Nintendo Luigi's Mansion 3

119099

سبک: اکشن ادونچر
تعداد پلیرها: 1 تا 8 نفر
ناشر: نینتندو
سازنده: Next Level Games
تاریخ عرضه: 31 اکتبر 2019

بررسی بازی Luigi’s Mansion 3

119276
رو لوگو کلیک کنید برید وبسایت خفن بازی

پولترگاس G-00 خود را بردارید و لرزان لرزان پای خود را جای پای لوییجی شوم بخت، وارد هتل ترسناک و عجیب و غریبی کنید که مانند سرزمین عجایب، درون خود سورپرایزهای شگفت انگیزی برای شما به جای گذاشته

لوییجی منشن 3، همون جور که مشخصه نسخه سوم فرنچایز Luigi's Mansion ـه که اولین حضور خودشو روی کنسول Gamecube داشته، کلا هدف فرنچایز اینه که شما تو نقش برادر بدبخت ماریو، لوییجی بزنید به دل یه عمارت تسخیر شده و ول شده و داداش تون رو نجات بدید... (یه بار هم شما به درد بخورید :D)

با این که همه مون میدونیم پرش ها لوییجی بلند تر از ماریوئه، ولی تو سری لوییجی منشن خبری از پرش و پلتفرمینگ نیست، از اون جا سر و کار شما تو لوییجی منشن با ارواح و اشباحه، طبیعتا طبق قاعده بازی های ماریو، آن چنان پرش روی اینا خیلی فایده نداره، (برای همینه که ماریوی سیبیل کلفت رو هر نسخه این قدر راحت میتونن به چنگ بندازن اینا :D)

حالا شما باید با این ارواح چیکار کنید؟ خب به لطف یار قال لوییجی، پروفسور ای. گَد!! شما یکی از مخرب ترین سلاح های بشریت بعد از تبر لوایتان کریتوس و لنسر مارکوس و گرویتی گان فریمن رو دستتون دارید، جارو برقی پولترگاس!! این جارو برقی هر نسخه یه سری قابلیت جدید می گیره که حالا صحبت می کنیم چه بلاهایی سرش آورده گَد تو این نسخه سرش، شما با این پولترگاس خفن باید هـــــــمـــــــه چی رو جارو کنید! و از هـــــمــــــه چی، یعنی هـــــــمــــــــه چی!

برخلاف بریز بپاش هایی که باوزر تو بازی های ماریو می کنه و عین حاتم طایی (تایی؟) سکه ها رو می پاشه این ور و اون ور زمین، قضیه تو لوییجی منشن متفاوته، چون لوییجی رسما داره با پولترگاس به یه عمارت حمله می کنه، پول ها یا تو خزینه است! یا لای پتوئه، لذا باید با جارو برقی تون تا میتونید از شیره عمارت سکه ها و اسکناس ها رو بکشید بیرون... حتی اگه نخواید ماریو رو هم نجات ندید، از کل این قضیه لعنتی کلی پول نصیب تون میشه :-bd

ارواح هم که میتونید با همون پولترگاس بکشید تو و از شرشون خلاص شید! می بینید! بازی ساده ایه! سوشال استرند و دریدن مرزهای ژانر و اینا نیست! شما قشنگ تو یه برداشت آزاد نینتندو از رزیدنت اویل می زنید تیکه تیکه می کنید ارواح رو، King Boo رو به زانو در میارید و در عین حال از لرزیدن زانوهای لوییجی هم لذت می برید... نصف لذت بازی اصن به ارزش سادیستیک بازی و دیدن زجر کشیدن لوییجی تو این عمارت هاست :D>:)>:)

119101
خب تو لوییجی منشن 3 حالا چخبره و چیا جدیدن و داستان از چه قراره... :-?

داستان این بار به جای یه عمارت تسخیر شده، توی یه هتل تسخیر شده جریان داره، لوییجی و داداشش با هلو و دو تا رفیق قارچی هاش (میخواستم یه چی دیگه بگم جای قارچی، ادب اجازه نمیده) این بار میرن یه هتل لووووووکس که یهو لوییجی موقع خواب اون جا می بینه که کل این بر و بساط نقشه King Boo بوده که ماریو و رفقاش رو به دام بندازه... اما از اون جا که King Boo هم مثل کل هیئت مدیره نینتندو لوییجی رو آدم حساب نمی کنن، لوییجی ظاهرا میتونه از این تله جون سالم به در ببره. عوضش از چاله میفته تو چاه و حالا باید تو این هتل دراز که یه طبقه اش پارک ژوراسیکه یه طبقه اش اهرام ثلاثه، بگیره ببینه داداشش رو کجا قایم کردن... و البته! البته :D بین راه کلی هم پول به جیبش میزنه

پروفسور ای گَد هم برگشته و برای لوییجی یه سری تدارکات چیده که سفر خفن و Bizarre لوییجی رو هیجان انگیز تر کنه... مدل جدید پولترگاس G-00 به لوییجی اجازه می ده که با یه دونه از این دسته های چاه گیره، چیه باهاش لوله رو وا می کنن :D بگیری بتونی چیزهای سنگین رو جابجا کنی... یه تکنیک پرش خاص پیدا کرده لوییجی که خداست (وقتی جاخالی دادن الی تو Tlou 2 لای چمن ها خداست، مشخصه پریدن لوییجی و شوک وارد کردن و AoE دمیج دادنش هم خداست :D چی فکر کردین :D) تازه لوییجی میتونه این بار موقع مکش ارواح روشون فن کشتی هم بزنه و بکوبونتشون تو در و دیوار... من هر بار این که لوییجی ارواح رو می کوبونه در و دیوار لذت میبرم... اصن خیلی حال روح گیری رو افزایش میده... مثل تیر زدن به پای زامبی ها تو رزیدنت اویل که بعدش رو زمین کز می خورن>:)

اما قابلیت اصلی ای که لوییجی این دفعه داره و به شدت محشره چیزی نیست جز Gooigi!! گوئیجی کپی ژله ای شکل لوییجی ئه که از Goo درست شده و باور کنید منم نمیدونم Goo یعنی چی، ولی شبیه ژله است اما نمیشه خوردش! تو علوم مصالح و فنی کاربرد داره و منم چون حوزه ام هنریه خیلی چیزی نمیدونم از این که Goo چیه... ولی خب این که گوییجی چه موجودیه رو خوب میدونم :D... گوییجی میتونه به فرمان لوییجی از هرجایی نزدیک لوییجی سبز شه و به لوییجی تو حل معماها و عبور از تله هایی که اشباح برای لوییجی تدارک دیدن کمک کنه. گوئیجی میتونه از لای میله ها و جاهای باریک عبور کنه... تیغ روش اثر نداره و کلا موجود باحالیه... عوضش با آب دهنش سرویس میشه...! گفتم بازی ارزش سادیستیک داره همینه... جدا از لرزیدن زانوهای لوییجی از ترس، دیدن آب شدن گوئیجی هم به شدت مزه میده تو بازی>:)

119103

برای گرافیک بازی اما ظاهرا نینتندو و Next Level Games ظاهرا موقع ساخت بازی فقط میخواستن مهارت شون تو ساخت بازی های کارتونی رو به رخ بکشن... لوییجی اندازه یه کارتون پیکساری، احساسات اغراق شده داره که نمک اصلی بازیه، کات سین های بازی محشرن و موسیقی بازی هم مثل همیشه بهترین چیزیه که توی کارتون های هالووینی میتونید بشنوید و همه اینا رو تبلت آشغال 8 اینچی نینتندو اجرا میشه...(PC Master Race... Feel the Power with XB1 و...:-@)
محیط ها و نورپردازی ها هم واقعا خفن اند و این که تو هتل تخیلی و عجیب و غریب هستید قشنگ قراره بهتون دست بده، همون جور که گفتم بازی تو یه هتلیه که هر طبقه اش یه تم خاص داره و این که چجوری کشتی دزدهای دریایی رو میشه تو یه هتل کرد رو باید برید از نینتندو بپرسید :D

امیدها به بازی بالاست و همه تون رو روز هالووین موقع عرضه بازی می بینم>:)

119111
کاور آرت بازی
ظاهرا نینتندو دیده آویزون کردن کلاود تو کاور آرت Fire Emblem: Three Houses خیلی جواب بوده این جا همون کار رو با گوئیجی کرده

اسکرین شات ها:
1570528105900.png 1570528206103.png 1570698622421.png 1570698724439.png
1570698772683.png 1570698835388.png 1570698994754.png

تریلرهای رسمی بازی:

تریلر گیم پلی Treehouse 2019 - بخش اول

تریلر گیم پلی Treehouse 2019 - بخش دوم

تریلر دایرکت سپتامبر

تریلر E3 2019

تریلر معرفی

Last edited by a moderator:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من رو 3ds بازیش کرده بودم..فوق العاده مفرح و عالی هست... خصوصا مکانیزم های گیمپلی که کلا با سری ماریو متفاوته...یه بازی کاملا مستقل..
معماها و پازل های خیلی خوبی هم داره...

• Like
Reactions: che-jaleb

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
یه ساله این تاپیک دست نخورده؟
بهتره خاک تکونی کنیم :D

کلا از لحاظ بصری بازی محشر میزنه
یه حس کارتونی خیلی باحالی داره که نمونه اش رو فقط تو R&C دیده بودم... به نظرم این تو تازه به دلایلی بهترم هست

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خوب من ویدیوش دیدم چقدر محیط های سونیک و بامزه و جذابی داره عالیه حالت دو بعدی پس زمینه ولی این که فقط با سلاحش هی روح میگیره حس تکراری بودن شدید میده همشونم به یک شکل

• Like
Reactions: Z-fan

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
چند ساعت گیم پلی داره؟

تچ... یادم رفته...
گفته بودن هر طبقه بازی در حد دو ساعت حداقل محتوا داره اگه درست یادم باشه...
این که چند طبقه بود بازی رو یادم رفته
ولی خب فکر کنم 15 ساعت رو راحت رد کنه که به نظرم برای این ژانر خیلی خوبه

مد چند نفره و پارتی هم داره که بهترش هم می کنه

• Like
Reactions: New Shredder

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
تچ... یادم رفته...
گفته بودن هر طبقه بازی در حد دو ساعت حداقل محتوا داره اگه درست یادم باشه...
این که چند طبقه بود بازی رو یادم رفته
ولی خب فکر کنم 15 ساعت رو راحت رد کنه که به نظرم برای این ژانر خیلی خوبه

مد چند نفره و پارتی هم داره که بهترش هم می کنه
متاش چند میشه؟

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
متاش چند میشه؟