saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام . من یکی دو هفته بازی نکردم تا چند روز پیش که دوباره بازی را نصب کردم . بازی تو مراحل اولیه اکانت مرا بالا میاره اما اجرا نمیشه دلیل چیه واسه برادرم هم اینجور شده . اگه میتونین کمک کنین
سلام.
من متوجه منظورتون نشدم کلا چی شده.

Sent from my LG-H870S using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ARIAAMIR

sadegh.boy20

کاربر سایت
Nov 14, 2018
1
سلام من بازی رو نصب کردم آنتی ویروس هم غیر فعاله ولی باز چند بار دانلود پر میشه و از اول شروع میشه نهایتا یه بار هم که میره روی install 4 ساعت کامپیوتر روشن بود ولی نصب نشد

• Like

ARIAAMIR

کاربر سایت
Nov 15, 2018
7
سلام من یه مدت رو memu پابجی بازی میکردم از طریق گوگل پلی گیم ایدی ساختم بعدش جدیدا شبیهساز خود تنسنت رو نصب کردم و خیلی بهتر و روان تره ..مشکل اینجاست که نمیشه از طریق گوگل پلی دسترسی داشت و باید حتما از فیسبوک و تویتر وصل شد..میخواستم ببینم راهی هست که بتونم اکانت قبلیمو یجوری از طریق فیسبوک یا تویتر رو تنسنت وصل کنم چون خیلی وقت بابتش صرف کردم و رنک خوبی بدست اوردم

ARIAAMIR

کاربر سایت
Nov 15, 2018
7
منم مشکل کانکت شدن به فیسبوک دارم هرکاری میکنم نمیشه.فیلترشکن خاصی باید روشن باشه یا نرم افزار خاصی باید نصب کنم تا گزینه های مربوط به یوزر و پسورد فیسبوک توبرنامه بیاد.چون وقتی میرنم رو کلمه فیسبوک علامت لود میاد و بعد یه نوشته میاد که نمیتونی فیسبوک وصل شی
من این مشکل پیش اومد از فیلترشکن vpn proxy master استفاده کردم چند بار که زدم این ارور رو داد ولی بعدش رفت داخل و باز کرد

• Like
Reactions: saeed_sg

ARIAAMIR

کاربر سایت
Nov 15, 2018
7
سلام من بازی رو نصب کردم آنتی ویروس هم غیر فعاله ولی باز چند بار دانلود پر میشه و از اول شروع میشه نهایتا یه بار هم که میره روی install 4 ساعت کامپیوتر روشن بود ولی نصب نشد
با فیلتر شکن امتحان کن من خودم با فیلتر شکن دانلود و اینستال کردم بدون فیلتر شکن مشکل شمارو داشتم dl میشد ولی موقع instal هیچ اتفاقی نمیفتاد

• Like

ARIAAMIR

کاربر سایت
Nov 15, 2018
7
منم مشکل اتصال دارم میخوام اکانت قبلیو باگوشی رو face book سیو کنم ک بتونم اینجا لود کنم ولی مشکل فیلتر شکن دارم.. بد اینکه چرا حالت gust نمیشه بازی کرد نام نویسی ک میکنم crate میزنم میاد از اول دوباره باید نام نویسی کنم/.. نمیشه کلا چیکار کنم
منم مشکل فیلتر شکن داشتم تا یه دفعه دوتا فیتر شکن همزمان روشن کردم مشکلم حل شد ، شاید عجیب باشه ولی من سایفون و وی پی ان پروکسی مستر رو با هم استفاده کردم حل شد واسه نام نویسی ،ولی بعدش با اون وی پی ان پروکسی مستر میره داخل لازم نیست دیگه سایفون رو روشن کنی

• Like

ARIAAMIR

کاربر سایت
Nov 15, 2018
7
منم مشکل اتصال دارم میخوام اکانت قبلیو باگوشی رو face book سیو کنم ک بتونم اینجا لود کنم ولی مشکل فیلتر شکن دارم.. بد اینکه چرا حالت gust نمیشه بازی کرد نام نویسی ک میکنم crate میزنم میاد از اول دوباره باید نام نویسی کنم/.. نمیشه کلا چیکار کنم
یه چیز دیگه هم که راجع به حالت guest هست اینه که ظاهرا میگن بعد آپدیت هرسری میپره سیوش برا همین توصیه میکنم متصل کنی به فیس بوک یا تویتر حتما

• Like

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من یه مدت رو memu پابجی بازی میکردم از طریق گوگل پلی گیم ایدی ساختم بعدش جدیدا شبیهساز خود تنسنت رو نصب کردم و خیلی بهتر و روان تره ..مشکل اینجاست که نمیشه از طریق گوگل پلی دسترسی داشت و باید حتما از فیسبوک و تویتر وصل شد..میخواستم ببینم راهی هست که بتونم اکانت قبلیمو یجوری از طریق فیسبوک یا تویتر رو تنسنت وصل کنم چون خیلی وقت بابتش صرف کردم و رنک خوبی بدست اوردم
سلام.
شما خودت برگرد تو memu اگه گزینه چیزی داره توی پروفایل بازی برای فیسبوک و توییتر ، وصلش کن اونجا بعد خارج شو بیا اینجا متصل کن.

• Like

ARIAAMIR

کاربر سایت
Nov 15, 2018
7
سلام.
شما خودت برگرد تو memu اگه گزینه چیزی داره توی پروفایل بازی برای فیسبوک و توییتر ، وصلش کن اونجا بعد خارج شو بیا اینجا متصل کن.
اره یه مثبت کنار گوگل پلی بود که تونستم از طریقش اکانتمو به توویتر لینک کنم ممنون از راهنماییت

ARIAAMIR

کاربر سایت
Nov 15, 2018
7
سلام ..عزیزانی که مشکل اتصال به فیس بوک و توویتر رو دارن better net رو دانلود کنن البته با فیلتر شکن من تونستم دانلود کنمش مشکل حل میشه ..برای بازی کردن هم میشه از قند شکن freegate استفاده کرد که free هست

• Like

amir.147

کاربر سایت
Nov 22, 2018
2
تجربه پابجی موبایل (PUBG Mobile) در کامپیوتر ، روان و بدون نیاز به سیستم قوی

View attachment 92652
PUBG Mobile Emulator | Tencent Gaming Buddy
شرکت Tencent ناشر اصلی بازی PUBG روی پلتفرم موبایل هست ، این شرکت امولاتور اندروید به همراه انجین اختصاصی برای ویندوز ( که فعلا در مرحله beta هست ) طراحی کرده که براحتی میتونید با موس و کیبورد بازی PUBG Mobile رو روی ویندوز تجربه کنید. یکی از ویژگی های مثبت این روش اینه که سیستم سخت افزاری نه چندان قوی هم را قادر به اجرای بازی PUBG کرده و همچنین موس و کیبورد کاملا روان عمل میکنند ، دوستانی که سیستم قوی برای نسخه اصلی یا موبایل مناسب برای اجرای پابجی ندارن یا نمیخوان روی موبایل بازی کنن ، میتونن به این روش این بازی رو کاملا رایگان تجربه کنند.

توجه:
1-پابجی موبایل استفاده از شبیه ساز را تشخیص داده و شما را به سرور مختص شبیه سازها متصل میکند (که خلوت هم نیست)
View attachment 96221

2-در pubg mobile یه تعداد بات (npc) در هر گیم وجود دارند که هوش مصنوعی بالایی ندارند ، با کشتن آنها لوت بدرست می آوردید .

- دانلود

وبسایت رسمی : Tencent Gaming Buddy - Tencent's Best-ever Emulator for PUBG Mobile

دانلود installer (حجم حدود 8 مگابایت :Dload:)

هشدار : میزان حجم دانلود بررسی نشده است.
حجم پس از نصب : جمعا حدود 5 گیگابایت

- تغییر زبان منوی شبیه ساز :boo::

مرحله اول:
View attachment 92649
مرحله دوم:
View attachment 92650
در اجرای بعدی زبان شبیه ساز تغییر میکند.
- منوی تنظیمات شبیه ساز (برای سیستم معمولی) :

View attachment 92653

View attachment 92654

- نکات مهم:
- برای مشاهده سایر مشکلات به پست دوم (بعدی) مراجعه کنید.
- امکان بازی بصورت دو نفره و چهارنفره با دوستان خود (حتی اگه روی موبایل باشند) فراهم است.
- در صورت بروز مشکل نرم افزار را از فایل AppMarket.exe اجرا نمایید.
(مسیر احتمالی : \Program Files\TxGameAssistant\AppMarket )
- ممکن است نصب به کندی پیش برود یا مراحل نصب تکراری بنظر برسند.

- سایر نکات:
- نیاز به عمل خاصی برای تنظیم موس و کیبورد ندارید ، هنگام بازی کلید F1 راهنمای صفحه کلید رو فعال میکند.
- امکان اتصال حساب Google Play برای ذخیره آنلاین داده ها فراهم نیست و به بصورت آفلاین (Guest) ذخیره میشود. در صورت نیاز میتونید حساب fb یا tw خودتون رو متصل کنید. (نیاز به V-P-N)
- برای پینگ بهتر سرور بازی رو روی اروپا تنظیم کنید.
- امکان نمایش FPS از منوی شبیه ساز وجود دارد.
- در صورت بروز مشکل برای اطمینان بیشتر درایور کارت گرافیک و سایر درایورهای خود را بروز کنید.

- نکات ضروری درباره تنظیمات داخل بازی PUBG Mobile :
- خم شدن به چپ و راست بطور پیشفرض فعال نیست . به شکل زیر فعال کنید :bash::
View attachment 92651
- عوض کردن سریع اسکوپ وجود دارد ، طبق شکل زیر فعال کنید (جدید!):bash::
View attachment 96222

- حالت Auto pickup و Auto Open قابل تغییر است.
- میزان حساسیت کنترل بازی قابل تنظیم است.
- میزان جمع آوری مهمات قابل تنظیم هستند.

- اگر مشکل گرافیکی دارید :blink::
اگر در آپدیت 8 و 9 با مشکل گرافیکی مواجه هستید ( از جمله ناپدید شدن درخت ها یا ناپدید شدن جدول بندی منوهای بازی ) در بخش تنظیمات شبیه ساز (Setting) ، شاخه Engine ، بخش Rendering را روی OpenGL+ تنظیم کنید. اگر با مشکلی مواجه نیستید حالت Smart یا Directx+ توصیه میشود.
View attachment 92653

-سایر شبیه سازها مناسب برای بازی :

Nox App Player

Bluestacks

MEmu

LDPlayer on Windows

در صورت نیاز به آموزش بیشتر این پست آپدیت میشود.

amir.123

کاربر سایت
Nov 22, 2018
1
سلام من هر وقت پی سیمو خاموش میکنم روشن میکنم بازی از اول میاد و 164 مگابایت اپدیت میده و تمام مپ هایی که باز کرده بودم حذف میشن لطفا کمکم کنید و اضافه کنم که شخصیتم و لباساش تغییر نمیکنن

آخرین ویرایش:

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام من هر وقت پی سیمو خاموش میکنم روشن میکنم بازی از اول میاد و 164 مگابایت اپدیت میده و تمام مپ هایی که باز کرده بودم حذف میشن لطفا کمکم کنید و اضافه کنم که شخصیتم و لباساش تغییر نمیکنن
سلام.
این مشکل جدیدا بوجود اومده ، من خودم راه حل کلی ندارم . ولی تغییر dns و یا استفاده از فیلتر شکن میتونه چاره ساز باشه.
برنامه dns jumper میتونه کمک کنه :
http://forum.bazicenter.com/attachments/97289

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر