امتیازات Shadow of the Tomb Raider

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
5m8l_normal_1297103161.jpg

Initial release date: 14 September 2018
Publisher: Square Enix
Developers: Crystal Dynamics, Eidos Montréal
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

c1e5_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-14.png

cmv0_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-24-46.png

f7vh_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-24-17.png

imyh_screenshot-opencritic.com-2018.09.12-01-31-42.png

k0ty_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-1411111.png

v4km_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-14111.png

toj9_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-141.png
tjyz_screenshot-opencritic.com-2018.09.12-01-31-42111.png

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نمیدونم چرا یه سری از کاربرهای اینجا به همین کیفیت و همین TR راضین؟ چرا نباید انتظار بالا از این سری داشت؟ چرا نباید کیفیت بالاتری درخواست کرد؟ چرا نباید یه عنوان بخواییم که شایسته اسم TR باشه؟ چرا نباید انتقاد کنیم؟ چرا فقط شماها حق دارین در مورد بازی نظر بدین و هر کی خلاف نظرتونو بگه، از نظرتون داره یاوه میگه؟

کی گفته ساختن یه محیط صرفا بزرگ کار درستیه؟ اونم برای یه بازی خطی که داستانش هم به ضرب و زور جلو میره؟ خیلی از بازی ها سعی میکنن OW بشن و گند میزنن و TR هم از این قاعده مستثنا نیست. یه محیط الکی شلوغ ساختن و رسما لول دیزاین رو با فاضلاب یکی کردن و چارتا مقبره زورکی هم چپوندن تنگش که مثلا بگن ما اسم بازی رو فراموش نکردیم؟ چند دفعه صحنه های تکراری و زورکی و طولانی پرت شدن و افتادن لارا به اینطرف و اونطرف رو ببینیم توی تعقیب و گریزهای تکراری و ترکیدن لوکیشن ها؟ کی گفته این گیم پلی و این داستان کشش کافی برای پر کردن این محیط بزرگ رو داره؟ چه دلیلی داره که من بخوام وقتم رو روی گشت و گذار توی این محیط بزارم؟ چه جذابیتی داره برام؟

من امروز RoTTR رو بعد از چند بار ول کردن، تموم کردم. میدونستم افتضاحه ولی امروز فهمیدم افتضاح کلمه کوچکیه و فاجعه براش مناسب تره. پسر خاله 11 ساله من کنارم نشسته بود و میگفت چرا به مقصد نمیرسی و نیم ساعته از در و دیوار بالا میری؟ اون بچه که چیز زیادی از گیم نمیدونه، حالش به هم خورد از این حجم تکرار مکررات. منی که طرفدار سری قدیمی هستم بماند.

وقت یاوه گفتن و ادعا کردن های تو خالی برسه که اون کودن خوب میتونه به نمایش TLoU2 بگه فیکه. تو و تیمت که عرضه و توان ساختن بازی با کیفیت ندارین و ایضا جرات امتحان کردن چیزهای جدید ندارین، زر الکی نزن که وقتی اینجوری بازیت ریده مال شد، ملت برنگردن چیزی بهت بگن و سوژه-ت کنن.

من یکی با تمام وجود خوشحالم که این پایان نا امید کننده برای این سری رقم خورد تا سازنده یاد بگیره یه ایده تکراری مسخره رو نمیتونه توی 3 شماره و صرفا با بزرگ کردن محیط ها، ادامه بده. شاید وقتش رسیده باشه یه بار دیگه به اسم بازی نگاه کنین و لول دیزاین رو از اول یاد بگیرین. یاوه و زر زدن های الکی رو هم متوقف کنین و یه خورده وقت بیشتری روی بالا بردن کیفیت بازیتون بزارین.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
انتظارات از Tomb Rider زیاده خود ریبوت اولی 2013 هم بازی خوبی بود هم بازگشت خوبی ولی دوباره افتادن تو تکرار مکررات ..
اینم بعد ۳ سال زیاد قابل قبول نیست البته Edios هم یک استودیو معمولی شده دیگه فقط سازنده هاش لقمه بزرگتر از توانسون برمیدارن
سری Theif که خراب کردن کلا نابودش کردن اینم از پرونده Tomb rider البته بعیده SQ از Tomb rider راحت بگذره

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
انتظارات از Tomb Rider زیاده خود ریبوت اولی 2013 هم بازی خوبی بود هم بازگشت خوبی ولی دوباره افتادن تو تکرار مکررات ..
اینم بعد ۳ سال زیاد قابل قبول نیست البته Edios هم یک استودیو معمولی شده دیگه فقط سازنده هاش لقمه بزرگتر از توانسون برمیدارن
سری Theif که خراب کردن کلا نابودش کردن اینم از پرونده Tomb rider البته بعیده SQ از Tomb rider راحت بگذره
ولی Thief بازی خوبی بود کمی در حقش نامردی شد. برای من فقط نمره Easy Allies مهم بود که اونام تایید کردن

• Like
Reactions: NINJѦ

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
ZTGD 85
Shadow of the Tomb Raider is a spectacular close to an amazing trilogy. It has been a fantastic ride and I cannot wait to see where the series goes from here. Shadow is a must play game for those that have enjoyed the series up to this point. It continues the trend of excellence set forth by Crystal Dynamics.

The Escapist 60
Though it climbs to impressive heights, it fails to stick the landing.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بازی اول جونا توش نقش کمی داشت تو دومی بیشتر شد تو سومی گویا حضور زیادی داره همینطور که حضور جونا بیشتر میشه کیفیت بازی کاهش پیدا میکنه:D
خارج از شوخی جونا یکی از مزخرفترین شخصیتای جانبی در تاریخ معاصر گیمینگه. به شخصه خبر جدا شدن نویسنده از سری توم ریدر اومد خیلی خوشحال شدم.جا داره جدا بانو امی هنینگ رو برگردونن CD از اول بدن دنیای بازی رو خلق کنه. گیمپلی خوبه گرافیک هم که واقعا جای بحث نداره میمونه لول دیزاین و مخصوصا شخصیت پردازی بازی که باید کوبید و از اول ساخت.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
Forbes 90
While combat could still use some fine-tuning, Shadow of the Tomb Raider is a master class in turn-of-the-century-esque exploration awe, and I hope this serves as a springboard for Lara into the next generation of gaming technology.
Metro Montreal 87
A great conclusion to a great trilogy. Shadow of the Tomb Raider offers a clever mix of storytelling, combat, puzzles and exploration that should please hardcore and casual gamers alike.
Windows Central 90
With heightened stakes and tension, Shadow of the Tomb Raider will keep you engaged throughout its hours of gameplay. Its limited advancements over previous games should be noted, but the final package is still an unmissable Tomb Raider adventure.
GamePro Germany 91
Shadow of the Tomb Raider is exactly the Tomb Raider I wanted.
Cheat Code Central 80
Shadow of the Tomb Raider is a messy ending to a messy remake of a messy franchise. But it’s messy in a way I was compelled to see through to the end, shining in ways that were engaging and faltering in ways that fall far from ruining anything.This Tomb Raider trilogy has been full of ambition and missteps, but never failures, and Shadow of the Tomb Raider, despite its problems, ends things on a high note that reminded me both why I loved the 2013 reintroduction so much and why Rise of the Tomb Raider left me wanting. It lies somewhere in-between, and I’m glad the Trinity story has concluded so we can move on to something new again.

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
تو کل این سری دو تا کرکتر نتونستم پیدا کنم که بشه باهاشون ارتباط برقرار کرد همشون بی روح و سرد ! البته ریبوت 2013 بازیه خوبی بود نسبتا. شوتینگ افتضاح هم که جای خود با صدجور اپگرید اونم موقعی که دیگه به اخر بازی میرسی تازه معمولی میشه !

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
با توجه به تریلرها و اخبار احساس میکنم بهترین نتیجه گیری رو واشنگتن پست نوشته
Shadow of the Tomb Raider is a familiar thrill ride with new scenery. It’s good at what it does, it’s simply not big on surprises.
که یعنی تامب رایدر بازی بدی نیست چهارچوب کلی بازی خوبه، یا بازی انسجام کافی داره که خوب تلقی بشه ولی خب از طرفی چیز خاصی برای عرضه نداره! که این البته برای طرفدارها و سری اصلا اتفاق خوبی نیست!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نکته جالب توجه حضور فعال هیترهای سری هست، حتی فعال‌تر از طرفدارهای بازی، واسه ما که هم رایز شاهکار بود هم این قراره باشه، حالا هی بیاین تا جایی که می‌تونین مسخره بازی دربیارین و چرت‌وپرت بنویسین و خودتون رو تکه‌پاره کنین!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر