«PlayStation Classic» به صورت رسمی معرفی شد

MR Spidy

کاربر سایت
Apr 14, 2018
122
کمپانی «سونی» از اولین کنسول کلاسیک خود رونمایی کرد. «PlayStation Classic» که نسخه کوچک‌تر از اولین کنسولی است که سونی 25 سال پیش روانه بازار کرده بود، در 7 دسامبر امسال، دوباره راهی بازار خواهد شد.

L-angle-1024x973.jpg

PlayStation اولین کنسول خانگی بود که توانست از مرز 100 میلیون فروش بگذرد و حال طرفداران می‌توانند دوباره از انجام بازی‌های آن لذت برده و خاطرات قدیمی خود را زنده کنند. PlayStation Classic با ظاهر مشابه کنسول اصلی ولی در اندازه‌ای کوچک‌تر، به همراه 20 بازی با گرافیک بهبود یافته و همین‌طور کنترلر کلاسیک عرضه خواهد شد. این 20 بازی به صورت پیش فرض بر روی کنسول نصب شده و شامل عناوینی مانند «Final Fantasy VII»، «Ridge Racer Type 4»، «Jumping Flash»، «Tekken 3» و «Wild Arms» خواهد بود. تاکنون لیست کامل این عناوین مشخص نشده است و این کنسول قرار است با قیمتی معادل 100 دلار عرضه گردد.

Read the whole post here.

Karamatsu

کاربر سایت
Jun 6, 2018
32
دسته ها آنالوگ نداره, شوخی نوشته بودند دسته های آنالوگ وقتی میاد که نینتندو N64 کلاسیک رو بده بیرون. :))
من با فاینال 7ش مشکل دارم, برای کنسول های کلاسیک نینتندو آخرین فاینال فانتزیاش توشون بود 3 و 6 یعنی برای پلی استیشن کلاسیکم باید فاینال 9 می گذاشتند. دیگه اینو همه می دونند فاینال 9 بعد از این همه سال خیلی خوب جا افتاده شده, بر عکس فاینال 7 که کاراکتراش مکعبیند.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
برای کسانی که دنبال ارشیون خوبه دیگه نیتندو این همه زد استقبال خوبی شد حالا اینا هم تکرار کردن جالبه در کل یاد ps1 خودم افتادم درب و داغون لنز خراب ولی بازم کار میکرد اون سی دی و پسب قطره ها رو میخریدم برای تمیز کردن لنز و تیکن میزاشتی داخلش اویل کلاسیکم باید باشه

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
ps1 هنوز اونقدر قدیمی نشده که این حرکت ها براش زده بشه
ینی ps4 قدرت شبیه سازی ps1 رو نداره سونی توی حرکت فن پسندانه می تونست دل خیلی ها از جمله خود من رو شاد کنه نه 100 دلار برای کنسول بدون پاور قیمت بذاره
همین الانش کلی از بازی های بکوارد اکس باکس اریجینال و 360 روی گیم پس هست دیسک ها هم که بدون مشکل کار می کنن

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
همچین چیزی با قیمت 100 دلار (کمتر از 2تا بازی) ارزشش رو داره که آدم بگیره به عنوان یه کنسولک جالب و متفاوت ازش استفاده کنه یا حتی بذاره اون گوشه به عنوان دکور! :D فقط موضوع اینه که اون 100 دلار دقیقاً یعنی چی، چون مفهومش برای ما و فرنگی‌ها زمین تا آسمون متفاوته.
اگه چند وقت پیش بود و حدود 350 هزار تومن یا کمی بیشتر میشد، حتی توی ایران هم ارزشش رو داشت که بری سراغش. ولی الآن با احتساب سود فروشنده و حمل و نقل و احتمالاً کمیاب بودنش میره روی 2 میلیون و اون طرفا که خب... چیزی نگیم بهتره.

Ps42014

کاربر سایت
Jun 24, 2017
137
فقط موضوع اینه که اون 100 دلار دقیقاً یعنی چی، چون مفهومش برای ما و فرنگی‌ها زمین تا آسمون متفاوته.
اگه چند وقت پیش بود و حدود 350 هزار تومن یا کمی بیشتر میشد، حتی توی ایران هم ارزشش رو داشت که بری سراغش. ولی الآن با احتساب سود فروشنده و حمل و نقل و احتمالاً کمیاب بودنش میره روی 2 میلیون و اون طرفا که خب... چیزی نگیم بهتره.

کاملن با شما موافقم، این کنسول کلاسیک برابر با قیمت یک بازی امروزی هست فقط (با احتساب سیزن پس و dlc ها) پس برای اون وری ها اگه بخوان بخرن هیچی نیست حتی اگه اوضاع قیمت ها به هم نمی خورد در اینجا ، ارزش داشت که بعد یه مدت قیمتش متعادل تر میشد بخری، انگار یه بازی با سیزن پس برای ps4 ات خریدی

Sent from my iPhone using Tapatalk

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
View attachment 93318

واقعا چرا باید یک نفر دوست داشته باشه بازیهای فسیل شده PS1 و PS2 رو تجربه کنه ؟ :D
این جمله‌ی بی‌معنیه شما ۵ تا لایک خورده که نشون میده بعضیا برای لایک زدن به آی دی طرف نگاه میکنن نه به حرف‌هاش. فقط میتونم بگم متاسفم...

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
این جمله‌ی بی‌معنیه شما ۵ تا لایک خورده که نشون میده بعضیا برای لایک زدن به آی دی طرف نگاه میکنن نه به حرف‌هاش. فقط میتونم بگم متاسفم...
چیزی که گفت مال خود عکس هستش ربطی نداره ولی خب اره خیلی زیاد پیش میاد لایک ها فقط برای id باشه یکی یچی میگه حالا یکی دیگه هم اتفاقی همون میگه ولی خب پست یکی بیشتر لایک می خوره به همین دلیل که شما گفتی ولی چه اهمیتی داره؟ کاربرای دیگه حالا یا فن هستن یا دوست طرف به ما چه؟ بعضیا هم فکر می کنن یکی بچه هست و از این حرفا:)):|

• Like
Reactions: pizza

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

برادر من این ایدی رو چند ماه بیشتر نیست دارم از زمان E3

ولی خب کجاش حرفش بی معنی هست؟

========

یک پست جالب دیدم که طرف گفته حالا خوبه PS Classic بیاد و در ماه اول عرضه اش از X1 بیشتر بفروشه :))

pizza

کاربر سایت
Jun 6, 2016
267
برادر من این ایدی رو چند ماه بیشتر نیست دارم از زمان E3

ولی خب کجاش حرفش بی معنی هست؟

========

یک پست جالب دیدم که طرف گفته حالا خوبه PS Classic بیاد و در ماه اول عرضه اش از X1 بیشتر بفروشه :))
ایرادی به شما وارد نیست، شما نظرتو گفتی. کسایی که پای اون جمله لایک زدن کارشون ایراد داره. بگذریم حالا...
اون بنده خدایی که فروش ps classic با x one مقایسه کرده بود خیلی باحال بود :))

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,712
این 100 دلار برای ما غیر قابل هضمه وگرنه 100 دلار پول دوتا نوشیدنی در یک باشگاه شبانه ی کشورهای دیگه هم نمیشه.
جالبه بدونید در کشور ماهم اوضاع چند سال پیش کمی بهتره بود.
مثلا در سال 89 حداقل دست مزد حدودا 300 هزار تومان و دلار هم 1100 تومان بود. که 100 دلار تقریبا یک سوم حداقل دست مزد ماهیانه می شد
در سال 97 حداقل دست مزد 1100000 و دلار نزدیک 14500 که بقیش رو خودتون حساب کنید. نتیجه میگیریم پس شد آنچه شد!

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
ایرادی به شما وارد نیست، شما نظرتو گفتی. کسایی که پای اون جمله لایک زدن کارشون ایراد داره. بگذریم حالا...
از جنابعالی باید اجازه بگیریم چه پستی رو لایک کنیم یا نه؟ :)

خوبه والا دیگه اختیار لایک کردن رو هم نداریم چون به مذاق بعضی اساتید خوش نمیاد.:)

• Like
Reactions: M0HAMAD

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر