی هنوزم فوق العاده هستن اکثرا نقد های بازی میگن محیط بازی بشدت زیبا و پرجزئیات ساخته شده در اخر نمره 6 میدن:|

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
واقعا دنیای بی رحمی هست این دنیای بازی سازی:|
یک سری عنوان فوق تکراری و بد قلق مثل اساسین اورجین و اودیسه اگر از ویچر الهام گیری کنند میشند یک تجربه ناب از نقش افرینی
همون منتقد بازی رو مثل دارکسایدر رو برای کلون سازی از سری سولز میکوبه:|
حالا کار ندارم که واقعا هر دو این عنوان ها معلومه تو بخش فنی خوب نبودن:| ولی این که اینقدر راحت از کنار اودیسه و اورجین و امثالهم میگزرند چرا بازی مثل این رو راحت 5-6 نمره ای کم میکنند؟:|
حالا نقد ها میگن دوربین بازی مشکل سازه درست، و بازی بشدت سخت و کلون سولز شده ولی هنوز هم اون موسیقی و داستان و اتمسفر و گیم پلی قبلی رو نتنها حفظ کرده بلکه بشدت هم ارتقا داده. باس فایت های بازی هنوزم فوق العاده هستن اکثرا نقد های بازی میگن محیط بازی بشدت زیبا و پرجزئیات ساخته شده در اخر نمره 6 میدن:|

اخر عاقبت باعث می شن گیمر جماعت به نقد اهمیتی ندن

• Like
Reactions: Paradise Lost

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
خوب من ی یک ساعتی بازیش کردم اول از همه بگم بهینگی بازی عالی با 1060 توی بالاترین تنظیمات 1440 قشنگ 60 فرم رو روون میده (فعلا) البته گرافیک بازی زیاد به اون صورت خفن نیست ولی خوب بازم خیلی خوبه ی مورد دیگه اینکه کنترل بازی واسه ماوس و کیبورد مخصوصا زاویه و کنترل دوربین افتضاحه و میره کامل رو اعصاب باید حتما با دسته بازی کنید کمبو زدن هم تا اینجا خوب و متنوع بوده در کل مشکل خاصی تا الان ندیدم به غیر دوربین حالا تا جلو برم ببینم چجوریاست

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر