امتیازات Shadow of the Tomb Raider

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
5m8l_normal_1297103161.jpg

Initial release date: 14 September 2018
Publisher: Square Enix
Developers: Crystal Dynamics, Eidos Montréal
Platforms: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

c1e5_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-14.png

cmv0_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-24-46.png

f7vh_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-24-17.png

imyh_screenshot-opencritic.com-2018.09.12-01-31-42.png

k0ty_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-1411111.png

v4km_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-14111.png

toj9_screenshot-www.metacritic.com-2018.09.12-01-26-141.png
tjyz_screenshot-opencritic.com-2018.09.12-01-31-42111.png

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
اولین امتیاز بازی اومد، IGN Germany بهش 8.9 داده. امیدوارم بازی به خوبی همین امتیاز باشه :D البته نقد پاک شده چون اشتباها زودتر از موعد مقرر ارسال شده.
خیلی هم خوب :D
پ.ن : :-":D
==========
IGN Germany 89​
Instead of daring to experiment in the final reboot trilogy, Eidos Montréal focuses on the new Lara's strengths to finish the story. This decision pays off. Shadow of the Tomb Raider outperforms its predecessor in every respect and adds another dimension: more content, more graves, more puzzles, more story and fewer bangers. Even the secondary characters are more likeable this time, and more than just a means to advance the plot of the game. Only the attached dialogue system bothers me a bit.Here, Eidos Montréal has missed the opportunity to give me as a player the opportunity to form "my personal" Lara in the talks. In the end, however, the game rewards me with an action-packed finale, and all that remains to be said is: Shadow of the Tomb Raider is the playful and narrative highlight of the reboot trilogy - and rightly so.

آخرین ویرایش:

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
کلا یه چیزی رو من نمیفهمم چرا یه بازی مثل این که خدایی چندین نسل بوده و هست انقدر اینجا کم تحویل گرفته میشه....همه جوره یکسری ها میکوبنش...اره فلانه ..اینطوریه... از انچارتد کپی کرده ( اون موقع که این بازی اومد انچارتد هنوز تو ذهن سازنده ها هم نبود چه برسه به تولید) ...اونجا کجه ...فلان و فلان و فلان...فروم های خارجی رو یه موقع نگاه میکنم انقدر منفی بافی برای این سری نیست....نمیدونم چرا اینجا اینطوریه....:-??

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
کلا یه چیزی رو من نمیفهمم چرا یه بازی مثل این که خدایی چندین نسل بوده و هست انقدر اینجا کم تحویل گرفته میشه....همه جوره یکسری ها میکوبنش...اره فلانه ..اینطوریه... از انچارتد کپی کرده ( اون موقع که این بازی اومد انچارتد هنوز تو ذهن سازنده ها هم نبود چه برسه به تولید) ...اونجا کجه ...فلان و فلان و فلان...فروم های خارجی رو یه موقع نگاه میکنم انقدر منفی بافی برای این سری نیست....نمیدونم چرا اینجا اینطوریه....:-??
نکته اینجاس که بازی کیفیتش از آنچارتد پایینتر هست و ارتباطی به قدمت نداره عزیز! یه زمانی PES پادشاه بود حالا به گرد فیفا هم نمیرسه! چرا به نظرت؟

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
نکته اینجاس که بازی کیفیتش از آنچارتد پایینتر هست و ارتباطی به قدمت نداره عزیز! یه زمانی PES پادشاه بود حالا به گرد فیفا هم نمیرسه! چرا به نظرت؟

من گفتم کیفیتش بالاتره و بهتره؟!

یعنی ما تو هر ژانری باید فقط یه عنوان داشته باشیم و همون بازی کنیم و تمام؟ یعنی کسی خواست بازی دیگه رو امتحان کنه باید سرش رو برید؟

نگو دادا این حرف رو...حالا بازی قبلا عالی بوده الان مثلا شده خوب...حالا انچارتد نبوده اون موقع الان شده عالی....چه ربطی داره....خب هر بازی نقطه ضعف و قوت داره ...دوران فراز و نشیب داره....کلا منظور من این بود که تو این فروم کلا بازی زیاد تحویل گرفته نمیشه....دقیقا هم اخرش جواب ندادید چرا....

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
من گفتم کیفیتش بالاتره و بهتره؟!

یعنی ما تو هر ژانری باید فقط یه عنوان داشته باشیم و همون بازی کنیم و تمام؟ یعنی کسی خواست بازی دیگه رو امتحان کنه باید سرش رو برید؟

نگو دادا این حرف رو...حالا بازی قبلا عالی بوده الان مثلا شده خوب...حالا انچارتد نبوده اون موقع الان شده عالی....چه ربطی داره....خب هر بازی نقطه ضعف و قوت داره ...دوران فراز و نشیب داره....کلا منظور من این بود که تو این فروم کلا بازی زیاد تحویل گرفته نمیشه....دقیقا هم اخرش جواب ندادید چرا....
دوست عزیز من نگفتم شما گفتی! من این حرفو زدم! منم نگفتم سر بزنید، خیلی ساده شما از قدمت حرف زدی منم گفتم قدمت نشونه ی کیفیت نیست! بازی کوبیده میشه چون ضعفاش بیشتر از آنچارتدیه که شما گفتی عمرش کمتر از توم ریدر هست! نمیدونم جواب دادم یا نه؟:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر